Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
k3vin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) k3vin » 08.08.2014 12:25

maniust napisał(a):
k3vin napisał(a): czy za 50-60 euro można znaleźć apartament z widokiem na morze? czy to będą apartamenty z widokiem na pranie sąsiada? :wink:

Można , pytanie tylko w której linii brzegowej , raczej nie pierwszej.....chociaż jak będziecię mieli szczęście.


szczerze nie jest to ważne dla mnie, ważne żeby balkon miał widok na morze, i mam dylemat czy rezerwować ten za 110euro czy jechać w ciemno :?
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 08.08.2014 12:28

Owszem za 60 euro tez można mieć widok na morze jak najbardziej :-)
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 08.08.2014 12:45

k3vin napisał(a):
maniust napisał(a):
k3vin napisał(a): czy za 50-60 euro można znaleźć apartament z widokiem na morze? czy to będą apartamenty z widokiem na pranie sąsiada? :wink:

Można , pytanie tylko w której linii brzegowej , raczej nie pierwszej.....chociaż jak będziecię mieli szczęście.


szczerze nie jest to ważne dla mnie, ważne żeby balkon miał widok na morze, i mam dylemat czy rezerwować ten za 110euro czy jechać w ciemno :?


No ja miałam ten sam dylemat :) Z tym, że cena min. była 95 euro, ale nie w pierwszej linii, na moje oko tak w trzecim lub czwartym rzędzie, no i przejście prze Jadrankę, co mnie zniechęciło.Także, ryzykuje :)
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 08.08.2014 12:49

k3vin napisał(a):
Luska77 napisał(a):
k3vin napisał(a):Mam informacje że mam do dyspozycji wolny apartament 50m od plaży na 4 osoby, w cenie 114euro za dzień. To wychodzi po 200euro za osobe za cały tydzień i tu moje pytanie, drogo czy ok? bo nie mam rozeznania. z góry dzięki za odpowiedzi :)


Uważam, że to z lekka przesada :) Mi też odpisywali, że mają wolne apartamenty w cenach od 90 euro do 130 euro nawet za dobę. Ale wiem, że na miejscu są tańsze, znajomi znaleźli od 50-65 euro ( 4-osoby ) za dobę, no z tym tylko, że to było w lipcu, a to chyba różnica, z tego co wynika z informacji na forum :)


poczytałem troche forum i również stwierdzam że 110 euro to dużo, jeszcze jedno pytanie, czy za 50-60 euro można znaleźć apartament z widokiem na morze? czy to będą apartamenty z widokiem na pranie sąsiada? :wink:


Tak jak pisałam wcześniej, znajomi którzy byli w lipcu jedni i drudzy mieli apartamenty od 50- 65 za dobę, Podgora i Tucepi, z widokiem na morze :) Z tym, że kwatery nie były przy samym brzegu morza.No ale widok był 8O
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 08.08.2014 17:27

papse napisał(a):
Luska77 i yogi180 po przyjeździe na miejsce dajcie znać jak Wam poszło.
yogi180 - my też startujemy z KR tylko tydzień później :papa:


Dodatkowo postanowiliśmy jako RWD zabrać namiot (jeszcze z czasów kawalerskich :wink: )
- no gdzie jak gdzie ale kawałek trawy z piachem to na kempingu chyba znajdziemy :P
rolek5
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rolek5 » 08.08.2014 22:22

My jesteśmy od drugiego sierpnia w Igrane nocleg znaleziony w 5 minut, standard nie jest jakiś super, ale jest czysto, klima, internet, dwa pokoje, kuchnia kompletnie wyposażona, łazienka. Do plaży miejskiej 2 minutki spacerkiem, (chociaż wolimy dziką za hotelem). Cena wyjściowa 45E, jak powiedzieliśmy, że chcemy na 14 dni właściciel opuścił na 40E chwila negocjacji i ostatecznie zapłaciliśmy 35 E z dwie osoby.
Po drodze mijaliśmy osoby z tabliczkami. Zajechaliśmy do Podgory zobaczyć czy coś znajdziemy, zaczepiło nas kilka osób, ale docelowo miało być Igrane, dlatego tam zaczęliśmy szukać.
KiniaK
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiniaK » 08.08.2014 23:50

To i ja się podłączę do pytań:)
Planujemy dotrzeć na miejsce 18.08 (2 osoby), celujemy w coś na linii Sibenik - Trogir.
Czy w tym terminie na ogół robi się już ciut luźniej czy nadal może być duży problem z kwaterami? Na miejsce dojedziemy nie później niż o 15 - robimy sobie nocleg transferowy już w Cro.
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 09.08.2014 17:04

KiniaK napisał(a):To i ja się podłączę do pytań:)
Planujemy dotrzeć na miejsce 18.08 (2 osoby), celujemy w coś na linii Sibenik - Trogir.
Czy w tym terminie na ogół robi się już ciut luźniej czy nadal może być duży problem z kwaterami? Na miejsce dojedziemy nie później niż o 15 - robimy sobie nocleg transferowy już w Cro.


Skonfrontuj swoje wymagania co do pokoju ze swoim budżetem na zakwaterowanie i podziel :wink: przez termin w którym chcecie jechać. :D

A tak poważniej to jakie macie wymagania co do pokoju i jaką maksymalną cenę możecie zapłacić ?
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 09.08.2014 18:55

Na miejsce dojedziemy nie później niż o 15


Trochę późno
p007
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) p007 » 09.08.2014 19:20

27.07 w tym roku - wyjazd w ciemno . Dojechałem do Srimy ok. 10.00 - pada deszcz , dużo wolnych apartamentów , znalazłem w pierwszej linii - 2 pokoje , kuchnia oddzielna , lazienka, duzy taras - bez klimy 60 euro , nie zdecydowałem sie bo wnętrze taki wczesny Gierek i mówię sobie jeszcze poszukam jest rano , za chwile znalazłem z klimą , nowoczesne - 90 euro - trochę dużo - dalej pada i Srima oraz Vodice które zaczynałem poznawać lepiej nie rzuciły mnie na kolana . Jade do Tribunji . W Tribunji miałem kontakt na apartament 2 pokojowy , klima , taras za 50 euro ale jakieś dwa klilometry od cenrum , plaża kiepska z łodkami - nie podoba mi się . Jadę do rogoźnicy - leje dalej - W Rogoźnicy - przy Jadrance siedzą z kartkami Sobe/Apartmani - ale mówię sobie obejrzę miasto - leje dalej - miasto nie rzuciło mnie na kolana , nawet nie pytałem o ceny . Parę razy byłem na Ciovo - więc kierunek Slatine . Telefon do znajomego Chorwata - mówię że jestem za godzinę czy może pomóc ? U niego nie ma nic , ale oddzwoni . Za 10 minut telefon , dwa pokoje , z klimą , tarasem z widokiem , 50 m od morza - 62 euro . Biorę .

Na Ciovo było sporo wolnych miejsc w tym czasie - dzisiaj wróciłem .
KiniaK
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiniaK » 09.08.2014 22:27

para-35-38 napisał(a):
KiniaK napisał(a):To i ja się podłączę do pytań:)
Planujemy dotrzeć na miejsce 18.08 (2 osoby), celujemy w coś na linii Sibenik - Trogir.
Czy w tym terminie na ogół robi się już ciut luźniej czy nadal może być duży problem z kwaterami? Na miejsce dojedziemy nie później niż o 15 - robimy sobie nocleg transferowy już w Cro.


Skonfrontuj swoje wymagania co do pokoju ze swoim budżetem na zakwaterowanie i podziel :wink: przez termin w którym chcecie jechać. :D

A tak poważniej to jakie macie wymagania co do pokoju i jaką maksymalną cenę możecie zapłacić ?



Wymagania mamy takie, żeby było gdzie spać, gdzie gotować, łazienka w pokoju i taras ;)
Jakby się trafił widok na morze to się nie obrazimy, ale nie zależy nam na lokalizacji 20m od wody.
Plaże chcemy mieć do 10min piechotą i raczej będziemy celować w mniejsze i spokojniejsze miejscowości, nie chcemy jakiejś mocno turystycznej i imprezowej okolicy. Jeśli chodzi o cenę, to nasz max to 45e (12 noclegów).
I dlaczego 15 to późno???
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11061
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.08.2014 08:56

p007 napisał(a):27.07 w tym roku - wyjazd w ciemno . Dojechałem do Srimy
(...)
Na Ciovo było sporo wolnych miejsc w tym czasie - dzisiaj wróciłem .

100km na same poszukiwania poszło :?
grunt że się udało, choć spore starania były
p007 napisał(a): nie rzuciły mnie na kolana

ciekawe wymaganie/ocena :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11061
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.08.2014 09:03

KiniaK napisał(a):Wymagania mamy takie, żeby było gdzie spać, gdzie gotować, łazienka w pokoju i taras ;)
Jakby się trafił widok na morze to się nie obrazimy, ale nie zależy nam na lokalizacji 20m od wody.
Plaże chcemy mieć do 10min piechotą i raczej będziemy celować w mniejsze i spokojniejsze miejscowości, nie chcemy jakiejś mocno turystycznej i imprezowej okolicy.
Jeśli chodzi o cenę, to nasz max to 45e (12 noclegów).

na takie wymagania i przedział cenowy (2os, 45E) to jak najbardziej znajdziecie we wskazanym obszarze
KiniaK napisał(a): I dlaczego 15 to późno???

raczej z reguły ekipy turystów wjeżdżają do południa, potem więc sporo app jest już zajętych, a im bliżej wieczoru, np targowanie często może nie wypalić, gdyż wynajmujący wiedzą, że musicie się zdecydować bo nocka się zbliża,
btw: w Breli w tym roku będę po 16tej, ale już bardziej przy końcu sezonu :wink:
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 10.08.2014 10:35

Jeśli ktoś z forum jest teraz w Breli (Scit, Stomarica itp... w górę) i słyszał o wolnym 3pok apartmanie, proszę o kontakt na pw. Dziękuję ;)
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 10.08.2014 17:35

A może ktoś jest w Podgorze lub Tucepi i wie gdzie jest coś wolnego :)Chętnie skorzystam z ciekawych ofert :) Piszcie na priv,dzięki.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 236
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone