Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wiosenna Istria (1-5 maja 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.05.2013 10:16

Roxi napisał(a):Hum- teraz widzę, że mam czego żałować, że tam nie trafiliśmy. (...)


Ja żałuję, że tym razem nie zajrzałem do Dvigradu, co, o ile pamiętam, udało się Tobie. Mam go w planach na przyszły rok, jeśli wszystko dobrze się ułoży.

Roxi, fajnie, że tu zaglądałaś :-)
Ostatnio edytowano 26.05.2013 10:20 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.05.2013 10:20

anka.gd napisał(a):(...) Pokazałeś Istrię, jakiej nie znałam i - co tu dużo mówić - nabrałam ochoty na zobaczenie... (...)


Cieszę się, że Ci się podobało :-) Pomyśl, że to tylko maleńki, subiektywnie przedstawiony obraz Istrii :idea:

anka.gd, dziękuję za wszystkie miłe słowa :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2013 10:46

eystrasalt napisał(a):Istria, podobnie jak Dalmacja dwa lata i rok temu, pozostawiła trwały, pozytywny ślad w mojej pamięci. Dziękuję jej za to.

Istrio, dobranoc i do zobaczenia :-)
Obrazek


Noći istarske :lol: :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 26.05.2013 19:06

eystrasalt napisał(a):Ja żałuję, że tym razem nie zajrzałem do Dvigradu, co, o ile pamiętam, udało się Tobie.


Oj tak. Byłam. Widziałam. Bardzo mi się podobało. Czyli jesteśmy kwita :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.05.2013 22:08

Janusz Bajcer napisał(a):Noći istarske :lol: :papa:


A Janusz tradycyjnie rozśpiewany ;-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.05.2013 22:10

Roxi napisał(a):
eystrasalt napisał(a):Ja żałuję, że tym razem nie zajrzałem do Dvigradu, co, o ile pamiętam, udało się Tobie.


Oj tak. Byłam. Widziałam. Bardzo mi się podobało. Czyli jesteśmy kwita :)


Jeśli poznawanie Istrii potraktujemy jako rywalizację, to raczej nigdy nie będziemy kwita, bo ja nie nurkuję, więc zawsze będziesz miała przewagę ;-)
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 27.05.2013 14:47

Co tu dużo mówić "Piękne miejsce, kolejne"

8O :papa:
ambiv75
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ambiv75 » 27.05.2013 15:28

Eystrasalt, dzięki Twojej relacji już tak bardzo tej Istrii się nie boję ;)
Jedziemy tam pierwszy raz z dziećmi już 1 czerwca z bazą niedaleko Labina na 14 dni, więc wykorzystam skrzętnie twoje wskazówki.
Zwykle sami jeździliśmy na wyspy (Hvar, Korčula) i wyprawy z szalonym towarzystwem "bez rezerwacji" Przejechaliśmy 2x prawie całą Chorwację, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Serbię i tylko ta Istria nam została, tym lepiej, w sam raz z dziećmi, z domu dokładnie 1100 km, jedna noc.

Pozdrawiam :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.05.2013 16:38

eystrasalt napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Noći istarske :lol: :papa:


A Janusz tradycyjnie rozśpiewany ;-)

Ja nie umie śpiewać :oops: za to Chorwaci i Chorwatki i swojej Domovinie jak najbardziej :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2013 18:26

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Co tu dużo mówić "Piękne miejsce, kolejne" (...)


Mhm, w rzeczy samej ;-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2013 18:34

ambiv75 napisał(a):(...) Przejechaliśmy 2x prawie całą Chorwację, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Serbię i tylko ta Istria nam została (...)


Czarnogóra, BiH, Serbia - to wszystko dopiero przede mną. W BiH "zapuściłem się" najdalej tylko do wysokości Mostaru. Bardzo chciałbym zobaczyć Sarajewo, a po przeczytaniu relacji niejakiego Franza (ukłony!) również góry BiH. Generalnie ciągnie mnie w tamte strony. Ciekawe, skąd bierze się w nas, Polakach, ta tęsknota za Bałkanami :idea:

Fajnie, że tutaj zajrzałaś, ambiv75 :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2013 18:37

Janusz Bajcer napisał(a): Ja nie umiem śpiewać :oops: (...)


Ale posty Twoje rozśpiewane ;-)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 28.05.2013 13:49

eystrasalt napisał(a):Czarnogóra, BiH, Serbia - to wszystko dopiero przede mną. W BiH "zapuściłem się" najdalej tylko do wysokości Mostaru. Bardzo chciałbym zobaczyć Sarajewo, a po przeczytaniu relacji niejakiego Franza (ukłony!) również góry BiH.

Odkłaniam. :papa:

Pozdrawiam,
Wojtek
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 28.05.2013 15:04

ambiv75 napisał(a):Eystrasalt, dzięki Twojej relacji już tak bardzo tej Istrii się nie boję ;)
Jedziemy tam pierwszy raz z dziećmi już 1 czerwca z bazą niedaleko Labina na 14 dni, więc wykorzystam skrzętnie twoje wskazówki.
Zwykle sami jeździliśmy na wyspy (Hvar, Korčula) i wyprawy z szalonym towarzystwem "bez rezerwacji" Przejechaliśmy 2x prawie całą Chorwację, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Serbię i tylko ta Istria nam została, tym lepiej, w sam raz z dziećmi, z domu dokładnie 1100 km, jedna noc.

Pozdrawiam :)


ambiv75 możesz podesłać jakieś namiary na sprawdzone noclegi na Hvarze.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 08.12.2013 17:29

a ja dopiero tu dotarłam i bardzo podoba mi się twoja relacja. na Istrię mam chrapkę od poczatku przygody z Cro...możesz polecić jakies fajne apartamenty? :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wiosenna Istria (1-5 maja 2013) - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone