Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szybka relacja z księżyca.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.01.2022 09:56

ODCINEK 3 – 11-12.08.2021 (środa-czwartek) – WAKACYJNA SIELANKA

Te 2 dni łączę w jeden odcinek i trochę Was zanudzę teraz, ale nie będę ściemniać, że spędziliśmy ten czas zwiedzając :D Po prostu leniuchowaliśmy na naszej plaży, przy basenie, spacerowaliśmy oczywiście do miasta Pag. Czas cudownie spędzony, w końcu mamy czas na to, żeby ze sobą pobyć bez codziennego pośpiechu, pracy, obowiązków.

Zdradzę, że jutro już się gdzieś ruszymy…


Tym czasem plaża wzywa! :D :D :D
Udajemy się dziś na prawo od „naszych” kilku schodków prowadzących na plażę. Jest cudownie:
IMG_8582.JPG
IMG_8617.JPG
IMG_8620.JPG
IMG_8622.JPG


Jest tutaj kilka maleńkich plażyczek, gdzie oprócz nas nie ma nikogo:
IMG_20210811_084527.jpg
IMG_20210811_084533.jpg
IMG_20210811_084538.jpg
IMG_20210811_084542.jpg


Nie spodziewałam się, że mieszkając, co prawda na obrzeżach, ale jednak dużego miasta będziemy mieć tutaj taki luz. No i jak to na plaży – piwko o 11 rano? Dlaczego nie? W końcu jesteśmy na wakacjach :)

Po godzinie 12 ktoś tam zaczyna się kręcić w obrębie tych naszych małych plażyczek, ale my i tak planujemy zbierać się na chatę, bo przecież po drodze trzeba skorzystać z:
IMG_8648.JPG
IMG_20210811_151334.jpg
IMG_20210812_145901.jpg


Obiad jak zwykle przygotowujemy sami, a kolację zjadamy na mieście.

Po obiedzie jedyny słuszny kierunek plaża! A jak? Nie mam żadnego zdjęcia, bo ileż można fotografować tych swoich „bombelków”? :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D Leżymy tym razem po lewej, ludzi więcej, ale łagodniejszy żwir dla dzieciaków.

Kiedy zaczyna się odzywać głód w żołądkach do tego stopnia, że aż kobita niedaleko nas zaczyna krzywo patrzeć (Polka) jak nasze starszaki po raz szósty wołają o coś do jedzenia, stwierdzamy, że trzeba zbierać wszystkie niezbędniki plażowe i trochę się „wypindrzyć” na kolację.

Rzecz jasna, jakieś tam przekąski ze sobą mamy, ale nasze dzieciaki, szczególnie chłopcy mają bardzo pojemne brzuszki :D :roll:

Troszkę się szykujemy i idziemy zjeść do knajpy niedaleko nas. Ceny bardziej przystępne niż w centrum i całkiem smacznie. Zdjęć nie mam, ale jest to restauracja Marko. Jedliśmy tam wtedy i ostatniego dnia wakacji

W ogóle, nie mam żadnego zdjęcia jedzenia, bo jakoś nigdy nie pomyślę. Z resztą dzieci nasze rzucają się na żarcie jakby z tydzień nie jadły. :oczko_usmiech: :lol:

Piwo, owszem, sfotografuję:
IMG_8743.JPG
IMG_20210812_190745.jpg


Ale to już z „naszej” knajpy przy placu zabaw. Dzieci wtedy radosne, więc przy okazji pstrykania zdjęć im:
IMG_8750.JPG
IMG_8740.JPG


Znajdzie się też foteczka stolika ;)

Wyprzedziłam trochę, a oczywiście po jedzonku u Marko idziemy do miasta:
IMG_8768.JPG
IMG_20210812_194915.jpg
IMG_20210812_195052.jpg
IMG_20210812_195103.jpg
IMG_20210812_200226.jpg


I rzecz jasna dzieciaki mają obiecaną wieczorną kąpiel w basenie:
IMG_20210812_204048.jpg
IMG_20210812_204106.jpg


Kolejny dzień to już totalny plażing, nawet w mieście nie byliśmy ;)

Pod wodą coś tam widzieliśmy:
P8110034.JPG


Skarby wyłowione:
P8120057.JPG


Skoki do wody również były:
P8110037.JPG
P8110038.JPG
P8110040.JPG
P8110041.JPG
P8110048.JPG


Próba zwodowania naszego małego kajaka:
P8120052.JPG
P8120053.JPG
P8120059.JPG


Niestety okazało się, że nasz mały kajaczek jest w ogóle nie sterowny. Coś musiało się zepsuć, bo jak go testowaliśmy w Polsce, to całkiem miło się pływało.

Testowaliśmy również kamerkę, jakiś badziew, który kupił sobie mój syn. Zdjęcia i filmiki tragedia:
PICT0013.jpg
PICT0022.jpg
PICT0023.jpg
PICT0027.jpg
PICT0042.jpg


Jak sami widzicie jakość totalnie do doopy. Szkoda tylko, że zobaczyliśmy to dopiero zgrywając na komputer, bo w tym małym okienku kamerki goowno widać za przeproszeniem. Ale trudno… Wrócimy na Pag kiedyś to naprawimy ten błąd! :D :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12171
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.01.2022 10:40

Agata, głodzisz dzieci. Co za wyrodna matka z Ciebie 8O :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dzieciaczki szaleją w wodzie to nie dziw, że konia z kopytami by pochłonęły :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.01.2022 16:12

Kapitańska Baba napisał(a):Agata, głodzisz dzieci. Co za wyrodna matka z Ciebie 8O :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: Wiesz, jakieś oszczędności na wakacjach muszą być :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba napisał(a):Dzieciaczki szaleją w wodzie to nie dziw, że konia z kopytami by pochłonęły :wink:

Tak dokładnie. Moje dzieciaki w sumie średnie żarłoczki, ale znajomych jedzą non stop coś więc żadne tam przekąski plażowe im nie wystarczą :D Musi być konkret :D :oczko_usmiech:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.01.2022 17:35

Ooo wpadłam ( w końcu :oops: ) na forum a tu Agatkowy Pag :hearts:
Super, że piszesz, ja chyba już nigdy się do tego nie zbiorę 8)

Kurcze mam problem z tym Pagiem... Był w planach... ale prawie wszyscy, do których wysłałam zapytania w listopadzie mnie olali... :evil:
Dostałam dosłownie 3 odpowiedzi z app, które nic nie urywały, za to ceny zaczynały się od 80 e 8O Na tym TANIM Pagu 8)

Wstępnie chcieliśmy najpierw na Hvar, później na Korcule, a na końcu wpaść do Kotoru, który był dla mnie dość ważny, ale ponieważ MÓJ apartament na Hvarze już w listopadzie okazał się w wybranym terminie zarezerwowany 8O to musiałam odwrócić kolejność, i wymyśliłam bliższy od domu Pag, potem Kotor i Hvar, ale właśnie zero odzewu :hut:

Teraz stwierdziłam, że loty do Czarnogóry są tak tanie, że może ją jednak odpuszczę i kiedyś uda się samolotowo, a na tapetę wróciła ponownie Korcula, i może by na dokładkę Pag po Hvarze na 3 nocki, ale zaczynam wątpić czy znajdę coś przyzwoitego :coool:

To chociaż sobie póki co popatrzę u Ciebie co tam słychać na księżycu :hearts:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.01.2022 18:39

Może za wcześnie za rozsyłanie zapytań było... Może wysłać jeszcze raz na te adresy co nie odpowiedziały....
Musi być pierwsza linia od morza? Bo jak nie to mam namiar na fajny app w Pag-Bosana. W lipcu 2020 płaciłam 45 eur.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.01.2022 20:13

wiolek_lp napisał(a):Ooo wpadłam ( w końcu :oops: ) na forum a tu Agatkowy Pag :hearts:
Super, że piszesz, ja chyba już nigdy się do tego nie zbiorę 8)

Cześć :papa: :papa: :mrgreen: :mrgreen: Fajnie, że jesteś. Mnie też ciężko się zebrać do pisania relacji, ale lubię wracać do tych swoich, więc mam nadzieję, że jeszcze długo tu sobie pobędą na forum :D Zastanawiałam się czy w ogóle pisać, bo my jak zwykle większość na plaży, ale coś tam też zobaczyliśmy :D :wink:

wiolek_lp napisał(a):Kurcze mam problem z tym Pagiem... Był w planach... ale prawie wszyscy, do których wysłałam zapytania w listopadzie mnie olali... :evil:
Dostałam dosłownie 3 odpowiedzi z app, które nic nie urywały, za to ceny zaczynały się od 80 e 8O Na tym TANIM Pagu 8)

Być może było zbyt wcześnie. Ja zwsze wysyłam miliony maili i zawsze coś tam uda mi się z nich wybrać. I zawsze robię to przy komputerze, bo łatwiej jest mi otwierać kolejne karty z apartamentami. Dużo czasu to zajmuje, ale zazwyczaj coś fajnego wybiorę :D
wiolek_lp napisał(a):Wstępnie chcieliśmy najpierw na Hvar, później na Korcule, a na końcu wpaść do Kotoru, który był dla mnie dość ważny, ale ponieważ MÓJ apartament na Hvarze już w listopadzie okazał się w wybranym terminie zarezerwowany 8O to musiałam odwrócić kolejność, i wymyśliłam bliższy od domu Pag, potem Kotor i Hvar, ale właśnie zero odzewu :hut:

Teraz stwierdziłam, że loty do Czarnogóry są tak tanie, że może ją jednak odpuszczę i kiedyś uda się samolotowo, a na tapetę wróciła ponownie Korcula, i może by na dokładkę Pag po Hvarze na 3 nocki, ale zaczynam wątpić czy znajdę coś przyzwoitego :coool:

U nas też na ten rok miały być przeróżne pomysły realizowane. Też myślałam o Hvarze i wysłałam dość sporo zapytań. Miał być tydzień w zatoce i tydzień w Ivan Dolac, ale w żaden sposób nie pasowały mi terminy. Miał być też Brac, ale też kwaterki nie spełniające naszych oczekiwań. Jeździmy ze znajomymi, więc ciężej jest coś fajnego znaleźć dla dwóch rodzin niż dla jednej.
No i co się okazuje? Właśnie klepnęłam przelew do Czarnogóry 8O 8O Będzie całkowita zdrada Cro w tym roku. Podobnie, ale inaczej. Kwaterka całkowicie spełniająca nasze oczekiwania, poza tym, że nie jest przy samym morzu, ale za cenę 30 eur, którą płacimy za nocleg, to jestem w stanie to przeboleć :mrgreen: :mrgreen: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: No i też nie będę ukrywać, że głównie cena nas skusiła. No i zobaczymy co nas czeka. Jestem świadoma tłumu turystów na głównej plaży ale blisko nas są 3 czy 4 mniejsze, więc coś tam się ogarnie Jedziemy od 26 czerwca, więc myślę, że jeszcze nie będzie tak źle. Poza tym za zaoszczędzoną kasę na pewno będziemy szukać jakichś pływadeł do wynajęcia, czy rejsów, więc myślę, że będzie ok. Będziemy jechać przez BiH, więc w Mostarze najprawdopodobniej nocleg, lub w Sarajewie, jeśli Mostar okaże się za daleko. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 18.01.2022 22:43

i my w 2021 byliśmy na Pagu. Już się biorę za nadrobienie zaległości z relacją. A, że dobre wspomnienia trzeba utrwalać to i w tym roku na przełomie czerwca i lipca "welcome to Kustici" :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 19.01.2022 23:46

piekara114 napisał(a):Może za wcześnie za rozsyłanie zapytań było... Może wysłać jeszcze raz na te adresy co nie odpowiedziały....
Musi być pierwsza linia od morza? Bo jak nie to mam namiar na fajny app w Pag-Bosana. W lipcu 2020 płaciłam 45 eur.


Hmm może tak, chociaż zawsze rezerwujemy końcem roku i zwykle większość odpisuje, a na Pagu kompletna cisza :hut:
Nie musi być 1 linia, bardzo chętnie przygarnę namiar jak nie tu to na priv :mrgreen:
Tym nardziej, że w Bosanie, a tam właśnie najbardziej bym chciała :wink:

agata26061 napisał(a):Cześć :papa: :papa: :mrgreen: :mrgreen: Fajnie, że jesteś. Mnie też ciężko się zebrać do pisania relacji, ale lubię wracać do tych swoich, więc mam nadzieję, że jeszcze długo tu sobie pobędą na forum :D Zastanawiałam się czy w ogóle pisać, bo my jak zwykle większość na plaży, ale coś tam też zobaczyliśmy :D :wink:


Pewnie, że pisz, nawet jak głównie plaża, to właśnie wspomnienia zostają, do których można wrócić... Z tego względu wrzucam tyle na insta, bo bardzo często później wracam do tego już posortowanego "materiału", gorzej jak kiedyś zlikwidują, albo np. zablokuja mi konto, to się zapłacze :evil:


agata26061 napisał(a):...Właśnie klepnęłam przelew do Czarnogóry 8O 8O Będzie całkowita zdrada Cro w tym roku. Podobnie, ale inaczej. Kwaterka całkowicie spełniająca nasze oczekiwania, poza tym, że nie jest przy samym morzu, ale za cenę 30 eur, którą płacimy za nocleg, to jestem w stanie to przeboleć :mrgreen: :mrgreen: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: No i też nie będę ukrywać, że głównie cena nas skusiła. No i zobaczymy co nas czeka. Jestem świadoma tłumu turystów na głównej plaży ale blisko nas są 3 czy 4 mniejsze, więc coś tam się ogarnie Jedziemy od 26 czerwca, więc myślę, że jeszcze nie będzie tak źle. Poza tym za zaoszczędzoną kasę na pewno będziemy szukać jakichś pływadeł do wynajęcia, czy rejsów, więc myślę, że będzie ok. Będziemy jechać przez BiH, więc w Mostarze najprawdopodobniej nocleg, lub w Sarajewie, jeśli Mostar okaże się za daleko. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:


O kurczę cena luks, wtedy faktycznie można szaleć z innymi przyjemnościami :-D
Gdzie będziecie stacjonować ?
Niestety te ceny lecą tak mocno w górę, że to co wydaliśmy na zeszłe wakacje to jakaś masakra... byliśmy długo, ale i tak cena wydaje mi się mega wysoka, a wtedy noclegi mieliśmy tanie, w tym roku tak ładnie nie bedzie to wyglądać :cry:
Ale i termin najgorszy, wysoki sezon, od 6 sierpnia, ale nie było wyjścia, tylko tak mogliśmy zgrać urlopy :|

Co do Mostaru, ja zawsze zawsze będę polecać naszą miejscówkę u Samira, gdybyś chciała namiar to daj znać, on ma 2 mieszkania jedno pod drugim (albo nawet 3) i to najlepsze miejsce w Mostarze :hearts:
Na pewno wrócimy do niego 3 raz :mrgreen: Jak znowu zamarzy mi się Mostar :mg:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.01.2022 21:47

ODCINEK 4 – 13.08.2021 (piątek) – PLAŻA SVETI DUH

Dziś wyruszamy na małą przejażdżkę. Oczywiście co można na Pagu więcej robić jak głównie plażować :D :D :D :wink: :wink: Po to tu przyjechaliśmy :oczko_usmiech:

Swierdzamy, że zaczniemy od plaży Sveti Duh, ale zanim tam dotrzemy obowiązkowy przystanek:
IMG_8770.JPG
IMG_8809.JPG
IMG_8828.JPG
IMG_20210813_104925.jpg
IMG_20210813_105140.jpg


Plaża, jak plaża... Długo jest płytko, co dla dzieci może być atutem, ale oczywiście nasze Purchlęta :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: stwierdzają, że wolą jak jest szybciej głęboko :roll: :)
IMG_8831.JPG


W sumie spędzamy tutaj miło czas.

Piękne ozdoby Jadranu jak na dłoni:
IMG_8832.JPG


Jest beach bar:
IMG_8833.JPG


Ludzi nie ma zbyt wielu:
IMG_8834.JPG
IMG_8838.JPG


Oczywiście nie jesteśmy sami, choć nasz grajdołek całkiem samotny tutaj:
IMG_8835.JPG


Ale nikt nikomu nie przeszkadza. Nie pamiętam, czy z baru leciały jakieś mózgotrzepy, ale chyba nie, bo gdyby było inaczej, to pewnie bym zapamiętała.

Po krótkim plażingu idę na mały spacerek:
IMG_8841.JPG
IMG_8842.JPG
IMG_8844.JPG
IMG_8845.JPG
IMG_8846.JPG


I za chwilę wracam, bo widzę z daleka jak nasz frend niesie zimne Karlovačko z baru i macha mi ręką na przywołanie. Cóż było robić? :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Jeszcze siedzimy sobie jakiś czas, ale już bez używania niestety aparatu. Jestem trochę na siebie zła, że nie pstrykałam jak zwykle, czyli dużo, ale wiecie co? Trochę mnie zaczyna męczyć to bieganie wszędzie z aparatem czy z telefonem. Lustrzanka moja biedna jest używana tylko w Chorwacji, ale dobrze, że chociaż tutaj. W sumie gdyby nie Cro, to pozbyłabym się jej jak poprzedniej, czyli sprzedała w dobre ręce :D

Po powrocie coś tam jemy na szybko w apartmanie i biegniemy jeszcze chwilę na basen:
IMG_20210813_180300.jpg


Gdzie spędzamy chwilę z naszym gospodarzem, bardzo fajny facet. Opowiada nam trochę po Chorwacku, trochę po angielsku, że na stałe mieszka w Čakovcu, tutaj jest od kwietnia do końca października, a jego żona w tym czasie jest na wyspie Rab, gdzie również mają dom, ale go nie wynajmują. I tak się rozmowa kręci.

Mamy z przyjaciółką wspólne zdjęcie z gospodarzem, ale nie pytałam go czy mogę udostępniać, więc nie będę tego robić.

Długo jednak nie siedzimy, bo mamy w planach iść oczywiście na miasto. Wiem... nudni jesteśmy... prawie codziennie Pag by night, ale uwielbiamy ten wieczorny spacerek. Jednogłośnie stwierdzamy, że miejscówkę mamy idealną. Plaża ta „pod nosem” jest super, po prawej mało ludzi, po lewej więcej, ale fajniejszy żwirek, do centrum spacerek też bardzo przyjemny. Chyba tego właśnie potrzebujemy na urlopie, w dzień plaża, wieczorem szwędaczka po miasteczku. Extra!

Podczas spaceru robimy sobie krótki przystanek tuż przy wodzie, żeby skosztować kupione w sklepie koło nas:
IMG_20210813_201303.jpg


Długo ich nie możemy nieść, bo przecież się zagrzeją :D Co prawda, ja średnio przepadam za słodkim piwem, bo to bardziej sok przypomina, ale Sylwia (moja przyjaciółka) lubi, więc dzielę z nią tą krzywdę :mrgreen: :mrgreen:

Pstrykamy kilka „pocztówkowych” zdjęć:
IMG_20210813_201256.jpg
IMG_20210813_202830.jpg
IMG_20210813_202949.jpg


I zmykamy na spacer.
Jak to wieczorkiem ludzi dość sporo wypełza z apartmanów, ale w sumie podczas takich codziennych spacerów, nie zwiedzania, nie przeszkadza mi to. Zawsze można zagłębić się w jakieś wąskie uliczki, gdzie jest pusto. Ludzie na rivie też tworzą swój specyficzny klimat. Gwar z kafejek i restauracji, radość dzieci i dorosłych z urlopu. Taki wakacyjny klimat...
IMG_20210813_205042.jpg
IMG_20210813_205151.jpg
IMG_20210813_205445.jpg


Siadamy również w małej knajpce "za mostem", gdzie pijemy piwo:
IMG_20210813_210438.jpg


Dzieci jedzą pizzę (o dziwo mam jakieś zdjęcie, chyba dlatego, że wtedy miałam ze sobą tylko telefon i łatwiej go wyjąć niż lustrzankę):
IMG_20210813_211052.jpg


A my jemy kebaba :oops: w fastfoodzie tuż obok. Zdjęcia już natomiast brak.

I tak się kończy nasz kolejny dzień wakacji...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12171
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.01.2022 11:18

Podoba mi się widok z Waszegi przystanku jeszcze przed plażowaniem :D

Wieczorne wędrówki po miasteczkach uwielbiam - i również nie przeszkadza mi (a wręcz dodaje uroku) gdy jest wiecej ludzi :wink:

Agatko - ależ Wam dzieciaczki porosły 8O Dziś jakoś mocno mnie to uderzyło. Jeszcze niedawno widywałam maleńkie brzdące na Twoich zdjęciach a teraz? 8O
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 26.01.2022 13:12

Dało się wytrzymieć w tych temperaturach ?
W pierwszych dwóch tygodniach sierpnia było tam podobno prawie 40 stopni... 8O
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 26.01.2022 14:38

"....Wiem... nudni jesteśmy... prawie codziennie Pag by night, ale uwielbiamy ten wieczorny spacerek..."

Zapewniam Ciebie, że nie Wy jedyni tacy "nudni" :lol:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.01.2022 15:44

Kapitańska Baba napisał(a):Agatko - ależ Wam dzieciaczki porosły 8O Dziś jakoś mocno mnie to uderzyło. Jeszcze niedawno widywałam maleńkie brzdące na Twoich zdjęciach a teraz? 8O

Tak, to prawda, dzieciaki szybko rosną :D :D Nie "widziałaś" ich 2 lata, bo w 2020 nie byliśmy w Cro, więc nie ma relacji. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
LUKASQ napisał(a):Dało się wytrzymieć w tych temperaturach ?
W pierwszych dwóch tygodniach sierpnia było tam podobno prawie 40 stopni... 8O

Zapomniałam właśnie o tym wspomnieć, że temperatury były bardzo wysokie. Około 35 stopni na pewno. Woda w basenie miała 29 8O 8O Ale spokojnie, od środy 18 sierpnia Bora i temperatura wody i powietrza drastycznie spadła :roll: :roll:
khml napisał(a):"....Wiem... nudni jesteśmy... prawie codziennie Pag by night, ale uwielbiamy ten wieczorny spacerek..."

Zapewniam Ciebie, że nie Wy jedyni tacy "nudni" :lol:

Widać było w centrum, ludzi full, w końcu to szczyt sezonu... :lol:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 26.01.2022 18:06

Pamiętam, że w pizzeri Ankona w Pagu zjadłam swoje pierwsze kalmarki a Rafał sałatkę z ośmiornicą :hearts:
Były pyszne, i śmiesznie podane z frytkami i ryżem !
Ciekawe czy dalej by mi tak smakowały :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.01.2022 18:21

wiolek_lp napisał(a):Pamiętam, że w pizzeri Ankona w Pagu zjadłam swoje pierwsze kalmarki a Rafał sałatkę z ośmiornicą :hearts:
Były pyszne, i śmiesznie podane z frytkami i ryżem !
Ciekawe czy dalej by mi tak smakowały :oczko_usmiech:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mnie też moje pierwsze kalmary w Szybeniku bardzo smakowały, dopóki nie zjadłam najlepszych w Tučepi, ale w jakiej restauracji, to już niestety nie pamiętam, bo był to rok 2014 :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szybka relacja z księżyca. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone