napisał(a) Luska77 » 08.08.2014 11:30
ewelinkaa9027 napisał(a):Aktualności z Makarskiej, tak jak co roku ktoś stał z karteczką na wjezdzie tak w tym roku nic. Chodzilisimy i szukalismy na dwie osoby, krzycza sobie po 60 euro conajmniej jak juz sie cokolwiek znajdzie. My znalezlismy za 45 Euro jednak warunki nie sa jakies luksusowe. Jeden Chorwat nawet krzyknal 150 euro za dwie doby

MIejmy nadzieje ze od soboty coś się zwolni po wymianie turnusu i da rade coś ogarnietego znalezc.
A wy jesteście w samej Makarskiej

My uderzamy do Tucepi lub Podgory, ale gdzie wylądujemy... to się okaże

Nie wierzę w to, że będzie aż taka tragedia, że nie znajdę kwatery. Wychodzę z założenia, że jak nie tu, to tam

Super, że znaleźliście, pewnie w sobotę coś się trafi lepszego

Pisz co i jak, pozdrawiam

Ostatnio edytowano 08.08.2014 11:43 przez
Luska77, łącznie edytowano 2 razy