Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[Plan] Sierpniowy wyjazd - Macedonia, Grecja, może Turcja...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 24.06.2010 07:48

piter83pl napisał(a):mam pewien plan aby parę dni spędzi na Lefkadzie

To chyba bardzo dobry plan..... 8) , co prawda nie przeceniałbym dzikości tej wyspy w sierpniu (dostępność mostem), ale..... kto wie :roll:
Ja mam zamiar też pozaglądać w różne zakamarki wybrzeża greckiego morza Jońskiego, ten kawałek wygląda dość podobnie jak południowa Albania, a wydaje mi się że powinno być puściej niż na wyspach.

Franz napisał(a):kolejne odsłony Macedonii z przełomu maja i czerwca

Oglądamy z ciekawością i pewną nostalgią..... drogi po łąkach pod Magaro, identyczne jak 4 lata temu 8O . Pamiętam jak zastanawialiśmy się w którą by tu..... :lol:. I właśnie gdzieś w tym miejscu stało nasze autko :D
Piękne Krusevo na które zabrakło czasu, monastyr....
A na pogodę nie narzekaj :wink: i tak miałeś ją na Pelisterze o niebo lepszą niż my :D

Franz napisał(a):moje kubki smakowe nie są ciekawe świata

Wyjąłeś mi to zdanie .... z ust :lol: :wink:

Pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 24.06.2010 11:42

piter83pl napisał(a):Co ciekawe kuchnia macedońska jest bardzo ... hmmm normalna

W Polsce też nie zaglądam do restauracji. :P

kulka53 napisał(a):Oglądamy z ciekawością i pewną nostalgią..... drogi po łąkach pod Magaro, identyczne jak 4 lata temu 8O . Pamiętam jak zastanawialiśmy się w którą by tu..... :lol:. I właśnie gdzieś w tym miejscu stało nasze autko :D
Piękne Krusevo na które zabrakło czasu, monastyr....
A na pogodę nie narzekaj :wink: i tak miałeś ją na Pelisterze o niebo lepszą niż my :D

Łąki najbardziej zachwyciły mnie te pierwsze - w okolicach Staro Nagoricane i Kokino.

Krusevo... bym sobie darował. Nie znalazłem tam niczego specjalnie ładnego. Poza położeniem.

Na samym Pelisterze trudno sobie wyobrazić gorszą pogodę od tej, którą mialem. Ale jeżeli mieliście taką w całej Babie, to rzeczywiście mogę tylko współczuć. Poniżej grzbietu coś się dało w moim przypadku oglądać.
Na drugi dzień opowiadali mi Czesi, że nad jez.Ochrydzkim był piękny zachód słońca. A w mojej dolinie bure chmury...

kulka53 napisał(a):Wyjąłeś mi to zdanie .... z ust :lol: :wink:

Pod wieloma względami mamy podobne zapatrywania. :D

Pozdrawiam,
Wojtek
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 25.08.2010 18:16

Wróciłem w zeszłym tygodniu: była Macedonia, Albania i Grecja :) Relacja wkrótce ;)
Pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.08.2010 19:13

piter83pl napisał(a):Wróciłem w zeszłym tygodniu: była Macedonia, Albania i Grecja :) Relacja wkrótce ;)
Pozdrawiam


To podaj tutaj link.
Tym kierunkiem jestem zainteresowany!
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 22.01.2013 09:37

FUX napisał(a):
piter83pl napisał(a):Wróciłem w zeszłym tygodniu: była Macedonia, Albania i Grecja :) Relacja wkrótce ;)
Pozdrawiam


To podaj tutaj link.


To może ja [bo badam temat]:

wakacje-2010-macedonia-grecja-albania
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
[Plan] Sierpniowy wyjazd - Macedonia, Grecja, może Turcja... - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone