Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Słowenia Terme Catez Brezice

W Słowenii rośnie najstarsza winorośl na świecie, mająca ponad 400 lat. Jaskinia Postojna jest najczęściej odwiedzaną jaskinią w Europie. Jaskinia Vrtoglavica w Alpach Julijskich posiada najgłębszą studnię jaskiniową na świecie. Liczy 603 metry. Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi osoby prowadzącej samochód wynosi 0,5 promila. 135 osób na 1000 posiada broń palną. W Słowenii znajduje się druga największa na świecie skocznia narciarska – Letalnica bratov Gorišek.
jatomm
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 06.09.2010
Słowenia Terme Catez Brezice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jatomm » 03.06.2016 09:52

Witam,

czy ktoś kto był na miejscuw 2016 roku może potwierdzić lub zaprzeczyć, że niedaleko Terme Catez znajduje się obóz imigrantów? Jak jest teraz, czyli w czerwcu? W marcu Słowenia zamknęła granice dla imigrantów, ale nie ma informacji czy ten obóz nadal istnieje czy zlikwidowano go?

Byłem tam 3 lata temu i polecam to miejsce Wszystkim - mieszkając na Campingu (obojętnie czy w namiocie własnym, wynajętm, domkach mobilnych czy murowanych) wejścia na baseny zewnętrzne i wewnętrzne są za darmo. Świetne atracje!

Jeśli ktoś tam był w 2016 i może podzielić się informacjami o obozie dla imigrantów to będę wdzieczy. Chcemy tam jechać w sierpniu.

Pozdrawiam
antila
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 02.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) antila » 25.07.2018 17:09

Odgrzebuję wątek. Był ktoś może ostatnio w Catez? Chcemy się tam zatrzyma w drodze powrotnej z CRO niech winieta nie pójdzie na marne :D
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 25.07.2018 18:57

Byłem w czerwcu 2017, spałem w namiocie z Vacansoleil, fajne miejsce na przerwę w podróży ze względu na dużą ilość basenów i różnych zjeżdżalni dla dzieci i dla dorosłych. Aczkolwiek widać że nie jest to kompleks pierwszej młodości. W markecie na kampingu jest drogo, na zakupy jeździłem do Brezic do lidla. W Brezicach można zwiedzić zamek.
Krzysiek
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.07.2018 23:03

Byłam trzy lata z rzędu: 2013 - 2015. Jeśli lubicie zabawy w ciepłych basenach - myslę że warto sie zatrzymać. Korzystaliśmy z namiotów - bardzo wygodne, wyposażone we wszystko co potrzebne. Same baseny - dla dzieci kochajacych wodę bardzo przyjemne. Dla dorosłych - co kto lubi, dla mnie ważne że ciepłe :wink: Okolice term też warte zwiedzenia - te winnice rozsiane na wzgórzach...tak, zdecydowanie warto tam być :hearts:
Co do zakupów - polecam Mercatora - ogromny wybór warzyw, owoców, pieczyw, serów - w przeciwieństwie do polecanego wyzej lidla. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania - śmiało :papa:
Globtroterek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Globtroterek » 16.10.2018 22:11

My byliśmy w 2018. Terme Catez jest ekstra dla osób, które uwielbiają szaleństwa w basenach :D

https://www.globtroterek.com/camping-te ... ii-opinie/
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 09.12.2018 11:43

Cześć. Otrzymałem info że w cenie zakwaterowania można korzystać z basenów krytych przez 3 godz. Wie ktoś jaki jest koszt powyżej tego czasu?
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 12.08.2019 20:28

Mam klepnięte namioty luxcamp i roan
Macie jakies doświadczenia?
od której godziny można kwaterować się?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.08.2019 21:19

robur napisał(a):Mam klepnięte namioty luxcamp i roan
Macie jakies doświadczenia?
od której godziny można kwaterować się?


Byłam 3 razy, kwaterowaliśmy sie koło pierwszej, czasami trzeba chwile zaczekać jeśli namioty nie sa jeszcze gotowe
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 13.08.2019 08:14

Dzięki za info
Da się egzystować w tych namiotach?
prąd jest, namioty w cieniu ustawione?
Chrabianki nie pouciekaja po I nocce?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.08.2019 08:24

robur napisał(a):Dzięki za info
Da się egzystować w tych namiotach?
prąd jest, namioty w cieniu ustawione?
Chrabianki nie pouciekaja po I nocce?


Ja byłam z Vacansoleil i o tej firmie mogę się wypowiedzieć.
Namioty bardzo fajne, kompletnie wyposażone - jak dla mnie całkowicie zadowalające.
Z cieniem jest różnie - niektóre stały całkowicie w słońcu. Zależy jak trafisz.
Czy pouciekają? Nie mam pojęcia - wszak co ko lubi.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 13.08.2019 08:48

Byliśmy czerwiec/lipiec. Również Vacansoleil . Tym razem wzięliśmy Serengeti. Trochę drożej od Navajo ale masz łazienkę i klimę. Dla nas opcja dużo lepsza niż domki.
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 16.08.2019 09:47

Namioty roana lekko zacienione, lux campa podobnie
ogólnie jak się trafi
moja propozycja zabrać przedłużacz, mamy Holendrów po sąsiedzku, którzy jak skończą kolacje na grillu elektycz to nam pożyczają do naszego elektryka
przy namiotach widzę, że grill zwykły węglowy jest
ogólnie namioty ok
roan trzeba oddać do 10h, lux camp do 12h
niczym nie różnią się
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 15.11.2019 00:21

W sierpniu będziemy ponownie. Narazie rezerwacja dla 34 osób :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 15.11.2019 10:06

My jak co roku będziemy - nie w termach, ale zaraz obok, w naszym słoweńskim raju gdzie mamy nocleg tranzytowy :oczko_usmiech:
Termy zawsze są na spostrzegawczosć dla naszych córek - kto pierwszy zobaczy :mrgreen:

Powrót do Słowenia - Slovenija



cron
Słowenia Terme Catez Brezice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone