Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W jaki dzień tygodnia najlepiej wyruszyć??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.04.2006 21:28

Grzegorzra napisał(a):Dołączam się do wszystkich, wyjazd w poniedziałek bardzo, bardzo, bardzo wcześnie rano (by ominąć korki we Wrocławiu)
Pozrav

Nie przesadzaj! Jak w każdym dużym mieście, korki poranne są w okolicach godzin 6.30-8.30
Mam to we Wrocku sprawdzone. Najgorzej koło 8-ej. Potem jest luz.
Jeżeli wyjedziesz z Poznania po 6-ej, to we Wrocku powinieneś przemknąć w miarę bezboleśnie. Najlepiej jedź "na azymut" przez środek miasta, a nie jak pokazują drogowskazy przez Grabiszyńską i Hallera.
Bałtycka, Pomorska, K. Wielkiego, Krupnicza, w lewo na Piłsudskiego i prawo do Powstańców Śląskich i Karkonowskiej. Potem autostrada w lewo, aż do zjazdu na Nysę, Głuchołazy, Sumperek, Brno, Breclaw, Reinthal i już jesteś w Wiedniu.
Pozdrawiam
FUX
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.04.2006 21:39

daree napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a):Siedem razy już byłem w Cro i w to lato następny raz i zawsze jezdziłem w sobotę bardzo rano z Warsiawki , nocowałem po drodze w Austrii lub Słowenii , nie powiem czasem łapałem jakies korki ale bez jakichś wiekszych scen!! Teraz jak jest autostrada to wogóle spoko , stałem(bardzo wolno jechałem) może 1h.


Piszesz o noclegach w Austrii i Słowenii! Jakieś konkretne namiary? A jak koszty? Ja też jadę z Warsiawki i wypadałoby się gdzieś zdrzemnąć po drodze :D :!:

Sprawdzony http://www.oekotel.com/index_pol.php.
Nawet jak przyjedziesz zmęczony koło 18-ej, jedź do centrum. W hotelu możesz trafić na Rodaka w recepcji. Da Ci mapę Grazu i koło lotniska cały czas prosto do Centrum. Widok z góry zamkowej, budynek Muzeum Sztuki Nowoczesnej, dyskoteka na środku rzeki wynagrodzi Ci zmęczenie. Na śniadanie wstań jak najwcześniej. Nie pamiętam, od której podają. Jeżeli wstaniesz koło 8-ej, to licz się z 40 min oczekiwaniem na tacę i stolik (sobota). W sąsiedztwie parę stacji benzynowych i prosty wyjazd na autostradę do Słowenii.

FUX
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
W jaki dzień tygodnia najlepiej wyruszyć?? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone