Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybrałem apartman Lora/Pag i Vesna/Rogoźnica - opinie ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010
Wybrałem apartman Lora/Pag i Vesna/Rogoźnica - opinie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 15.02.2016 17:47

Witam,

Wszystko już mam ugadane ale przed wpłatą zaliczki może coś o nich powiecie ?

Proszę o opinie o tych apartamentach.
1. W mieście Pag, apartament Lora. Parter z ogródkiem. Właścicielka Ivanka Grašo.
2. W Rogoźnicy apartament Vesna ale nie w dzielnicy Lozica tylko ul. Nova VI (w części Crljina). Właściciele Renato i Vesna Saric.

Dziękuję.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.02.2016 11:27

Kurcze szkoda, że brak opinii.
Ok, płacę zaliczki. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.02.2016 14:02

Podbijam.
Znacie te apartamenty ?

PS. mogę podać bezpośrednie linki ?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.04.2016 09:01

Wybaczcie, że przypominam ale nie znalazłem nigdzie informacji.
Spróbujmy wrzucić link może to Wam pomoże ?
Proszę o informacje co do tych konkretnych apartamentów, gospodarzy, okolicy, itp.

1. Pag - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
2. Rogoźnica - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 25.04.2016 09:35

Też mam na ul VI w Rogoźnicy rezerwację. Doświadczenia nie mam, bo jadę pierwszy raz do Rogoźnicy. Z obserwacji terenu wynika, że jest to spokojna dzielnica. Rano podwożą świeże pieczywo na miejsce - taką mam informację od moich gospodarzy.
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 25.04.2016 15:55

kaeres napisał(a):Wybaczcie, że przypominam ale nie znalazłem nigdzie informacji.
Spróbujmy wrzucić link może to Wam pomoże ?
Proszę o informacje co do tych konkretnych apartamentów, gospodarzy, okolicy, itp.

1. Pag - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
2. Rogoźnica - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Witam. Byłem w Rogoźnicy na tej właśnie ulicy w zeszłym roku w ap. Lilian chyba dwa domy wyżej po prawej stronie. Dzielnica spokojna i cicha tylko na początku się przeraziłem bo do ap. troszkę pod górkę ale mój czterolatek dawał radę. Pierwszy wyjazd wspominam dobrze w tym roku na drugi raz Vodice u Dario. Pozdrawiam Sławek :D
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 27.04.2016 09:53

Jak tam z wjazdem po sam ap ?
Z google street view widzę, że tam miejsca na motorek jest :P
I od ronda w stronę tej dzielnicy to jest jednokierunkowa ?
Jeżeli tak to do centrum trzeba na około jeździć ?
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 27.04.2016 14:32

kaeres napisał(a):Jak tam z wjazdem po sam ap ?
Z google street view widzę, że tam miejsca na motorek jest :P
I od ronda w stronę tej dzielnicy to jest jednokierunkowa ?
Jeżeli tak to do centrum trzeba na około jeździć ?

Witam. Miejsca za dużo nie ma na wjeździe ale ja mondkiem kombi dawałem radę pod górę a w dół trzeba było w lewo na dwa razy. Tylko w lewo bo tak jak piszesz tam jest jednokierunkowa ale do centrum 8-10 min. spacerkiem z dziećmi. A samochodem to tylko jak poza Rogoźnice się wyjeżdżało. Jak coś to pytaj śmiało. Pozdrawiam
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.04.2016 10:38

Do najładniejszych plażyczek z całym majdanem plażowym będę musiał samochodem się wybierać bo np. plaża Sepurine jest na drugim końcu miasteczka dlatego pytałem o tą jednokierunkową.
Najbliższy sklep rozumiem, że jest przy rondzie w "centrum" ?
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 29.04.2016 20:06

kaeres napisał(a):Do najładniejszych plażyczek z całym majdanem plażowym będę musiał samochodem się wybierać bo np. plaża Sepurine jest na drugim końcu miasteczka dlatego pytałem o tą jednokierunkową.
Najbliższy sklep rozumiem, że jest przy rondzie w "centrum" ?

Tak najbliższy sklep przy rondzie ale to naprawdę nie jest daleko.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 23.05.2016 14:30

W sumie lubię wcześnie wstać jak rodzina jeszcze śpi i dylać po pieczywo.
A czy coś wiecie o tym lokum na Pag ?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.07.2016 16:00

Można prosić o zdjęcie plaży najbliższej tej ulicy? czyli na końcu tej ulicy?
Jak Wasze opinie o tej plaży?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 01.02.2017 14:34

kaeres napisał(a):1. Pag - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
2. Rogoźnica - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Może się komuś przyda
ad.1. WYPAS. dwa osobne pokoje (jakby ktoś z dziećmi jechał bądź 2 pary). Wydajna klima, wifi, łazienka z pralką, TV, kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne do życia. Gospodyni młoda, kumata, mieszka z mężem i synem w tym samym budynku ale nie przeszkadza i jej nie widać dopóki czegoś nie potrzebujemy.
Miejsce po prostu idealne. Wylotowa dróżka do Bosany oraz do drogi wyjazdowej w stronę Novaliji. 5 minut z buta do miasta. Samo lokum z ogromnym tarasem z zadaszeniem, leżakami i grillem.

ad.2. Lokalizacja baardzo spokojna ale daleko z buta do miasta i sklepu. Lokum czyste, meble w kuchni nowe. Wydajna klima ale brak wifi. Mieszkanko malutkie, dwa pokoje, uboga łazieneczka jedna szafa dla wszystkich. Taras wychodzący z salonu nadrabiał wszystko.

Jakby co to możecie pisać priv.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wybrałem apartman Lora/Pag i Vesna/Rogoźnica - opinie ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone