Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wiosenna Istria (1-5 maja 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.12.2013 20:50

CroAna napisał(a):a ja dopiero tu dotarłam i bardzo podoba mi się twoja relacja. na Istrię mam chrapkę od poczatku przygody z Cro...możesz polecić jakies fajne apartamenty? :papa:


Hej CroAna, za kilka miesięcy znów będzie wiosna, więc jesteś tu nawet przed czasem ;-) Co do apartamentów: korzystam z portalu booking.com, gdzie istnieje tyle kryteriów wyszukiwania noclegów, że spokojnie można wybrać taki, który najbardziej nam odpowiada. Oczywiście nie obejmuje on wszystkich lokalnych miejsc noclegowych, ale korzystne jest to, że rezerwuje się bez konieczności zaliczkowania, co pozwala bezboleśnie zmieniać plany. Jesień/Zima to dobry czas na planowanie wiosennych eskapad, a nawet wakacji. Ja swoje już mam zaplanowane, choć pewnie coś tam jeszcze zmodyfikuję, bo życie - jak wiadomo - to byt cokolwiek dynamiczny ;-) 8)
kocisko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kocisko » 13.12.2013 23:54

eystrasalt napisał(a):...Właśnie, a propos powrótu na Istrię, który - mam nadzieję - zrealizuję w maju za rok, koniecznie muszę wybrać się do wspomnianego już Motovunu...

Z ciekawością przeczytałem za jednym zamachem całą Twoją relację i zeszłoroczne wspomnienia wróciły. Prawie 2 tygodnie Mieszkaliśmy w Porecu i traktowaliśmy go jako bazę wypadową. Motovun na mnie osobiście zrobił wrażenie a aparat szalał. Co prawda jest trochę wdrapywania się ale widoki są warte każdego kroku i kropli potu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2014 23:38

Hej kocisko, Motovun dopiero przede mną. Wstyd się przyznać, ale przejeżdżałem obok niego co najmniej cztery razy i za każdym miałem inne plany. Może dobrze się stało. Szkoda byłoby zwiedzać go po łebkach albo przy okazji. Lepiej, żeby był celem sam w sobie ;-)
Ostatnio edytowano 16.01.2014 13:17 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
kocisko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kocisko » 15.01.2014 23:59

W przyszłości planuję jeszcze wyskoczyć na Istrię bo to co miałem to było za mało. Pewnie odwiedzę miejsca gdzie już byłem i zobaczę nowe. Np te w których Ty byłeś. A Motovun polecam :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wiosenna Istria (1-5 maja 2013) - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone