Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Trochę wiosny zimą - CYPR - thanks Aphrodite's Island!

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tony montana
Cromaniak
Re: Trochę wiosny zimą - thanks Aphrodite's Island!

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.03.2013 13:00

tony montana napisał(a):...kotkami...

kulka53 napisał(a):Kotki obłędne :D :hearts:

No nie? Wariactwo na Cyprze z tymi kotkami - do wyboru do koloru :)

kulka53 napisał(a):Co znaczy "żegnajcie" ? :? :roll:
Ja tam nie zamierzam się żegnać i bbb chętnie poczytam latem czy też jesienią o południowej Italii widzianej Twoimi oczami :idea: :) .
Może się co nieco rozjaśni w sprawie "jechać tam czy nie" w przyszłym roku :roll:

Za tę relację pięknie dziękuję :cool: , zawsze chętnie tu zaglądałem :idea:
Choć było nie tylko piękne niebo, to przypominała mi trochę o naszej ulubionej Grecji :)

No, w kwestie "żegnajcie" chodziło mi oczywiście o to, że to koniec tej relacji ;)
Tak łatwo się ode mnie nie uwolnicie ;0

Dzięki za miłe słowa!
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.03.2013 13:04

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):Jedziemy do Polis - miasta położonego w północno - wschodniej części Cypru.

W północno-zachodniej.

Fajnie było przejechać się z Tobą po Cyprze.

Pozdrawiam,
Wojtek

No jassssne, że w północno-zachodniej :) Wyjątkowo nie pokazałem Polis na mapce Google czy Bing i widzisz jaki głupiutki szkolny błąd.

Wojtku, dziękuję bardzo i przypominam się nieśmiało z prośbą o kontynuację Twojej relacji (jesteś w 4 dniu dopiero! 0 :)

Fatamorgana napisał(a):Dziękuję Mojemu Bratu Tony'emu za wysiłek i trud stworzenia tej opowieści o dalekich krajach gdzie wiosny i zimy są poprzestawiane inaczej a ludy zamieszkujące tę ziemię cieszą się ciepłem i słońcem więcej księżyców niż my.

Oj, trud to rzeczywiście ci był wielki ;)
Życzę sobie, abym mógł takie trudy ponosić jak najczęściej! ;0

A faktycznie skandalicznie fajnie tam mają z pogodą - teraz cały czas ok 22 stopni... a teraz wyjrzyjcie za okno...

8O :evil:
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.03.2013 13:08

tony montana napisał(a):Wojtku, dziękuję bardzo i przypominam się nieśmiało z prośbą o kontynuację Twojej relacji

Ty miałeś Myszę, która Cię motywowała.
Ja podchodzę podobnie - częściej aktualizuję te tematy, w których widzę zainteresowanie.

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.03.2013 13:12

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):Wojtku, dziękuję bardzo i przypominam się nieśmiało z prośbą o kontynuację Twojej relacji

Ty miałeś Myszę, która Cię motywowała.
Ja podchodzę podobnie - częściej aktualizuję te tematy, w których widzę zainteresowanie.

Pozdrawiam,
Wojtek

Oj tak, Mysza jest nieoceniona i cały czas mnie PILNUJE ;)
Gdyby nie ona, mógłbym się załamać w połowie relacji i jej nie skończyć 8O :oops: :roll:

Wiedz, że w wielu relacjach jestem, ale nie zawsze się odzywam, bo czasem jak człowiek coś powie to strasznie banalnie wychodzi. Cypr jednak od mojego na nim pobytu wspominam nostalgicznie i chciałbym zobaczyć więcej - szczególnie rzeczy, których nie widziałem...

:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.03.2013 16:29

tony montana napisał(a):

KOTEK, najodważniejszy, reszta pierzchła ...

Obrazek

Niebieski może się Myszy
spodobać

Coś się zamotałam i niebieski zrobił mi się kotek :wink: :lol:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 01.04.2013 18:00

Kenik napisał(a):
tony montana napisał(a):

KOTEK, najodważniejszy, reszta pierzchła ...

Niebieski może się Myszy
spodobać

Coś się zamotałam i niebieski zrobił mi się kotek :wink: :lol:

hehe a to chodziło a samochód, bo Mysza lubi duże ... ;)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.04.2013 20:09

Kotki super :D

Tony, dzięki za świetną relację! Pięknie pokazałeś Wyspę Afrodyty.

Nie zawsze się odzywałam, ale byłam :) Przy następnej Twojej relacji obiecuję się ujawniać częściej :D

Pozdrav :papa:
dangol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 02.04.2013 20:53

Ja również DZIĘKUJĘ :!: Nie mów nigdy więcej o zagubieniu się relacji gdzieś w forumowych zakamarkach... Mam bowiem wrażenie, że kiedyś może mi się przydać :) (chociaż zapewne jeszcze nie w tym roku), wówczas z pewnością ją odnajdę! Ostatnio robiłam porządki na półce z książkami, znalazłam upchnięty gdzieś "w trzecim rzędzie" przewodnik po Cyprze sprzed wieeeelu lat - dostałam go kiedyś w prezencie. Może to jakiś znak :wink: :?:

Pozdrawiam i czekam na obiecane mapki.
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 03.04.2013 13:43

maslinka napisał(a):Kotki super :D

Tony, dzięki za świetną relację! Pięknie pokazałeś Wyspę Afrodyty.

Nie zawsze się odzywałam, ale byłam :) Przy następnej Twojej relacji obiecuję się ujawniać częściej :D

Pozdrav :papa:

Trzymam Cie za słowo zatem Agnieszko :)

:smo: :papa:

dangol napisał(a):
Ja również DZIĘKUJĘ Nie mów nigdy więcej o zagubieniu się relacji gdzieś w forumowych zakamarkach... Mam bowiem wrażenie, że kiedyś może mi się przydać (chociaż zapewne jeszcze nie w tym roku), wówczas z pewnością ją odnajdę! Ostatnio robiłam porządki na półce z książkami, znalazłam upchnięty gdzieś "w trzecim rzędzie" przewodnik po Cyprze sprzed wieeeelu lat - dostałam go kiedyś w prezencie. Może to jakiś znak

Pozdrawiam i czekam na obiecane mapki.

Oczywiście, że to znak! :) Musicie jechać!
Tylko sporo gotówki weźcie lepiej

Choć ja mam nadzieję, że Afrodyta pomoże wykaraskać się wyspie z problemów

:boss: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Trochę wiosny zimą - CYPR - thanks Aphrodite's Island! - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018