Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Słowenia jaskinia Postojna

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr62
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 01.07.2016 12:51

Tak gwoli podsumowania: jaskinia jak jaskinia, pierwsze pół godziny super a potem to już właściwie ciągle to samo.
Uwieżcie, zamek Predjamski Grad zrobił na mnie o wiele większe wrażenie.
P.
zbig99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 01.07.2016 13:01

piotr62 napisał(a):Tak gwoli podsumowania: jaskinia jak jaskinia, pierwsze pół godziny super a potem to już właściwie ciągle to samo.
Uwieżcie, zamek Predjamski Grad zrobił na mnie o wiele większe wrażenie.
P.

A w jaskini ponoć zimno i jest ok. 8 - 10 st C? Czy to prawda?
Jeśli tak to do Chorwacji jednak zabiorę jakąś rzecz z długim rękawem.
kor_nick
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 01.07.2016 17:22

polecam bluzę z kapturem. kaptur się przydaje, szczególnie dzieciom, bo w czasie jazdy kolejką naprawdę wieje, szkoda uszu. No i temperatura niska w porównaniu z zewnętrzną.
franki
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) franki » 04.08.2017 08:58

Jak aktualnie wygląda kwestia zakupu biletów do jaskini? Można bez problemu kupić przed samym wejściem?
Bo jak zerknąłem dziś na stronę z biletami to do 14 nie było już biletów w sprzedaży internetowej.
zbig99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 04.08.2017 09:52

Byłem rok temu w lipcu. Wracałem z Istrii do Polski i po drodze byłem o 08:30 przed Jaskinią.
Kupiłem bilety bez problemu na wejście o godz. 09:00.

Może wyślij do nich emaila albo zadzwoń i zapytaj czy można wejść bez problemu czy faktycznie bilety zostały w całości wykupione. Na pewno im wcześniej będziesz chciał zwiedzać tym masz większe szanse zakupu biletu. Dlatego wyjechałem z Chorwacji wcześnie rano tak by zdążyć na 1 wejście do jaskini o godz 09:00. Wyszedłem z jaskini ok. godz: 12:30 (wykupiłem bilet na 3 opcje zwiedzania) i pozostało mi potem 8h podróży do Katowic.
net_ka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 21.02.2020 13:39

Chciałabym zobaczyć zamek Predjama i na stronie jaskini jest napisane , że jest możliwość bezpłatnego przewozu z jaskini do zamku. Czy to dotyczy tylko sytuacji, w której mam wykupiony bilet na zwiedzanie jaskini? Wiem, że można podjechać samochodem pod sam zamek, ale nie wiem czy nie będzie tam tłumów i problemów z parkowaniem (sierpień). Nie wiem jeszcze czy będę zwiedzać jaskinię Postojna czy Szkocjańskie i dlatego pytam.
ruwado
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 11.03.2020 22:30

My, prosto z Postojnej podjechaliśmy do Predjamy - mały parking, ale miejsce było bez problemu. Niedaleko.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Słowenia jaskinia Postojna - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019