Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sprinter
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprinter » 06.08.2014 11:46

Z roku na rok jest coraz wiecej ludzi szukających kwater w ciemno i sam na przyszły rok zapewne będe zamawiał wcześniej :) Pogoda super, dzisiaj tylko troszke wietrzniej i częściej chmury są, ale bez tragedii.
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 06.08.2014 13:01

Cóż...poza lepszą dostępnościa kwater jeszcze jeden argument przemawia za wyjazdem w drugiej połowie sierpnia : figi dojrzewają :D
yogi180
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) yogi180 » 06.08.2014 17:32

Luska77 napisał(a):Ja też jadę w ciemno, wyjeżdżamy w poniedziałek, od wtorku na miejscu. I jakoś się nie stresuje...Coś na pewno się znajdzie, jest tyle miejscowości, że nie wierzę, że raptem nigdzie nie ma wolnych kwater :) A dzieci mam, jakby co :) ) ) Damy radę !!!!!!!!!!


Również wyjeżdżamy w ciemno w poniedziałek na noc, tyle ze prawdopodobnie w 6 osób (znajomi się jeszcze wahają). Jedziemy z Krakowa i mamy taką samą nadzieję jak Wy, że coś znajdziemy :) Powodzenia i do zobaczenia na trasie! :papa:
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 06.08.2014 20:30

yogi180 napisał(a):
Luska77 napisał(a):Ja też jadę w ciemno, wyjeżdżamy w poniedziałek, od wtorku na miejscu. I jakoś się nie stresuje...Coś na pewno się znajdzie, jest tyle miejscowości, że nie wierzę, że raptem nigdzie nie ma wolnych kwater :) A dzieci mam, jakby co :) ) ) Damy radę !!!!!!!!!!


Również wyjeżdżamy w ciemno w poniedziałek na noc, tyle ze prawdopodobnie w 6 osób (znajomi się jeszcze wahają). Jedziemy z Krakowa i mamy taką samą nadzieję jak Wy, że coś znajdziemy :) Powodzenia i do zobaczenia na trasie! :papa:


Luska77 i yogi180 po przyjeździe na miejsce dajcie znać jak Wam poszło.
yogi180 - my też startujemy z KR tylko tydzień później :papa:
smyczus9
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyczus9 » 06.08.2014 20:43

Esti25 napisał(a):Drugi rok z rzędu jedziemy w ciemno i za każdym razem pierwsze dwa tygodnie sierpnia. W zeszłym roku znaleźliśmy za 40e apartamencik z klimatyzacją, 15m od morza. W tym roku jechaliśmy w trzy dorosłe osoby, także było trochę ciężej. Wpierw przeszliśmy pobieżnie kwatery, a potem przeczesaliśmy teren dokładniej. Efekt: ok 1,5h szukania, 100km przejechane i...
dwa apartamenciki dwuosobowe w cenie 60e za obydwa, z klimatyzacją i do morza nie więcej jak 20m.
Co więcej, jest tam od jutra jeszcze jeden wolny apartamencik na 3-4 osoby.

Spotkaliśmy po drodze (w Drage) dwa samochody ze Śląska którzy także poszukiwali lokum, w jednym miejscu razem nawet weszliśmy do gospodarza. Mam nadzieję, że im też się udało :)

Także według mnie warto jechać w ciemno.


Szukam ciekawej oferty dla 4 osób i zainteresował mnie twój post, może podzielisz się lokalizacją tych dwóch apartamencików dwuosobowych ? adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 06.08.2014 21:22

robertms napisał(a):
Janueszej2014 napisał(a):W najbliższy weekend nacieramy na Cro, wyjazd w ciemno okolice (Crikvenica, Rijeka, Krk, Istria) ktoś coś jest w stanie powiedzieć ?:)


Spoko, znajdziesz. Kwestia ceny i odleglosci od morza.
Wrocilismy dzisiaj - spokojnie znalezlismy na miejscu na 2 doby, ktore zostalismy dluzej.
Wybor jest, ale dalej od wody. Bylismy w Novi Vinodolski. Fajne miasteczko. Nawet sa 2 boiska do plazowki. Plaza hotelowa, ale bazplatne. ;)
W Crikvenicy podobno plaza miejska platna. Nie bylismy, bo w Novi bylo fajnie, wiec nie ruszalismy sie dalej.

pozdro



Novi i Crikvenica fajne miasteczka ... :roll: ? Może w takich miejscach jest coś w ciemno do wzięcią ale.... uwierzcie na słowo że w naprawdę ciekawych miejscach nie uświadczysz dobrej :!: kwatery w ciemno NAWET W PIERWSZEJ POŁOWIE WRZEŚNIA !!! :papa:
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 06.08.2014 21:34

To i ja dorzucę swoje 3 grosze. 4 raz pod rząd w cro, zawsze w ciemno.W poprzednich latach, zawsze wyjazd w pierwszym tyg sierpnia. 3 razy kwatery prosiły się o nas same.Baska Voda, Brela (Put Luke) x2. W tym roku też wyjechaliśmy w ciemno na noc 3 sierpnia. Zacząłem szukać od Vodic, później Srima, i tak po kolei na południe. Od godz 8 rano do godz 16 nie znalazłem NIC. Wszędzie full ludzi, nawet sie chodzić nie dało.Czegoś takiego nie widziałem jeszcze tutaj. Wielkim cudem znaleźliśmy apartamencik na Ciovo, Mastrinka, co po dwóch dniach zacząłem przeklinać i stwierdziłem, że moja noga na tej wyspie nie stanie już więcej. Żeby wyjechać z naszej śmiesznej miejscowości staliśmy dziś w korku (2km) - 3 godz do mostu w Trogirze. Tak że podsumowując - jeśli się jedzie bez małego dziecka (my z takowym jesteśmy) i można sobie pozwolić na jedną, czy dwie noce spać w aucie - można jechać w ciemno. Z małym dzieckiem w tym roku nie polecam. Chyba turystyka przerosła możliwości Chorwatów...
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 06.08.2014 22:00

Pivko napisał(a):To i ja dorzucę swoje 3 grosze. 4 raz pod rząd w cro, zawsze w ciemno.W poprzednich latach, zawsze wyjazd w pierwszym tyg sierpnia. 3 razy kwatery prosiły się o nas same.Baska Voda, Brela (Put Luke) x2. W tym roku też wyjechaliśmy w ciemno na noc 3 sierpnia. Zacząłem szukać od Vodic, później Srima, i tak po kolei na południe. Od godz 8 rano do godz 16 nie znalazłem NIC. Wszędzie full ludzi, nawet sie chodzić nie dało.Czegoś takiego nie widziałem jeszcze tutaj. Wielkim cudem znaleźliśmy apartamencik na Ciovo, Mastrinka, co po dwóch dniach zacząłem przeklinać i stwierdziłem, że moja noga na tej wyspie nie stanie już więcej. Żeby wyjechać z naszej śmiesznej miejscowości staliśmy dziś w korku (2km) - 3 godz do mostu w Trogirze. Tak że podsumowując - jeśli się jedzie bez małego dziecka (my z takowym jesteśmy) i można sobie pozwolić na jedną, czy dwie noce spać w aucie - można jechać w ciemno. Z małym dzieckiem w tym roku nie polecam. Chyba turystyka przerosła możliwości Chorwatów...


"....i można sobie pozwolić a jedną, czy dwie noce spać w aucie" - Po prostu WYMARZONY początek wakacji ! Gratulujemy rodakom fantazji !!! :smo:
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 07.08.2014 07:38

ewelinkaa9027 napisał(a):Ja co roku jezdzilam w ciemno, majac w razie co upatrzone kwatery, ktore terminowo odpowiadały. W tamtym roku w Makarskiej było troche ciezko cos znalezc, ale w koncu znalezlismy, w dobrej cenie, blisko morza, szukalismy jakies 1,5 h. W tym roku od tygodnia zaczelam wysylac oferty z zapytaniem o nocleg i duzo osob odpisuje ze wszystko full, od 10 sierpnia, od polowy sierpnia mozna by już coś ogarnąć. Jeden gospodarz mi napisał NOW IS CRAZY IN MAKARSKA, takze domyslam sie co mnie jutro czeka szukajac kwaterki na kilka dni :D


Daj koniecznie znać co i jak i powodzenia :)
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 07.08.2014 07:43

papse napisał(a):
yogi180 napisał(a):
Luska77 napisał(a):Ja też jadę w ciemno, wyjeżdżamy w poniedziałek, od wtorku na miejscu. I jakoś się nie stresuje...Coś na pewno się znajdzie, jest tyle miejscowości, że nie wierzę, że raptem nigdzie nie ma wolnych kwater :) A dzieci mam, jakby co :) ) ) Damy radę !!!!!!!!!!


Również wyjeżdżamy w ciemno w poniedziałek na noc, tyle ze prawdopodobnie w 6 osób (znajomi się jeszcze wahają). Jedziemy z Krakowa i mamy taką samą nadzieję jak Wy, że coś znajdziemy :) Powodzenia i do zobaczenia na trasie! :papa:


Luska77 i yogi180 po przyjeździe na miejsce dajcie znać jak Wam poszło.
yogi180 - my też startujemy z KR tylko tydzień później :papa:


Znajdziemy, ja w to wierzę :) Nie wszyscy ogłaszają się przecież w necie. Znajomi wracali w sobotę i mówili, że mnóstwo jest stojących z tabliczkami :) Więc trzeba zabrać pozytywne nastawienie i heja :) \
A my wyjeżdżamy w poniedziałek po południu z Zamość City :)
Tobie również powodzenia i do zobaczenia na trasie :papa:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 07.08.2014 07:44

ale wrzesień już chyba będzie luźniejszy ? :)
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 07.08.2014 07:46

papse Dam znać na pewno, jak tylko coś znajdę :) Pozdrawiam :papa:
Janueszej2014
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janueszej2014 » 07.08.2014 09:39

I ja w weekend postaram się coś skrobnąć odnośnie moich poszukiwań :)
JarekC3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 14.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JarekC3 » 07.08.2014 10:05

Jestem w Rovanij Istria, od wtorku. Przywitał nas deszcz, po 3 godz. wyszło słońce, cieplutko do dziś. Był to pierwszy mój wyjazd w ciemno, kwatera znaleziona w 6 lub 7 domu. na plażach bez ścisku, woda cieplutka i czysta.
yogi180
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) yogi180 » 07.08.2014 12:49

papse napisał(a):
yogi180 napisał(a):
Luska77 napisał(a):Ja też jadę w ciemno, wyjeżdżamy w poniedziałek, od wtorku na miejscu. I jakoś się nie stresuje...Coś na pewno się znajdzie, jest tyle miejscowości, że nie wierzę, że raptem nigdzie nie ma wolnych kwater :) A dzieci mam, jakby co :) ) ) Damy radę !!!!!!!!!!


Również wyjeżdżamy w ciemno w poniedziałek na noc, tyle ze prawdopodobnie w 6 osób (znajomi się jeszcze wahają). Jedziemy z Krakowa i mamy taką samą nadzieję jak Wy, że coś znajdziemy :) Powodzenia i do zobaczenia na trasie! :papa:


Luska77 i yogi180 po przyjeździe na miejsce dajcie znać jak Wam poszło.
yogi180 - my też startujemy z KR tylko tydzień później :papa:


Na pewno dam znać! :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 234
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone