Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny -byl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marioooo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.06.2009
Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny -byl

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marioooo » 04.06.2009 23:32

Czy byl ktoś w tym apartamencie?
Proszę o opinie.
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 06.06.2009 13:30

Witaj

Pani Bozena odwiedza to forum zapraszam tutaj: forum/viewtopic.php?t=22888&postdays=0&postorder=asc&start=15



Ja też jadę do Wilii Maja,tylko,że nie tej co ty ponoć są dwie o takiej nazwie w Slatine. W jakim terminie jedziesz?
Marioooo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marioooo » 06.06.2009 22:14

Ja jadę od 24.07.
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007
Re: Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 08.06.2009 22:39

Marioooo napisał(a):Czy byl ktoś w tym apartamencie?
Proszę o opinie.

Znamy Willę Maja od Pani Bożeny, i Panią Bożenę osobiście :D :D i szczerze polecamy !! Apartamenty są po remoncie, komfortowo urządzone i czyste. Dom znajduje się bardzo blisko morza i plaży. Gospodyni jest bardzo sympatyczna i życzliwa. Mamy do niej 100% zaufanie. My też wybieramy się w lipcu do Slatinie, będziemy w Domu Marko. :D :D. Może spotkamy się na plaży, w knajpce Saskor ?
Marioooo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.06.2009
Re: Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marioooo » 12.06.2009 13:16

misiekiandzia napisał(a):
Marioooo napisał(a):Czy byl ktoś w tym apartamencie?
Proszę o opinie.

Znamy Willę Maja od Pani Bożeny, i Panią Bożenę osobiście :D :D i szczerze polecamy !! Apartamenty są po remoncie, komfortowo urządzone i czyste. Dom znajduje się bardzo blisko morza i plaży. Gospodyni jest bardzo sympatyczna i życzliwa. Mamy do niej 100% zaufanie. My też wybieramy się w lipcu do Slatinie, będziemy w Domu Marko. :D :D. Może spotkamy się na plaży, w knajpce Saskor ?


Kiedy jedziecie do Chorwacji ?
Knajpka Saskor jest blisko naszych apartamentów?
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007
Re: Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 12.06.2009 13:43

Marioooo napisał(a):
misiekiandzia napisał(a):
Marioooo napisał(a):Czy byl ktoś w tym apartamencie?
Proszę o opinie.

Znamy Willę Maja od Pani Bożeny, i Panią Bożenę osobiście :D :D i szczerze polecamy !! Apartamenty są po remoncie, komfortowo urządzone i czyste. Dom znajduje się bardzo blisko morza i plaży. Gospodyni jest bardzo sympatyczna i życzliwa. Mamy do niej 100% zaufanie. My też wybieramy się w lipcu do Slatinie, będziemy w Domu Marko. :D :D. Może spotkamy się na plaży, w knajpce Saskor ?


Kiedy jedziecie do Chorwacji ?
Knajpka Saskor jest blisko naszych apartamentów?


Wyjeżdżamy z PL: 18.07., w Slatinie meldujemy się: 19.07. rano i będziemy tam 2 tygodnie. Jedziemy na dwa auta, 4 dorosłych i 3 dzieci. A knajpka Saskor jest około 200 m od Willi Maja :D :D
pzdr
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 23.06.2009 14:24

Ja też będę w Slatine na ul. Bana Jelačića 225 czy ta knajpa jest niedaleko?
Aga_Sebastian
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_Sebastian » 24.06.2009 18:50

My tez bedziemy w Slatine od 21 lipca :D i bedziemy mieszkac blisko knajpki Saskor...kurcze wygląda na to że bedzie spora ekipa z Polski 8) fajnie...pozdrawiam :papa:
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 25.06.2009 18:05

agneess napisał(a):Ja też będę w Slatine na ul. Bana Jelačića 225 czy ta knajpa jest niedaleko?

Hej Agneess :D , Willa Maja ma nr 47, a Twoja kwatera ma nr 225, więc będziesz miec troszkę dalej do Saskor-a :( ,
pzdr
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 25.06.2009 18:06

Aga_Sebastian napisał(a):My tez bedziemy w Slatine od 21 lipca :D i bedziemy mieszkac blisko knajpki Saskor...kurcze wygląda na to że bedzie spora ekipa z Polski 8) fajnie...pozdrawiam :papa:

W takim razie do zobaczenia na miejscu, na zimnym piwku i pysznych kalmarach z grilla :D :D :D
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 25.06.2009 18:47

misiekiandzia napisał(a):
agneess napisał(a):Ja też będę w Slatine na ul. Bana Jelačića 225 czy ta knajpa jest niedaleko?

Hej Agneess :D , Willa Maja ma nr 47, a Twoja kwatera ma nr 225, więc będziesz miec troszkę dalej do Saskor-a :( ,
pzdr

hej my jedziem do Slatine 19 lipca nad ranem a 20 meldujemy się pod adresem Zvonimirova Obala 56
Więc chyba bedzie nas Polaków trochę więcej.
Pozdrawiam :D
walentes
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.06.2009
I ja też jadę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) walentes » 30.06.2009 10:58

Witam i ja wyruszam ze swoją dziewczyną do slatiny dokładnie przez pania bożenę załatwione Ul.Bana Jelačića 79 TERMIN OD 20.07 DO 30.07

jedziemy z woj lubelskiego puław. Mam pytanie czy disco jakieś tam jest??

pozdrawiam
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 30.06.2009 18:55

W Slatninie bywa co roku dużo Polaków, ale zazwyczaj stanowimy około połowy populacji :D :D . Zatem do zobaczenia u Saskor-a :)
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007
Re: I ja też jadę :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 30.06.2009 18:56

walentes napisał(a):Witam i ja wyruszam ze swoją dziewczyną do slatiny dokładnie przez pania bożenę załatwione Ul.Bana Jelačića 79 TERMIN OD 20.07 DO 30.07

jedziemy z woj lubelskiego puław. Mam pytanie czy disco jakieś tam jest??

pozdrawiam

W samej Slatinie dyskotek nie ma, ale w okolicy Trogiru napewno coś znajdziecie :D :D
aga79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 20.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga79 » 30.06.2009 18:57

misiekiandzia napisał(a):W Slatninie bywa co roku dużo Polaków, ale zazwyczaj stanowimy około połowy populacji :D :D . Zatem do zobaczenia u Saskor-a :)



czy wszyscy jadą to Slatine w tym roku :?:
tylko ja do Dubrovnika :?: 8O
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny -byl
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone