Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2014 13:03

JarekC3 napisał(a):Jestem w Rovanij Istria...


Co to jest Rovanij :?: :roll:
JarekC3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 14.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JarekC3 » 07.08.2014 13:12

Mój błąd miało być - Rovinj , dzięki za czujność :coool:
ewelinkaa9027
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelinkaa9027 » 07.08.2014 20:24

Aktualności z Makarskiej, tak jak co roku ktoś stał z karteczką na wjezdzie tak w tym roku nic. Chodzilisimy i szukalismy na dwie osoby, krzycza sobie po 60 euro conajmniej jak juz sie cokolwiek znajdzie. My znalezlismy za 45 Euro jednak warunki nie sa jakies luksusowe. Jeden Chorwat nawet krzyknal 150 euro za dwie doby :D MIejmy nadzieje ze od soboty coś się zwolni po wymianie turnusu i da rade coś ogarnietego znalezc.
k3vin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) k3vin » 08.08.2014 08:56

Mam informacje że mam do dyspozycji wolny apartament 50m od plaży na 4 osoby, w cenie 114euro za dzień. To wychodzi po 200euro za osobe za cały tydzień i tu moje pytanie, drogo czy ok? bo nie mam rozeznania. z góry dzięki za odpowiedzi :)
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 08.08.2014 08:58

Wszystko zależy jaki standard ale moim zdaniem drogo.
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3775
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 08.08.2014 09:03

Drogo, chyba że 150m2, z jacuzzi, itd.. ;)

No i pytanie jeszcze gdzie..
guit
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) guit » 08.08.2014 09:05

Płaciliśmy 55EUR za 4 osoby - apartament z własną plażą (30m), internet, TV, klima, kuchnia.
Seline-Paklenica.
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 08.08.2014 09:13

My tez zawsze nie więcej niż 50 euro za 4 osoby...ja bym powiedziała że do 70-80 euro to jeszcze w normie .
Valdi1102
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Valdi1102 » 08.08.2014 09:28

Witam, miałem nie jechać ale po trudach udało mi się, wczoraj przyjechałem do Igrane i tak jak w latach ubiegłych zawsze ktoś był z karteczka "sobe" przy wjeździe , tak wczoraj nikogo chociaż dzisiaj w miejscu gdzie mieszkam zwolnił się apartament 2+2 i 2+1.
evika2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) evika2 » 08.08.2014 10:31

A może ma ktoś namiary na jakieś pokoje/apartamenty Baska Voda/ Brela dla 4 osób? Szukam i szukam, ale wszystko drogo-wychodzi ok.25e za osobe...Osoby które nie reklamują się w necie mam nadzieje że mają troszkę niższe ceny. W ciemno obawiam się jechać w tym roku, tym bardziej że to moje pierwsze zetknięcie z Chorwacją.
tommikrk
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommikrk » 08.08.2014 10:33

Witam to mój pierwszy post choć na forum jestem od 2013r. Wtedy się nie udało teraz jedziemy. Temat dotyczy wyjazdu w ciemno więc napiszę coś co może pomoże. Jedziemy do miejscowości Gradac. Miejsca mamy tam już zaklepane przez inną ekipę która tam jest już od zeszłego tygodnia. Teraz konkrety jakie otrzymałem od będących na miejscu. Oni również pojechali w ciemno i szukali poruszając się na południe od Makarskiej. Tego samego dnia co przyjechali znaleźli coś dopiero w Gradac. Ludzi faktycznie jest więcej. I zapewne najciekawsza informacja. Nam zaklepali apartament dla 2 rodzin z klimą za 80E ale dużo osób (Polaków) wyjeżdża w niedzielę 10. Takie info wyszło z rozmów na plaży / mieście. Oczywiście to suche fakty które usłyszałem więc nie jest to moja własna opinia. Uwaga nie oznacza to że te apartamenty nie będą zarezerwowane przez kogoś innego... To raczej kamyczek w dyskusji czy lepiej tam być w sobotę / niedziele itp.
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 08.08.2014 11:30

ewelinkaa9027 napisał(a):Aktualności z Makarskiej, tak jak co roku ktoś stał z karteczką na wjezdzie tak w tym roku nic. Chodzilisimy i szukalismy na dwie osoby, krzycza sobie po 60 euro conajmniej jak juz sie cokolwiek znajdzie. My znalezlismy za 45 Euro jednak warunki nie sa jakies luksusowe. Jeden Chorwat nawet krzyknal 150 euro za dwie doby :D MIejmy nadzieje ze od soboty coś się zwolni po wymianie turnusu i da rade coś ogarnietego znalezc.


A wy jesteście w samej Makarskiej :?: My uderzamy do Tucepi lub Podgory, ale gdzie wylądujemy... to się okaże :) Nie wierzę w to, że będzie aż taka tragedia, że nie znajdę kwatery. Wychodzę z założenia, że jak nie tu, to tam :P Super, że znaleźliście, pewnie w sobotę coś się trafi lepszego :)
Pisz co i jak, pozdrawiam :papa:
Ostatnio edytowano 08.08.2014 11:43 przez Luska77, łącznie edytowano 2 razy
Luska77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luska77 » 08.08.2014 11:42

k3vin napisał(a):Mam informacje że mam do dyspozycji wolny apartament 50m od plaży na 4 osoby, w cenie 114euro za dzień. To wychodzi po 200euro za osobe za cały tydzień i tu moje pytanie, drogo czy ok? bo nie mam rozeznania. z góry dzięki za odpowiedzi :)


Uważam, że to z lekka przesada :) Mi też odpisywali, że mają wolne apartamenty w cenach od 90 euro do 130 euro nawet za dobę. Ale wiem, że na miejscu są tańsze, znajomi znaleźli od 50-65 euro ( 4-osoby ) za dobę, no z tym tylko, że to było w lipcu, a to chyba różnica, z tego co wynika z informacji na forum :)
k3vin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) k3vin » 08.08.2014 11:58

Luska77 napisał(a):
k3vin napisał(a):Mam informacje że mam do dyspozycji wolny apartament 50m od plaży na 4 osoby, w cenie 114euro za dzień. To wychodzi po 200euro za osobe za cały tydzień i tu moje pytanie, drogo czy ok? bo nie mam rozeznania. z góry dzięki za odpowiedzi :)


Uważam, że to z lekka przesada :) Mi też odpisywali, że mają wolne apartamenty w cenach od 90 euro do 130 euro nawet za dobę. Ale wiem, że na miejscu są tańsze, znajomi znaleźli od 50-65 euro ( 4-osoby ) za dobę, no z tym tylko, że to było w lipcu, a to chyba różnica, z tego co wynika z informacji na forum :)


poczytałem troche forum i również stwierdzam że 110 euro to dużo, jeszcze jedno pytanie, czy za 50-60 euro można znaleźć apartament z widokiem na morze? czy to będą apartamenty z widokiem na pranie sąsiada? :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.08.2014 12:01

k3vin napisał(a): czy za 50-60 euro można znaleźć apartament z widokiem na morze? czy to będą apartamenty z widokiem na pranie sąsiada? :wink:

Można , pytanie tylko w której linii brzegowej , raczej nie pierwszej.....chociaż jak będziecię mieli szczęście.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 235
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone