Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szybka relacja z księżyca.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.12.2021 20:32

Na Pagu planuje lądować w przyszłym roku, więc zapewne się przyda. Również chętnie dowiem się co to za APP i gdzie, choć mam już upatrzoną miejscówkę.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.12.2021 21:35

Z przyjemnością pooglądam księżycowe krajobrazy i powspominam nasz pobyt na wyspie.
wojak10
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak10 » 20.12.2021 23:44

Ja również będę tutaj zaglądać :) W przyszłym roku PAG wzywa!
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.12.2021 12:46

Jak Moon to ja obowiązkowo :D
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 21.12.2021 14:43

Po pierwszym rozdziale wyczuwam fajową relację i jak widać zaopatrzoną w porządne zdjęcia :lol: :mrgreen: no to ŁOGIŃ z kolejnymi rozdziałami!!
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.12.2021 21:45

Cześć Agata :D
Księżycowa relacja zawsze kusi , a Twojej bym sobie nie odmówił

W sprawie marudzenia - mamy podobne zdanie :smo:


Pozdrawiam
Piotr
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 03.01.2022 20:44

Jestem i ja :) Śledzę z tym większym zainteresowaniem, ponieważ my także na przełomie czerwca i lipca byliśmy na Pagu a mieszkaliśmy w Pagu :) Popatrzę na znajome miejsca. Ciekawa jestem, co zwiedziliście i jakie macie wrażenia.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.01.2022 20:57

Przepraszam wszystkich za zwłokę i witam serdecznie. Niestety będą w mojej relacji przerwy ale teraz po swiateczno-sylwestrowym czasie postaram się w miarę na bieżąco uzupełniać relację i wszystkim Wam odpisać. Odcinek już w przygotowaniu ;)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.01.2022 19:09

mchrob napisał(a):Super że piszesz. Wróciły wspomnienia z Pagu. Mieszkaliśmy kilka lat temu w domu za pekarą z Twojego zdjęcia.
Miałem plany wrócić w przyszłym roku na Pag ale zdecydowaliśmy się że jedziemy na Hvar bo żadnej ciekawej kwatery na Pagu nie mogliśmy znaleźć. Ciekaw jestem jakie Wy mieliście warunki, bo położenie jest fajne.

Warunki nie najgorsze, takie standardowe chorwackie. Luksusów nie było i trochę małe całe mieszkanka, ale dla nas wystarczająco
pomorzanka zachodnia napisał(a)::papa:
Ja tam na Twoje relacje zawsze chętnie reflektuję. A pogodę ducha łapię jak leci :smo: daj, jak najwięcej. :wink:

Super, cieszę się że jesteś. Za momencik w końcu wrzucam odcinek :D
Kapitańska Baba napisał(a):Ja tam na urlopie narzekam tylko na jedną rzecz - jak się kończy :mrgreen: A całą resztę czerpię garściami by mieć co wspominać :smo:

Dokładnie. Najgorzej jak trzeba wracać. Sąsiadka była w Cro w zeszłym roku 10 dni i w tym roku stwierdzili, że jadą na 7, bo sie dzieci na plaży nudziły :roll: :roll: :roll: Masakra. My byliśmy co prawda nie wiele więcej, bo 12 dni, ale dzieciaki moje z płaczem wyjeżdżały :mrgreen: :mrgreen:
majkik75 napisał(a):Oczywiście jestem :) Fajny widok na plaże i jest jakby luksusowo z tym basenem :D

:papa: Luksusów nie było, ale basen całkiem fajna sprawa. :wink: :wink:
khml napisał(a):Fajnie, że piszesz kolejną relację. Przycupnę sobie w kąciku, poczytam i popatrzę :D

Witam i zapraszam. Postaram się już pisać na bieżąco :mrgreen: :mrgreen:
p_majer napisał(a):Zapowiada się ciekawie - będę zaglądać :)

Cieszę się i zapraszam serdecznie :D
dids76 napisał(a):W tym roku też odwiedziłem księżyc więc chętnie sobie poczytam i pooglądam 8) :wink:

Witaj. I jak wrażenia? Podobało się?
te kiero napisał(a):Na Pagu planuje lądować w przyszłym roku, więc zapewne się przyda. Również chętnie dowiem się co to za APP i gdzie, choć mam już upatrzoną miejscówkę.

Niestety co do miejscówki nie będę tu na forum linkiem szaleć, bo planuję wrócić. Jeśli Ci bardzo zależy na nazwie, to napisz na priv :D
piekara114 napisał(a):Z przyjemnością pooglądam księżycowe krajobrazy i powspominam nasz pobyt na wyspie.

Cześć, cieszę się że jesteś. Rozgość się :D
wojak10 napisał(a):Ja również będę tutaj zaglądać :) W przyszłym roku PAG wzywa!

Super! Udanego urlopu na księzycu :D
anakin napisał(a):Jak Moon to ja obowiązkowo :D

:papa: Cześć, jak obowiązkowo, to zapraszam :D
LUKASQ napisał(a):Po pierwszym rozdziale wyczuwam fajową relację i jak widać zaopatrzoną w porządne zdjęcia :lol: :mrgreen: no to ŁOGIŃ z kolejnymi rozdziałami!!

Dzięki, za minutę wrzucam odcinek w końcu :D
piotrf napisał(a):Cześć Agata :D
Księżycowa relacja zawsze kusi , a Twojej bym sobie nie odmówił
W sprawie marudzenia - mamy podobne zdanie :smo:

Cześć! U mnie marudzenia nie będzie, więc zapraszam :D :papa: :oczko_usmiech:
Igłą pinii napisał(a):Jestem i ja :) Śledzę z tym większym zainteresowaniem, ponieważ my także na przełomie czerwca i lipca byliśmy na Pagu a mieszkaliśmy w Pagu :) Popatrzę na znajome miejsca. Ciekawa jestem, co zwiedziliście i jakie macie wrażenia.

Witaj. My głównie spędzamy urlop na leniuchowaniu, ale coś też zobaczyliśmy, więc oczywiście będę pokazywać :wink: :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.01.2022 19:21

ODCINEK 2 – 10.08.2021 (wtorek) – PIERWSZY PEŁNY DZIEŃ NA WYSPIE

Wstaje nowy dzień. Chyba nikogo nie zaskoczę mówiąc, że dość leniwie zbieramy się z łóżek. W końcu mamy wakacje! W naszym przypadku leniwie oznacza godzinę 8, więc to i tak w miarę wcześnie :D Znajomi wpadają na kawkę, dzieci „mordują” o wyjście na plażę... Taki wakacyjny standard. Dziś plan dnia jest prosty i jedyny słuszny :lol: :lol: – idziemy na plażę, może później do miasta coś zjeść. Sielanka :D

Plaża od wczoraj nie zmieniła się ani trochę. W dalszym ciągu jest czysta i ciepła woda, kamyki pod tyłkiem i względny spokój :wink: :
IMG_8299.JPG


Moje starsze dziecko jak zwykle z głową pod wodą, a girami na wierzchu:
IMG_8325.JPG
IMG_8332.JPG


W sumie młodsze też zacnie prezentuje swoje kończyny:
IMG_8354.JPG


Góry przed nami też nie zmieniły swojego położenia:
IMG_8337.JPG


Nie samą wodą człowiek żyje, trzeba iść coś zjeść. Idziemy z frendką coś na szybko przygotować, bo wieczorkiem planujemy iść coś zjeść na miasto, a dzieciaki i tatusiowie harcują w basenie :hut: :
IMG_8390.JPG


Słuchajcie! Nigdy nie byłam jakimś zwolennikiem basenu w Cro, ale tutaj okazało się to mistrzostwem świata. Na szybką kąpiel i dziecięce zabawy jak znalazł. No i właśnie to było takie „międzyczasie”. Normalnie po powrocie z plaży dzieciaki siedziałyby w pokojach, a tak zajmowały się różnym wygłupami w basenie.

Tak im się to spodobało, że po jedzonku znów wszyscy chlapiemy się w basenie, pełny chill :hut: :boss: . Ale tak jak już wspominałam, nie samą wodą człowiek żyje, zbieramy się z naszym majdanem i idziemy na pierwszy rekonesans miasteczka.

Nie jest jeszcze bardzo późno, a plaża bliżej centrum nie jest jakaś bardzo zatłoczona:
IMG_8399.JPG


Przystajemy w naszym miejscu nr 1 paskich spacerów:
IMG_8426.JPG


Nie pamiętam jak się knajpka nazywała, ale znajdowała się tuż obok placu zabaw, gdzie podawali bardzo pyszne i zimniutkie...
IMG_8428.JPG


Dzieci zadowolone, rodzice zadowoleni. Czego nam więcej potrzeba? :lol: :lol:
IMG_8419.JPG
IMG_8432.JPG
IMG_8433.JPG
IMG_8443.JPG
IMG_8451.JPG


Tutaj nie jemy nic, nawet nie wiem, czy w tym barze coś podają do jedzenia. Zbieramy się dalej.

Są koty:
IMG_8471.JPG


Jest centrum:
IMG_8475.JPG
IMG_8477.JPG
IMG_8496.JPG
IMG_8499.JPG
IMG_8514.JPG
IMG_8515.JPG
IMG_8518.JPG
IMG_8540.JPG


I oczywiście czego nie może zabraknąć? Lodów!!
IMG_8530.JPG
IMG_8524.JPG
IMG_8537.JPG

(i bezsensownych suvenirów z wakacji, czyt. kolejnej chińskiej pierdoły. Ta była wyjątkowo oszukana, o czym nawet zorientowało się moje dziecko). Normalnie staram się nie kupować im takiego badziewia, ale dobra! Wakacje mają, niech wybiorą to co chcą :D

Na plaży w centrum ruch nieco większy:
IMG_8552.JPG


Po spacerze w końcu siadamy coś zjeść. Oczywiście nazwy baru nie pamiętam, wjeżdżają najpierw napoje:
IMG_8554.JPG
IMG_8555.JPG


A później standardowo pizza, ale już nie sfotografowana niestety.

Wieczorem czeka nas jeszcze jedna atrakcja. Nocne pływanie w basenie:
IMG_8562.JPG
IMG_20210810_211819.jpg


I integracja z czeskimi dzieciakami. Uwielbiam to u dzieci, że pomimo bariery językowej potrafią się porozumieć i dogadać.
Po pływaniu oczywiście jakieś pogaduchy na tarasie ;) i spać! :papa: :papa: :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.01.2022 10:44

Po twarzach Waszych dzieciaczków widać, że dostały wszystko czego oczekiwały od wakacji. Aż bije z nich radość - i o to właśnie chodzi :hearts: :hearts: :hearts:

Super dzień, basen - zwłaszcza w ciemnościach - rewelacja :idea:
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 13.01.2022 12:13

Świetna miejscówka z basenem! Też bym chętnie sobie popływała tak po zmroku. :oczko_usmiech:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.01.2022 13:15

Pozwolę sobię na poufałość ,....Agatko proszę o systematyczność z relacją bo ja jestem typem forumowicza, że czytam już gotowe relacje...od początku do końca w jeden dzień.
Z reguły nie czytam relacji nie skończonych....ale...
Pag...nie mogłem wytrzymać.
Więc proszę Cię o codzienne wrzucanie materiału.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.01.2022 15:50

Kapitańska Baba napisał(a):Po twarzach Waszych dzieciaczków widać, że dostały wszystko czego oczekiwały od wakacji. Aż bije z nich radość - i o to właśnie chodzi :hearts: :hearts: :hearts:

Super dzień, basen - zwłaszcza w ciemnościach - rewelacja :idea:

Moim dzieciakom potrzeba tylko wody i nic więcej, no może jedzenia jeszcze :mrgreen: :mrgreen:
A basen tak, był całkiem fajny wieczorkiem. Normalnie na plażę już byśmy nie poszli, a tutaj szaleństwa wodne nawet do 23 mogły trwać. :mrgreen:

Epepa napisał(a):Świetna miejscówka z basenem! Też bym chętnie sobie popływała tak po zmroku. :oczko_usmiech:

Polecam, fajna sprawa :D
kaeres napisał(a):Pozwolę sobię na poufałość ,....Agatko proszę o systematyczność z relacją bo ja jestem typem forumowicza, że czytam już gotowe relacje...od początku do końca w jeden dzień.
Z reguły nie czytam relacji nie skończonych....ale...
Pag...nie mogłem wytrzymać.
Więc proszę Cię o codzienne wrzucanie materiału.

Z codziennością może być kiepsko, ale postaram się w miarę możliwości szybko działać :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.01.2022 09:43

Dodaję celowy post, żeby przerzucić na następną stronę. Za minutkę wrzucam odcinek :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szybka relacja z księżyca. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone