Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stanici sierpień 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewuska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuska » 24.04.2015 16:48

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
czarnaa78
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarnaa78 » 29.04.2015 10:02

Ewuska... wysłałam maila. Pozdrawiam
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 29.04.2015 10:23

oj malutko tych zdjęć :(
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 01.05.2015 20:53

Witam bardzo serdecznie wszystkie osoby korzystające z tego wspaniałego FORUM. Dzięki Wam mój pobyt w Chorwacji w ubiegłym roku był "przysłowiową fraszką". Zarówno dojazd przez Węgry z noclegiem w Budapeszcie i sam pobyt w cudownej Dalmacji- to tylko korzystanie z Waszych wiadomości i zero problemów. Ponoć nie wypada ściągać- tym bardziej nauczycielowi, ale co tam... Dziękuję za wszystkie cenne uwagi.
Ale do rzeczy. Obiecałam swojej 4 letnie wnuczce, która zachwycona jest naszymi zdjęciami z Chorwacji, że zabiorę ją w te piękne miejsca. Słowo "warte więcej od pieniędzy". Jako cel podróży wybraliśmy Stanici k. Omisza- apartament NOSTRO. Na zdjęciach i opiniach z Booking.com wygląda to wspaniale. Tu zaczynam prosić- czy ktoś z Państwa był w tym apartamencie (A4+2) i jak widzą to miejsce moi rodacy- wspaniali cromaniacy?
Obiecuję, że zrewanżuję się - może nie wiedzą, ale swoimi wiadomościami z przeżyć w tym pięknym kraju.
Pozdrawiam gorąco.
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 05.05.2015 19:05

Witam ponownie.
Nikt mi nie pomoże? Z informacji zawartych na Booking.com wynika, że Apartamenty NOSTRO (w sumie 3 budynki) zostały oddane do użytku w lipcu 2014r. Na mapach Google widoczne są drzewa, albo początek budowy (poorany teren). Na stronie Booking.com. są cudowne zdjęcia apartamentu z basenem-usytuowanego bezpośrednio przy Adriatyku, z prywatnym fragmentem plaży- no i oczywiście z super opiniami, niejednokrotnie pisanymi przez Polaków. Mam już zarezerwowany apartament w pierwszej linii od morza, wpłaciłam zaliczkę i otrzymałam potwierdzenie rezerwacji. Nie mam zastrzeżeń- ufam ludziom i uważam, że wszystko jest jak trzeba. Nie mam kłopotów z porozumiewaniem się z cudzoziemcami, więc i bezpośredni kontakt z właścicielem apartamentu też mam i rezerwacji dokonałam po bezpośrednim kontakcie z nim. Po prostu- zwykła "babska" ciekawość skłoniła mnie do tego, aby wiedzieć jak najwięcej o miejscu, gdzie będę wypoczywać z rodziną, którą zaciekawiłam Chorwacją swoimi ciągłymi wspominkami. Pozdrawiam gorąco.
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 31.05.2015 10:21

Witam serdecznie.
Mam nadzieję, że swoją obecnością nie zablokowałam tego pięknego wątku. Jeżeli tak- dajcie znać. Nie zrezygnuję z wyjazdu do Stanici, ale chociaż nie będę Wam zawracała głowy.
Pozdrawiam- Alicja
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Stanici sierpień 2013 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone