Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

urlop w Bibinje

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 27.03.2012 20:09

tomcioooo napisał(a):A tak po za tym, około 18.07.2012 prawdopodobnie znów jadę do Bibinje :)

Coraz bardziej przekonuję się w słuszności wyboru miejscowości. Przyznam, że na początku miałam wątpliwości ponieważ na forum nie było zbyt wiele informacji nt Bibinje. Kilka osób pisało, że to nic specjalnego :roll: . Widzę jednak, że nie tylko ja cenię spokój i cieszę się z wyboru. Już nie mogę doczekać się sierpnia.... :)
Pozdrawiam
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.03.2012 20:26

hesi napisał(a): Widzę jednak, że nie tylko ja cenię spokój i cieszę się z wyboru. Już nie mogę doczekać się sierpnia.... :)
Pozdrawiam


Bliskość drugiej bodajże pod względem wielkości mariny w Europie z całą pewnością Ci to zagwarantuje.
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 28.03.2012 19:19

Jesli mogę coś doradzić to proponuje taką trasę w Austrii, chyba że nie przeszkadza jazda autostradą pod góre i z ciagłym i zakrętami (odcinek bruck- Graz)

Od kreuzu Bruck drogą S6 (Loipersbach-Bruck an der Mur) potem S35 do Graz i dalej A9 w kierunku Słowenii. Trasa o małym natężeniu ruchu cała w przekroju 2x2. Droga z dużo mniejszą ilością zakrętów niż autostrada A2. Nadłuższy darmowy tunel Austrii niecałe 10 km.

oto mapka trasy

służe takze informacjami i fotkami z Bibinje byłem tam dwa razy 2008/2009

Jesli można proponowałbym zmienić rezerwacje o kilka dni później żeby jechać w tygodniu a nie w sobotę bo to najgorszy dzień tygodnia w trasie na Cro. Miałem już okazje w tym terminie jechać to wiem jak to wygląda, od tego czasu zawsze planuje rozpoczęcie wczasów w czasie tygodnia, dzieki czemu mam pewność że puste drogi będą ( co ma znaczenie przy jeździe bez noclegu), ale mając klime w samochodzie da sie przetrzymać trase nawet w największy upał. Jesli zmiana terminu nie wchodzi w gre to proszę tak planować aby na granicy chorwackiej być jak najwcześniej ok 2-3 rano najlepiej bo potem ciasno sie robi, albo alternatywą jest jazda przez Węgry i możliwy tylko jeden większy postój na bramkach pod Zagrzebiem
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 28.03.2012 21:03

gralec napisał(a):służe takze informacjami i fotkami z Bibinje byłem tam dwa razy 2008/2009

Dziękuje i chętnie dowiem sie więcej o Bibinje i pooglądam Twoje zdjęcia :) Niestety nie możemy zmienić terminu wyjazdu. Planujemy wyjechać już w piątek rano z Poznania. W związku z tym, że tylko ja prowadzę napewno po drodze będzie przymusowy nocleg. Jeżeli chodzi o wybór trasy, to liczę na swojego męża, ale bardzo dziękuje za podpowiedzi.
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 28.03.2012 21:16

to prosze o podanie maila tam podesle kilka fotek
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 28.03.2012 21:21

gralec napisał(a):to prosze o podanie maila tam podesle kilka fotek

proszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i z góry dziękuje :)
tomcioooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcioooo » 28.03.2012 21:30

Hej jeśli chce ktoś dowiedzieć się coś więcej na temat tej miejscowości, to piszcie na gg2889034 :)
Nazyr
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nazyr » 28.07.2012 21:31

Hesi wróciłem dzisiaj rano z Bibinje więc jak masz jakieś pytania to śmiało.
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 01.08.2012 10:45

Cześć, dzięki :D , sorry, że nie odpisałam wcześniej :) nie wchodziałam na forum, bo przed urlopem to doba na pracę nie starcza :twisted: Nie mogę się doczekać. Plan podróży już mamy ustalony.A Ty jesteś zadowolony z kolejnego pobytu w Bibinje ? A czy jest coś o czym powinnam wiedzieć ?
alik1966
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) alik1966 » 01.08.2012 22:46

witam ja również 29 .07 wróciłem z Bibinje było extra tak jak sobie wymyśliłem ......dlaczego nie budują chodników przy głównej ulicy trzeba mieć oczy z tyłu głowy .....inny świat pozdrawiam
andrew1978nr1
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew1978nr1 » 22.08.2012 21:09

Nazyr napisał(a):Hesi wróciłem dzisiaj rano z Bibinje więc jak masz jakieś pytania to śmiało.


wybieram się z rodziną (2+2) we wrześniu do Bibinje i po opiniach na temat tej miejscowości zastanawiam się, czy są tam jakieś restauracje, w których można zjeść obiad za rozsądne pieniądze?
Z góry dzięki za info
tomcioooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcioooo » 25.11.2012 14:51

Bibinje już zwiedziłem :) POLECAM. A czy zna ktoś inną godną polecenia miejscowość w podobnej odległości dość dużego miasta :) jak Bibinje od Zadaru?
tomuś
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 19.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomuś » 25.11.2012 17:33

Dramalj koło Crikvenicy.Polecam!
tomcioooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcioooo » 26.12.2012 22:52

wygląda ciekawie n a jakaś Dalmatyńska miejscowość ?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone