Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Willa pezo baska voda ul. ivana Meštrovića 15 opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
murashid
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2013
Willa pezo baska voda ul. ivana Meštrovića 15 opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) murashid » 02.06.2013 11:46

Witam
Jestem nowym użytkownikiem forum, chciałbym was prosić o jakieś opinie na temat tej willi.
Willa jest usytuowana na tej samej ulicy na której ma swój dom słynna ze swej gościnności polka Pani Ula. Tylko ona mieszka pod nr 5, a ja pytam o nr 15.
Bardzo dziękuję za jakąś informację.
Pozdrawiam
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 04.06.2013 21:39

Podłączam się do pytania. Będziemy tam od 13 lipca :)
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 04.06.2013 22:09

pod górkę :)
murashid
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murashid » 05.06.2013 01:15

Witam.
Widzę że ktoś się odezwał :D
asik197 piszesz że masz być 13 lipca, ja miałem być w podobnym terminie ale to w sumie nie wiem czy będę. Sprawa się trochę skomplikowała. Pisałem do nich e maila, to odpisali mi że mają apartament dla trzech osób w cenie 55 euro jeśli to są osoby dorosłe, a 50 euro jeśli jeśli jest dziecko. E maila napisali 1.06.2013 ja im odpisałem jeszcze tego samego dnia że mam pytanie odnośnie tego dziecka, czy jak mój syn ma 16 lat to czy cena będzie wynosić 50 euro czy 55 euro? no bo w sumie do dorosły jeszcze nie jest, i czy klimatyzacja jest wliczona w cenę.
Prosiłem także o przesłanie kilku fotek z tego apartamentu w którym mielibyśmy mieszkać i do dnia dzisiejszego żadnego odzewu. Ja planowałem podróż z żoną i synem autokarem bo nie posiadam samochodu, 12 lipca chciałem wyjechać z Katowic to na miejscu byśmy byli 13 lipca, miałem być 2 tygodnie.
Przez ten czas wpadła mi oferta biura podróży Itaka wycieczka pt. Tam, gdzie dojrzewa śliwowica. Wyjazd 9.07.2013 na 11 dni cena z Katowic to 2068zł to jest objazdówka i w moim przypadku (brak samochodu) nie wiem czy nie była by lepszą opcją. Ogólnie że wszystkimi dodatkowymi wycieczkami fakultatywnymi wyniosła by coś 9100 z hakiem. Ale za to jaki jest program do zwiedzania. Proponuję wpisać na Google nazwę wycieczki i biuro Itaka i się zapoznać.
Prosił bym o ewentualne doradzenie mi co w moim przypadku było by lepsze nie posiadając samochodu?
Pozdrawiam :papa:
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 05.06.2013 06:31

Objazdówki to zazwyczaj wypoczynek w ciągłym ruchu, moc zwiedzania i ciągle w drodze z przystankami na noclegi. Walizek nie ma sensu rozpakowywać bo co 2 dzień gdzie indziej. Trzeba się podporządkować grupie i z góry narzuconemu programowi, który nie zawsze może nam odpowiadać. Jak kto lubi ... jeżeli jesteś nastawiony na zwiedzanie to w Twoim przypadku z racji braku samochodu może być ciekawe rozwiązanie.
:]
artas666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 664
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) artas666 » 05.06.2013 06:59

Ja w 2009 r byłem na objazdówce z biura heinz risen z rudy slaskiej. Był to pierwszy raz w Chorwacji i było naprawdę super :) Zostalismy z żoną oczarowani tym pieknym krajem! Tez nie miałem prywatnego samochodu tylko sluzbowy, a teraz mam i bylismy w zeszym roku i w tym tez jedziemy. Objazdówka jest dla Ciebie idealnym rozwiazaniem bo bedziesz miał przewodnika i duzo zwiedzicie :) było tez okolo polowe dni calkowicie wolnych i plazowalismy :D a na nocleg zawsze wracalismy do tego samego miejsca(Makarska) wiec nie trzeba bylo sie pakowac. Jeszcze mielismy sniadania i obiadokolacje(do wyboru mieso lub pyszne swieze rybki z Jadranu) :) tez wyjezdzalismy z Katowic i jechalismy 17 godz a z powrotem troche dluzej bo zwiedzalismy Plitvickie Jeziora. Jak na poczatek to polecam taką wycieczkę i cena tez powinna byc nizsza ale to sobie zobacz na ich stronie lub podjedz do biura do rudy :) Pozdrawiam i mam nadzieję, że troche pomogłem :D
murashid
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murashid » 05.06.2013 12:39

Piraraq napisał(a):Objazdówki to zazwyczaj wypoczynek w ciągłym ruchu, moc zwiedzania i ciągle w drodze z przystankami na noclegi. Walizek nie ma sensu rozpakowywać bo co 2 dzień gdzie indziej. Trzeba się podporządkować grupie i z góry narzuconemu programowi, który nie zawsze może nam odpowiadać. Jak kto lubi ... jeżeli jesteś nastawiony na zwiedzanie to w Twoim przypadku z racji braku samochodu może być ciekawe rozwiązanie.
:]

Witam
Zdaję sobie z tego sprawę. Coś za coś. Jak chce się coś zobaczyć to niestety trzeba się poświęcić. A program tej wycieczki jest jak dla mnie i mojej rodziny ok. W programie tym są zawarte chyba najważniejsze miejscowości gdzie można coś fajnego zobaczyć. A wydaje mi się że za kwotę 3000 zł na osobę + śniadania i obiadokolacje, własnym samochodem by się tego na jeden raz nie zobaczyło w takiej kwocie. Noclegi w prywatnych domkach dla 3 osób są w granicach 45 do nawet 115 euro za apartament, bo taką ofertę nie dawno dostałem e mailem z baska voda. A i cena pewno uzależniona jest od długości pobytu. Jadąc własnym samochodem w taką objazdówkę też trzeba by się nastawić na jednio, dwu dniowe pobyty w różnych miejscowościach a co za tym idzie i cena za taki apartament była by sporo wyższa na tak krótkie okresy. Do tego o gotowaniu czegoś na własną rękę też chyba by trzeba było zapomnieć z braku czasu, jak by się było cały dzień na wyjeździe. Więc trzeba by się żywić w jakiś restauracjach lub knajpkach a to na pewno wyszło by drożej niż gotowanie samemu. No i oczywiście trzeba by jeszcze uwzględnić hektolitry paliwa na taką objazdówkę własnym samochodem. Tak więc mając nawet swój samochód jak by się chciało zobaczyć to wszystko to była by to oferta godna uwagi, tak mnie się wydaje. Jak komuś by się chciało obliczyć ile by na to wyszło potrzeba kasy jadąc samochodem tzn. dojazd + te wszystkie miejsca które są w programie tej wycieczki razem z wycieczkami fakultatywnymi + zakwaterowanie + wyżywienie + przewodnicy + powrót do kraju to wszystko dla trzech osób w sezonie. Czy zmieścili byście się w kwocie 9000 zł. Bardo chętnie poznał bym wynik.
artas666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 664
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) artas666 » 05.06.2013 16:36

murashid napisał(a):
Piraraq napisał(a):Objazdówki to zazwyczaj wypoczynek w ciągłym ruchu, moc zwiedzania i ciągle w drodze z przystankami na noclegi. Walizek nie ma sensu rozpakowywać bo co 2 dzień gdzie indziej. Trzeba się podporządkować grupie i z góry narzuconemu programowi, który nie zawsze może nam odpowiadać. Jak kto lubi ... jeżeli jesteś nastawiony na zwiedzanie to w Twoim przypadku z racji braku samochodu może być ciekawe rozwiązanie.
:]

Witam
Zdaję sobie z tego sprawę. Coś za coś. Jak chce się coś zobaczyć to niestety trzeba się poświęcić. A program tej wycieczki jest jak dla mnie i mojej rodziny ok. W programie tym są zawarte chyba najważniejsze miejscowości gdzie można coś fajnego zobaczyć. A wydaje mi się że za kwotę 3000 zł na osobę + śniadania i obiadokolacje, własnym samochodem by się tego na jeden raz nie zobaczyło w takiej kwocie. Noclegi w prywatnych domkach dla 3 osób są w granicach 45 do nawet 115 euro za apartament, bo taką ofertę nie dawno dostałem e mailem z baska voda. A i cena pewno uzależniona jest od długości pobytu. Jadąc własnym samochodem w taką objazdówkę też trzeba by się nastawić na jednio, dwu dniowe pobyty w różnych miejscowościach a co za tym idzie i cena za taki apartament była by sporo wyższa na tak krótkie okresy. Do tego o gotowaniu czegoś na własną rękę też chyba by trzeba było zapomnieć z braku czasu, jak by się było cały dzień na wyjeździe. Więc trzeba by się żywić w jakiś restauracjach lub knajpkach a to na pewno wyszło by drożej niż gotowanie samemu. No i oczywiście trzeba by jeszcze uwzględnić hektolitry paliwa na taką objazdówkę własnym samochodem. Tak więc mając nawet swój samochód jak by się chciało zobaczyć to wszystko to była by to oferta godna uwagi, tak mnie się wydaje. Jak komuś by się chciało obliczyć ile by na to wyszło potrzeba kasy jadąc samochodem tzn. dojazd + te wszystkie miejsca które są w programie tej wycieczki razem z wycieczkami fakultatywnymi + zakwaterowanie + wyżywienie + przewodnicy + powrót do kraju to wszystko dla trzech osób w sezonie. Czy zmieścili byście się w kwocie 9000 zł. Bardo chętnie poznał bym wynik.



Nie liczylem dokładnie ale jak tak patrzę to może być ciężko zmieścić się w 9000 :( Ja stawiam na 10-11
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 13.06.2013 16:39

Fakt, przy objazdówce tego czasu na wypoczynek będzie zapewne mniej, ale z kolei spędzić 2 tygodnie w jednym miejscu to też szlag może trafić. Dość wysokie Wam te ceny wyszły za pobyt na własną reke. W zeszłym roku byliśmy we dwójkę w apartamencie w Pisaku. Włącznie z zakwaterowaniem tygodniowym, dojazdem ( z pod Olsztyna - przez Czechy, Słowację, Węgry i Słowenię), wszelkimi opłatami za autostrady, wszelkim wyżywieniem (gdzie sobie nie żałowaliśmy), a także codziennymi wypadami w jakieś miejsce, np. Dubrovnik czy Split, zmieściliśmy się w niecałych 4 tyś zł. Samochód z tych nie mało palących. W tym roku będzie pewnie jeszcze taniej, bo za apartament płacimy mniej niż w zeszłym i jedziemy w 4 osoby.
Dziwne murashid, że nie dostałeś zdjęć, ja dostałam tego samego dnia jak napisałam do P. Uli maila. Gdyby nie to, że to z polecenia pewnie zaczęła bym się martwić :) Jeśli chodzi o klimatyzację, to chyba w cenę wliczona nie jest, co mi aż tak bardzo nie przeszkadza. Widzę, że post dodałeś jakiś tydzień temu - czy już coś się wyklarowało?
murashid
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murashid » 15.06.2013 13:42

Witam.
Piszesz asik197 Że zdjęcia dostałaś tego samego dnia jak napisałaś do Pani Uli. Czy ja dobrze rozumiem że to Pani Ula wysłała zdjęcia? Czyli ty załatwiałaś sobie noclegi przez Panią Ulę? czy bezpośrednio pisałaś do tego państwa na mestrovica 15. Bo ja pisałem bezpośrednio na mestrovica 15. Do Pani Uli też pisałem to mi odpisała że u niej w tym terminie nie ma wolnych miejsc i poleciła nocleg u znajomych na ul. Tri ceste 6 za 45 euro za dobę dla 3 osób. Ale jakoś nie przypadł nam ten "apartament" do gustu. A po za tym jak wpiszesz tą ulicę w mapach Google to można zobaczyć że jest to niedaleko autostrady i zjazdu do Baska Voda. Jeśli to nie jest tajemnicą, to czy możesz napisać ile płaciliście za ten apartament dla 4 osób na tego mestrovica 15. Piszesz czy coś cię wyklarowało, dostałem e maila od nich wczoraj o takiej treści: hello
I'm sorry we had problems with the internet, whether you are interested in the offer, or you have found accommodation
best regards
Że niby mieli problem z internetem, przez dwa tygodnie? i czy nadal jestem zainteresowany ofertą. Ja o kozie oni o wozie. Ja pisałem do nich z zapytaniem czy jak mój syn ma 16 lat to czy cena będzie wynosić 50 euro czy 55 euro? no bo w sumie to dorosły jeszcze nie jest, i czy klimatyzacja jest wliczona w cenę to po dwóch tygodniach nawet nie odpowiedzieli na zadane pytanie. A jeśli chodzi o wyjazd to zdecydowaliśmy się na tą objazdówkę z biurem podróży Itaka. Pieniążki wpłacone teraz czekamy. Pozdrawiam :D
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 16.06.2013 11:30

Witam,
Może ona ma kilku znajomych z apartamentami? My wszystko załatwialismy przez nią. Ona napisała, że u siebie już nie ma ale sprawdzi u przyjaciół. Potem dodała, że wszystkie formalności zalatwiamy z nią, bo Ci jej znajomi na wakacje wyjeżdzają do Niemiec i ona w tym czasie tam wszystkim zarządza w ich apartamencie. Przesłała nam zdjęcia tego apartamentu i informację, że 350 m od plaży. Dowiedziałam się, że w zeszłym roku w tym apartamencie była siostra znajomej - bardzo sobie chwaliła. My płacimy 70 euro za dobę dla 4 dorosłych osób - apartament z salonem z podwójnym łózkiem i dodatkowo z sypialnią.
Moi znajomi byli w maju na objazdówce z rainbow, ale to przez przez całe Bałkany - nie tylko chorwacja. Płacili około 2500 od dorosłej osoby. Byli bardzo zadowoleni, więc mam nadzieję, że i Wy będziecie. Pozdrawiam
patrycjaburek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) patrycjaburek » 05.07.2017 13:40

]Witam,
Może ona ma kilku znajomych z apartamentami? My wszystko załatwialismy przez nią. Ona napisała, że u siebie już nie ma ale sprawdzi u przyjaciół. Potem dodała, że wszystkie formalności zalatwiamy z nią, bo Ci jej znajomi na wakacje wyjeżdzają do Niemiec i ona w tym czasie tam wszystkim zarządza w ich apartamencie. Przesłała nam zdjęcia tego apartamentu i informację, że 350 m od plaży. Dowiedziałam się, że w zeszłym roku w tym apartamencie była siostra znajomej - bardzo sobie chwaliła. My płacimy 70 euro za dobę dla 4 dorosłych osób - apartament z salonem z podwójnym łózkiem i dodatkowo z sypialnią.
Moi znajomi byli w maju na objazdówce z rainbow, ale to przez przez całe Bałkany - nie tylko chorwacja. Płacili około 2500 od dorosłej osoby. Byli bardzo zadowoleni, więc mam nadzieję, że i Wy będziecie. Pozdrawiam[/quote]


witam a jaki to był adres?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Willa pezo baska voda ul. ivana Meštrovića 15 opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone