Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W jaki dzień tygodnia najlepiej wyruszyć??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JachuG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) JachuG » 06.03.2006 23:23

krzychu_72 napisał(a):Z kolei ja mam pytanie - czy można z CRO wracać w niedzielę bez ryzyka trafienia na korki-giganty? Konkretnie 2 lipca?


Myśle że najlepszym i najpewniejszym rozwiązaniem nie patrząc na dzień tygodnia jest
http://www.samolotamatorski.kkozle.pl/
Pozdrawiam
daro_
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro_ » 07.03.2006 03:05

Widok z takiego samolotu musi być niesamowity i ten wiatr we włosach...to juz mnie zaraziłeś ,tym razem nie jade, :lol: tylko LECE........
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 11.03.2006 20:21

Jeżeli przyjadę do Chorwacji we wtorek lub środę ( lipiec ), czy na 100% znajdę kwaterę w dobrej cenie?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 11.03.2006 20:26

Na 100% znajdziesz :lol:
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 11.03.2006 23:10

Na tym forum jakiś Chorwat napisał, że oczywiście można jechać bez rezerwacji, ale kwatera będzie kosztować 80 euro.
Ajulka
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 05.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ajulka » 14.03.2006 10:47

Krzychu_72....my tez będziemy wracać w pierwszy weekend lipca z Ciovo.....i już sie boję co to będzie. Jedziemy z 10 miesięcznym bąblem więc stanie w korkach to moze być horror. Muy wyjeżdżamy na noc wiec mam tylko nadzieję, że to jeszcze nie sczyt sezony i moze będzie ok. Pozdrawiam Aśka
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 28.03.2006 15:09

Czy jest różnica w poszukiwaniach kwatery, że przyjadę do Chorwacji w niedzielę lub poniedziałek, wtorek?
Ostatnio edytowano 01.04.2006 14:34 przez prazek, łącznie edytowano 1 raz
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 28.03.2006 20:18

Ja zamierzam wyjechać we środę a przychechać nad Adriatyk we czwartek.
Grzegorzra
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 10.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorzra » 30.03.2006 09:47

Dołączam się do wszystkich, wyjazd w poniedziałek bardzo, bardzo, bardzo wcześnie rano (by ominąć korki we Wrocławiu)
Pozrav
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 01.04.2006 10:50

Polecam jazdę przez Słowację nocą z piątku na sobotę w czerwcu. W zeszłym roku jechałem i był totalny luz. A w Cro nad ranem na autostradzie wcale nie było aut. Jechałem ze śląska.
Malenna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malenna » 07.04.2006 10:20

A ja polecam zamówić gratisowy informator z www.croatia.hr gdzie jest piękna tabelka zawierająca natężenie ruchu w poszczególne dni "do i z" Chorwacji. :D
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 07.04.2006 15:21

Malenna napisał(a):A ja polecam zamówić gratisowy informator z www.croatia.hr gdzie jest piękna tabelka zawierająca natężenie ruchu w poszczególne dni "do i z" Chorwacji. :D

Ale tam jest tylko informacja od 7 do 22.
daree
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 05.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) daree » 24.04.2006 22:37

Sławomir Wocial napisał(a):Siedem razy już byłem w Cro i w to lato następny raz i zawsze jezdziłem w sobotę bardzo rano z Warsiawki , nocowałem po drodze w Austrii lub Słowenii , nie powiem czasem łapałem jakies korki ale bez jakichś wiekszych scen!! Teraz jak jest autostrada to wogóle spoko , stałem(bardzo wolno jechałem) może 1h.


Piszesz o noclegach w Austrii i Słowenii! Jakieś konkretne namiary? A jak koszty? Ja też jadę z Warsiawki i wypadałoby się gdzieś zdrzemnąć po drodze :D :!:
Piotrys
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 29.03.2006
kiedy wyjazd do Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrys » 25.04.2006 21:55

Polecam sposób przećwiczony przeze mnie w zeszłym roku podczas wyjazdu nad Balaton. Wyjazd z okolic Poznania w niedziele wcześnie rano, na trasie przez Polskę zero ruchu, Wrocław dopiero się budził do życia, Czechy, kawałek Słowacji i Węgry spokój i ruch minimalny.
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 29.04.2006 18:56

Przejazd przez cro zaczynam w Niedzielę od ok.7:00-8:00(nocleg proponuję na dużym parkingu na granicy w Goricanie albo na jednej ze stacji benzynowych;dużo osób nocuje w ten sposób,a niektórzy śpią bezpośrednio pod gołym niebem na karimacie 8O ), i za ok.5 godzin(w zależności od postojów) jestem w Splicie,teraz z dojazdem nie ma większych problemów,a dwa razy jechałem do cro starą górska drogą,to dopiero była przygoda 8O ,najgorzej jak się trafiło na tira,bo nie prędko była okazja,aby go wyprzedzić,i w efekcie powstał dość długi korek,bo po licznych serpentynach to tylko 1 ub 2,czasem na moment udało się jechać 3 :x ,ale na szczęście to już przeszłość,ale wtedy nie spodziewałem się,że za 2-3 lata powstanie taka piękna autostrada 8) ,wtedy były tylko kawałki autostrady od granicy z Węgrami do Zagrzebia :( ,za to miałem okazję zobaczyć Chorwację,jakiej już dziś (chyba) nie ma,a mianowicie - domy lub pojedyncze ściany domów podziurawione jak sito,sterty łusek,pola minowe(pamiętam,że jedno takie pole było w sąsiedztwie stacji benzynowej przy wyjeździe z Karlovaca w stronę Splitu),tablice upamiętniające zbiorowe mogiły;smutne to,ale niestety prawdziwe :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
W jaki dzień tygodnia najlepiej wyruszyć?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone