Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tydzień to mało-Pelješac-Dingač Borak (droga przez BiH )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011
Tydzień to mało-Pelješac-Dingač Borak (droga przez BiH )

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 16.08.2012 19:10

Trochę się zastanawiałam, czy pisać tę relację, bo ani ze mnie pisarka ani fotograf :? i kompletnie nie mam pojęcia, jak się za nią zabrać, ale postaram się coś niecoś naskrobać i pokazać.
Będzie raczej nudno, żadnych gwałtownych zwrotów akcji itp. ;-) Błogie leniuchowanie. :mrgreen: :boss:

Jest to moja pierwsza relacja :oops: więc proszę o wyrozumiałość. :twisted: Nigdy przedtem (znaczy rokiem) nie pisałam na zadnym forum, nie brałam udziału w dyskusjach, były od czasu do czasu jakieś tam enki, czy fejsbunie(którego do tej pory nie ogarniam), a GG to odkurzyłam tylko po to by wiedzieć kiedy startuje CRR . Zastanawiałam się, jak ludziom chce się ślęczeć na jakichś tam forach .... i masz babo placek, jak to optyka się zmienia względem siedzenia .... :-) Więc gdyby było coś nie teges to piszcie, poprawię się :-)

Plany....

Jak zapewne każdy z Was wakacje zaczyna planować w momencie powrotu z ….. wakacji.
Nie było inaczej i w Naszym przypadku. Tylko pytanie dokąd???? Myśli krążyły wokół Hvaru, w przelocie był też Brać …. ale czy na pewno wyspa? Decyzja zapadła: musi być na tyle blisko żeby wreszcie zobaczyć Dubrownik!!! Tu jak zwykle niezawodne okazało się forum, czytanie relacji, setki stron z info (za które Wam forumowym Cromaniakom bardzo, bardzo dziękuję –wiem, wiem „powtarzasz się synek „ :wink: ) przekopane , i jest!!! Tak kole listopada znalazłam to czego szukałam, Peljesac :wink: blisko do Dubrownika…. Nie wspomniałam, że zawsze szukamy zadu…ia, Borak, malutka miejscowość, cud miód (na zdjęciach) wydaje się być idealnym miejscem. Kolejny dylemat to kiedy? Termin musi zgrać się, a raczej wstrzelić pomiędzy wyjazdy dzieci na obozy, tyle, że tych obozowych terminów nie znamy, a tu czytam, że rezerwować to trzeba w grudniu, bo później to bryndza…. Pozostało czekać i dalej czytać, oglądać, zbierać informacje…. nastał marzec, w międzyczasie okazało się, że tym razem jedziemy sami , potrzebne daty już znałam więc szybki emilek do Pani Sarki może coś pomoże. I jest, jedyny pasujący nam w terminie dom Ljiljana, tanio nie jest, ale co tam, od września najwyżej będziemy jeść pyry …. toć to warzywo, będzie zdrowo…
Umowy podpisane, zaliczka zapłacona, „świnka Cro2012” nadal się pasie… i czekanie ….. czekanie…..…. czekanie…… to wprost nie do zniesienia…
Było zakończenie roku szkolnego…
Euro 2012, po którym do tej pory powiewa flaga, bo nie ma jej kto zdjąć…
Wyjazd jednego „małego męskiego wora" na obóz :wink:

I wreszcie jest….. hura… pakowanie na Nasz 5-ty wyjazd do Chorwacji, 19.07.2012 czwartek, godz około 7.00…….niestety nie wszyscy domownicy podzielają mój entuzjazm (nastolatka) :twisted: , ale co tam, będzie OK


Auto pełne i w drogę…… o dziwo nie pęka w szwach, i tylnym zderzakiem nie rysuje asfaltu :mrgreen:

Obrazek :papa:

Cdn.... niebawem :lol:
Ostatnio edytowano 12.02.2016 06:30 przez Sylwetka..., łącznie edytowano 3 razy
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.08.2012 19:18

Popatrzymy...
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 16.08.2012 19:20

Nieźle się zapowiada: dawaj śmiało!!
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 16.08.2012 19:27

Odwagi, zaczyna się nieźle i mamy apetyt na fajne fotki, pozdrawiam :)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 16.08.2012 19:34

Bocian napisał(a):Popatrzymy...
MWN napisał(a):Nieźle się zapowiada: dawaj śmiało!!
beagm napisał(a):Odwagi, zaczyna się nieźle i mamy apetyt na fajne fotki, pozdrawiam :)


Witam :D
Miło Was tu widzieć :D
Walczę z dalszą częścią... :wink: :oops:
olcia85
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 11.08.2012
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) olcia85 » 16.08.2012 19:54

chętnie poczytam cd:)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.08.2012 20:00

Właśnie pije nespole z Borka :) Popatrzymy, trzeba przecież zapracować na miano forumowego łobuza :mrgreen:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.08.2012 20:15

A ja z Karlovackiem na dalszą część czekam :)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 16.08.2012 20:42

olcia85 napisał(a):chętnie poczytam cd:)

Witam :D
Bocian napisał(a):Właśnie pije nespole z Borka :) Popatrzymy, trzeba przecież zapracować na miano forumowego łobuza :mrgreen:


Nie taki "obuz" straszny, jak się maluje :mrgreen: :wink:
Nie było mi dane popróbować tego przypuszczam pysznego likieru :( natomiast pyszną wiśniówkę i travaricę, owszem :D
Aldonka napisał(a):A ja z Karlovackiem na dalszą część czekam :)


Hejka, ja niestety z Tyskim :| ale jak się nie ma co się lubi to się pije co się ma :wink:
ojtus
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.06.2010
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 16.08.2012 20:48

Też z chęcią poczytam o wrażeniach, tym bardziej, że też w tym roku byłem w Borku (od 13 do 25 lipca). Niemniej jednak - d*py mi (z wrażenia) nie urwało. Ale wina od Indijana..i innych winiarzy z Potomje.... mmmmmmm...... :mrgreen:
Ostatnio edytowano 16.08.2012 20:50 przez ojtus, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.08.2012 20:50

ojtus napisał(a):Też z chęcią poczytam o wrażeniach, tym bardziej, że też w tym roku byłem w Borku (od 13 do 25 lipca). Niemniej jednak - d*py mi nie urwało. Ale wina od Indijana..i innych winiarzy z Potomje.... mmmmmmm...... :mrgreen:

Prawie jak my. My do 22go.
ojtus
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.06.2010
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 16.08.2012 20:57

Bocian napisał(a): Prawie jak my. My do 22go.

Anadingac jak zwykle? Ja byłem w Haniji. Ogólnie fajnie było, może nie jestem do końca zadowolony, bo dziecko mi chorowało przez pierwsze kilka dni.... w drodze na urlop okazało się że ma anginę. Lekarza szukaliśmy - i znaleźliśmy - na Węgrzech w Szombathely. Moja wife stwierdziła, że jak poradziliśmy sobie w kraju, w którym nie wiemy nawet jak powiedzieć po ichniemu "dzień dobry" to w następnym roku możemy jechać nawet do Iranu...sorry za OT.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.08.2012 21:02

ojtus napisał(a):Anadingac jak zwykle?

Dokładnie.Borak to dla mnie Anadingač 8)
Użytkownik usunięty
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2012 21:08

...czekam na ciag dalszy... :D
Pozdrawiam kuzyneczke :smo:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: Tydzień to mało - Peljesac - Dingać Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 16.08.2012 21:08

Jestem. Peljesac moze za rok ...
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tydzień to mało-Pelješac-Dingač Borak (droga przez BiH )
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone