Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 05.08.2014 09:12

Raul73 napisał(a):Nie patrz na agencje, bo tam nawet połowy dostępnych kwater nie ma!

Akurat Riviera Makarska to rejon, gdzie najłatwiej o apartamenty w ciemno. Nawet w sierpniu! Brela, Baska Voda (chociaż to praktycznie jedna miejscowość), Makarska, Tucepi, Podgora - w tych miejscach nie powinno być problemów.
:


Stefaa napisał(a):uspokoił mnie trochę Twój post, bo jedziemy z 5 dzieci, więc nocleg w samochodzie, a jeszcze jak zacznie padać, załamie nas totalnie

Rozumiem Raul, że tej 5 dzieciaków przynajmniej lody zafundujesz, za udzielanie tak dobrych rad ich rodzicom.
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 05.08.2014 09:55

nie bylbym tak ostry dla Raula, w zeszlych latach nie byl problemow, bylem w Tucepi w tym samym terminie ostatnie dwa lata i codziennie bylo pelno wolnych miejsc, wiec pisal dobrze bazujac na doswiadzczeniu, po prostu ten rok jest taki jest, co jest tym bardziej dziwne, ze pogoda slabsza

moze wszytko okupuja goscie ze sloneczej Italii tym razem

nie wiem tez dlaczego ale miejsca gdzie wczesniej stali naganiacze przed Makarska i Tucepi sa pozastawiane betonowymi plytami, tak jakby wladze chcialy sie tego pozbyc, moze chca wszystko przezucic na agencje ktorych jest jakby wiecej teraz
Janueszej2014
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janueszej2014 » 05.08.2014 10:03

W najbliższy weekend nacieramy na Cro, wyjazd w ciemno okolice (Crikvenica, Rijeka, Krk, Istria) ktoś coś jest w stanie powiedzieć ?:)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2014 10:06

Janueszej2014 napisał(a):W najbliższy weekend nacieramy na Cro, wyjazd w ciemno okolice (Crikvenica, Rijeka, Krk, Istria) ktoś coś jest w stanie powiedzieć ?:)

Powodzenia.
Janueszej2014
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janueszej2014 » 05.08.2014 10:08

Aż tak wszystko obładowane w tym roku ?
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 05.08.2014 10:09

Już w zeszłym roku były problemy ( strona od 150 do 170 tego wątku), później toczyła się dyskusja już w tym roku ( patrz mój post na stronie 209 tego wątku) To zostałam zakrzyczana że to były wyjątki i że poprzedni rok był wyjątkowy. A prawda jest jedna wystarczy dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać 1 post tego wątku i wszystko jest jasne.
Cytat z 1 postu tego wątku:
Okres pomiędzy 20.07 a 20.08 z uwagi na masy Niemców i Włochów nie jest najszczęśliwszy do wyjazdu w ciemno. Zwłaszcza w regionach najbardziej popularnych wśród Włochów jak np. Istria ale też w innych popularnych wśród wszystkich turystów rejonach jak np w Dubrovniku, na Riwierze Makarskiej i na ulubionych wyspach (Krk, Rab, Pag, Hvar, Korczula) mogą być problemy ze znalezieniem wolnych miejsc a na pewno nie będzie już komfortowego wyboru bo co lepsze miejsca będą "przebrane". Więc takiej sytuacji należy się wystrzegać a jeśli koniecznie jedziemy w ciemno szczycie sezonu to należy kierować się do równie sympatycznych a mniej popularnych miejscowości turystycznych, co często owocuje odkryciem jakiegoś urokliwego miejsca, do którego później chętnie się wraca... 8)


Jazda z dziećmi w szczycie sezonu ( a już szczególnie w szczycie-szczytów tzn. do 1 do 15 sierpnia) z nadzieją że w ciemno znajdziemy coś lepszego i tańszego niż rezerwując przez net jest jak gra w rosyjską ruletkę.
Ostatnio edytowano 05.08.2014 10:37 przez aglig, łącznie edytowano 1 raz
Janueszej2014
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janueszej2014 » 05.08.2014 10:14

Tu mamy ten komfort że jedziemy tylko w 2 osoby, więc jak coś to kima w aucie albo na plaży. Nie mniej jednak dzięki za cenne spostrzeżenia. Może ktoś z obecnych CroManiaków jest w stanie już popytać miejscowych i coś podesłać ?:)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2014 10:43

Janueszej2014 napisał(a):Tu mamy ten komfort że jedziemy tylko w 2 osoby, więc jak coś to kima w aucie albo na plaży. Nie mniej jednak dzięki za cenne spostrzeżenia. Może ktoś z obecnych CroManiaków jest w stanie już popytać miejscowych i coś podesłać ?:)

Wszystko właśnie zależy od tego w ile jedzie sie osób i na co jesteśmy w stanie się zgodzić. Ale zawsze znajdzie się mundry co to będzie przekonywał do jazdy w szczycie w 12 osób dorosłych z 30ką dzieci :lol: Bo sam jeździ w dwie czy trzy i zawsze znajdywał :)
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 05.08.2014 10:57

Bocian, nie strasz ... :D
... bo z rozsądku to my wcale nie powinniśmy wyjeżdżać dzisiaj do Chorwacji.

Zwłaszcza, że wyjechaliśmy już na urlop w minioną niedzielę - kierunek Litwa-Łotwa-Estonia.
Zawróciliśmy ... przed domem naszych przyjaciół w Ełku, wpadliśmy przed północą do siebie - zmienić mapy, zrzucić długie rękawy i zabrać płetwy.

No i jedziemy!

Całkiem na żywioł, bezstresowo (do momentu przyjazdu i szukania :devil: ).
Ale tym będziemy się martwić dopiero na miejscu.
Ile będziemy jechać? Co po drodze pooglądamy? Nie mam pojęcia ... . Wszak droga już znajoma :)

Ta wolność jest cudowna 8)

zapewne do momentu przyjazdu i szukania :devil:

Pozdraviam i właściwych wyborów życzę - każdemu tego, w czym się będzie dobrze czuł
sprinter
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprinter » 05.08.2014 11:29

Brela, Makarska, Tucepi, Baska Voda, zawalone po brzegi, agencje nic nie mają, albo poprostu pozamykane :( Po 4h szukania za 2 razem na ul. Biokovska znaleźliśmy kwatere za 65 euro za 3 osoby z klimą, wifi ale wspólną kuchnią, 350m do plaży zmieżone :D Pozdrawiam i zaczynam urlop.
Janueszej2014
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janueszej2014 » 05.08.2014 11:46

Kurcze zaczęliście mnie trochę martwić no ale co do odważnych świat należy ;)
Monti
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monti » 05.08.2014 11:47

a to ja napisał(a):Bocian, nie strasz ... :D
... bo z rozsądku to my wcale nie powinniśmy wyjeżdżać dzisiaj do Chorwacji.

Zwłaszcza, że wyjechaliśmy już na urlop w minioną niedzielę - kierunek Litwa-Łotwa-Estonia.
Zawróciliśmy ... przed domem naszych przyjaciół w Ełku, wpadliśmy przed północą do siebie - zmienić mapy, zrzucić długie rękawy i zabrać płetwy.

No i jedziemy!

Całkiem na żywioł, bezstresowo (do momentu przyjazdu i szukania :devil: ).
Ale tym będziemy się martwić dopiero na miejscu.
Ile będziemy jechać? Co po drodze pooglądamy? Nie mam pojęcia ... . Wszak droga już znajoma :)

Ta wolność jest cudowna 8)

zapewne do momentu przyjazdu i szukania :devil:

Pozdraviam i właściwych wyborów życzę - każdemu tego, w czym się będzie dobrze czuł

i o to chodzi. :coool:
Brat do Chorwacji jeździ z rodziną co roku w ciemno, od Pagu po Dubrovnik i nigdy nie było problemu, czy to lipiec czy sierpień. Czytając to forum, zaufam bratu :D

A jak było, napiszę po powrocie, na koniec sierpnia.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2014 12:43

a to ja napisał(a):Bocian, nie strasz ... :D

Dorota, o Was to ja się akurat nie martwię :D
No i nie macie piątki dzieci :lol: Nie tak dawno sie widzieliśmy aby to sie zmieniło 8)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 05.08.2014 13:09

a to ja napisał(a):Bocian, nie strasz ... :D
... bo z rozsądku to my wcale nie powinniśmy wyjeżdżać dzisiaj do Chorwacji.

Zwłaszcza, że wyjechaliśmy już na urlop w minioną niedzielę - kierunek Litwa-Łotwa-Estonia.
Zawróciliśmy ... przed domem naszych przyjaciół w Ełku, wpadliśmy przed północą do siebie - zmienić mapy, zrzucić długie rękawy i zabrać płetwy.

No i jedziemy!

Całkiem na żywioł, bezstresowo (do momentu przyjazdu i szukania :devil: ).
Ale tym będziemy się martwić dopiero na miejscu.
Ile będziemy jechać? Co po drodze pooglądamy? Nie mam pojęcia ... . Wszak droga już znajoma :)

Ta wolność jest cudowna 8)

zapewne do momentu przyjazdu i szukania :devil:

Pozdraviam i właściwych wyborów życzę - każdemu tego, w czym się będzie dobrze czuł


I takie akcje lubię...
Życzę udanego, pełnego wrażeń urlopu :papa:
Zalew
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zalew » 05.08.2014 13:35

Tak jak pisałem wcześniej chciałem wkleić linka z filmem z mojego wyjazdu w ciemno, ale niestety nie mogę bo mam za mały staż na forum :-(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 231
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone