Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tydzień to mało-Pelješac-Dingač Borak (droga przez BiH )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.03.2014 15:55

mmmmm,faktycznie,już ślinka leci,Ty to umiesz obrazowo opisać :smo:
A co do planów,to my zdyscyplinowana rodzinka jesteśmy,jeżeli będzie to od nas zależało to plan wykonamy,gorzej z jakimiś wypadkami przy pracy czyli np korkami itp :) Zabawię się nawet w jasnowidza i ośmielę się przewidzieć,że "będzie jak będzie ": :mrgreen:
w tamtym roku mieliśmy dużą cześć Chorwacji ,Bośni ,Czarnogóry w pigułce,teraz czas na ciąg dalszy:)
Po przeczytaniu niektórych relacji ,mam już nawet plan na 2015,ale to tak po cichu ,do szuflady schowałam ,bo rodzina już się stuka w głowę :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.03.2014 17:29

andeo napisał(a):Po przeczytaniu niektórych relacji ,mam już nawet plan na 2015,ale to tak po cichu ,do szuflady schowałam ,bo rodzina już się stuka w głowę :)


Hehehehehe, to całkiem normalne.
Tu wszyscy tak mają.

:mrgreen:


Tylko do 2015?
Słabo...

:oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.03.2014 13:35

wiesz jak to mówią...chcesz rozśmieszyć Pana Boga, powiedz mu o swoich planach :)
więc na razie na tym poprzestanę...oficjalnie :mrgreen:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 08.03.2014 15:39

andeo napisał(a):mmmmm,faktycznie,już ślinka leci,Ty to umiesz obrazowo opisać :smo:

Eeee tam :oops: , to po prostu takie pychotne jest :D
A co do planów,to my zdyscyplinowana rodzinka jesteśmy,jeżeli będzie to od nas zależało to plan wykonamy,gorzej z jakimiś wypadkami przy pracy czyli np korkami itp :) Zabawię się nawet w jasnowidza i ośmielę się przewidzieć,że "będzie jak będzie ": :mrgreen:
w tamtym roku mieliśmy dużą cześć Chorwacji ,Bośni ,Czarnogóry w pigułce,teraz czas na ciąg dalszy:)
Po przeczytaniu niektórych relacji ,mam już nawet plan na 2015,ale to tak po cichu ,do szuflady schowałam ,bo rodzina już się stuka w głowę :)


Gdyby to tylko zależało ode mnie to plan zapewne byłby zrealizowany no może nie w 100% ale tak w 80%, niestety naszym "dzieckom" się "priorytety" pozmieniały i na hasło wycieczka warczą :evil: , więc trzeba było wypracować kompromis, bo ileż można słuchać "daleko jeszcze" :twisted:

No właśnie plany łeb pęka od ilości miejsc które chciałoby się jeszcze zobaczyć :lol: A tu co relacja to cosik nowego wpada :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.03.2014 20:14

Vjetar napisał(a):
andeo napisał(a):Po przeczytaniu niektórych relacji ,mam już nawet plan na 2015,ale to tak po cichu ,do szuflady schowałam ,bo rodzina już się stuka w głowę :)


Hehehehehe, to całkiem normalne.
Tu wszyscy tak mają.

:mrgreen:


Tylko do 2015?
Słabo...

:oczko_usmiech:


Jacku , prawdę najprawdziwszą napisałeś . Cóż , ja również mam plan gotowy tylko do końca 2015 roku :oops: . . . ale na 365 dni w roku :lol:
Jedynym warunkiem jest trafienie kumulacji w lotku . . . czego Wam wszystkim i sobie życzę 8)


Pozdrawiam
Piotr
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 09.03.2014 12:12

Oooo Piotrze,przyda się taka wygrana ,tylko pierw trzeba zacząć grać :oczko_usmiech: chyba zacznę :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 03.10.2014 16:53

Wróciłam tu,przypomniałam sobie Wasze wakacje i o czym pisałyśmy :)
wylądowalismy w tym roku w Trpanj na Vrili i to był bardzo dobry wybór ,było ekstra,plan udało się zrealizować chyba w 110% :D
Sylwia,pisałaś już może relację z tegorocznych wakacji?umknęło mi coś?
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 03.10.2014 18:38

andeo napisał(a):Wróciłam tu,przypomniałam sobie Wasze wakacje i o czym pisałyśmy :)
wylądowalismy w tym roku w Trpanj na Vrili i to był bardzo dobry wybór ,było ekstra,plan udało się zrealizować chyba w 110% :D
Sylwia,pisałaś już może relację z tegorocznych wakacji?umknęło mi coś?


Hej :lol:

Hmmm relacja :roll: Nie, nie pisałam, i się zastanawiam czy jest sens bo wszystkie miejsca które odwiedziliśmy są b. dokładnie opisane na forum, i znów wylądowaliśmy na półwyspie a tam to już zupełnie straszna nuda :lol: Jedyną odmianą było to, że to były nasze 1-sze wakacje w Chorwacji pod namiotem :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 03.10.2014 18:44

O widzisz,ja dokładnie tak samo myślę,wszystko już było,ale trochę mnie korci ;) może napiszę,a i Ciebie bym z chęcią poczytała ;)
Czy to my pisałyśmy o szakalach na Peljeścu skaczących po plecach ? :lol: to chyba Ty wspominałaś ,że córa nasłuchiwała ich w pokoju,i jednak pod namiotem spędziliście wakacje? na którym kampie?
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 03.10.2014 19:02

Przed tegorocznym wyjazdem do Borka z przyjemnością przeczytałem tę radosną relację.

Teraz dopiero dotarło kto zacną autorką.

HVALA :)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 03.10.2014 19:08

andeo napisał(a):O widzisz,ja dokładnie tak samo myślę,wszystko już było,ale trochę mnie korci ;) może napiszę,a i Ciebie bym z chęcią poczytała ;)
Czy to my pisałyśmy o szakalach na Peljeścu skaczących po plecach ? :lol: to chyba Ty wspominałaś ,że córa nasłuchiwała ich w pokoju,i jednak pod namiotem spędziliście wakacje? na którym kampie?


Dzięki, miło mi :oops: . Może, jak się za oknem bardziej nieprzyjemnie zrobi, może :roll: :wink:
Nie, nie ze mną pisałaś ale .... szakale na placach 8O :lol: dzięęęki :roll:

Pojechaliśmy do Duby na kamp Luka, fantastyczny spokój. :D I straszna nuda :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 03.10.2014 19:26

Tymi szakalami "straszył" mnie Bocian :)) ale było nas tam więcej ,żartowaliśmy na temat mojego pobytu na Peljeścu i zastanawiałam się czy córka nie będzie się bała tego wycia :) okazało się,ze było fajnie i córka z chęcią nasłuchiwała tych "koncertów" co wieczór.Zapamiętam sobie Kamp Luka,skoro zadowoleni byliście,bo chciałabym wrócić jeszcze na Peljesac,choć my Vrilą zachwyceni byliśmy :)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 03.10.2014 19:38

Na Luka wyły co noc "za namiotem", słyszalne koło północy i nad ranem koło 4, fajne przeżycie :D
tajemniczy
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 17.10.2014 17:37

mam nagrane jak wyją ;-) Pięknie było ;-)

p.s Sylwia muszę ci odesłać naboje do kuchenki ;-)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.10.2014 18:44

tajemniczy napisał(a):mam nagrane jak wyją ;-) Pięknie było ;-)

p.s Sylwia muszę ci odesłać naboje do kuchenki ;-)


Oj piknie :D

Też nagrywaliśmy ale nic nie słychać :evil: słaby "nagrywacz" był albo co :lol:

naboje :lol: weezzź się nie wygłupiaj :lol: dobrze, że pasowały ... a my jeszcze 4 przywieźliśmy do domu 8O ,

może kiedy bedzie się okazja , to "walniemy" po browarku albo po kielichu :wink: i będzie git :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tydzień to mało-Pelješac-Dingač Borak (droga przez BiH ) - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone