Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny -byl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 30.07.2014 13:33

sloninka2 napisał(a):Ja posiadam taki: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ,ale czy jest aktualny to nie wiem.


taki też jest na stronie wilii i niestety mam zwrotkę , że adres jest błędny.
sloninka2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 486
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloninka2 » 30.07.2014 13:40

My byliśmy u niej 4-ry lata temu i przez ten adres się kontaktowaliśmy,miałam jeszcze numer telefonu ale nie mogę go zlokalizować.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.07.2014 13:40

Na stronie jest telefon - spróbuj zadzwonić
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 31.07.2014 09:55

Janusz Bajcer napisał(a):Na stronie jest telefon - spróbuj zadzwonić


"Oczywiste rozwiązania przychodzą ostatnie" - dziękuję :) .
Aktualnie wolnych miejsc brak. Znalazłem coś z innego.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 14.01.2015 19:28

Ja tez mieszkam niedaleko Šaškora tak jak bendziecie na miejscu dajcie znac i sie spotkamy na pifku. Czasamy moje dzieci tam ida sie kapac na plazy. Ja bardziej preferuje nurkowanie z poudnia. Pozdrawiam Leon
adek80
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) adek80 » 11.08.2015 14:01

Witam.

W tym roku po raz pierwszy wybrałem się z rodziną do Cro, na cel obrane zostały okolice Trogiru.
W 2gim tygodniu lipca skontaktowałem się z Panią Bożeną Kljakovic z wyspy Ciovo z willi Maja, niestety nie było miejsc ale Pani Bożena wykazała się dużą pomocą i znalazła dla nas apartament w Kalebovej Luce koło Rogoznicy.
Miejsce zaciszne w pierwszej linii brzegowej z betonową plaża ale nasza 3 letnia córka bez problemów sobie radziła z wchodzeniem do wody i szaleństwem.
Miejsce przyjemne i zaciszne.
Pani Bożena również nas odwiedziła i mieliśmy okazję wymienić swoje opinie oraz dostać liczne porady od stałej mieszkanki Chorwacji polskiego pochodzenia, które okazały się bardzo pomocne.

pozdrawiam wszystkich, Adam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Willa "Maja" w Slatine na Ciovo u Pani Bożeny -byl - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone