Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ...

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.08.2009 17:11

AnetaA napisał(a):Żółwiki rozumiem też brały udział w "quadowaniu"? :D

A czy możesz podzielić się wrażeniami z kairskich ulic-też totalna wolna amerykanka jak w Tunezji? Ja byłam przerażona (jeśli jest gdzieś w relacji, to odszukam, bo może przeoczyłam)


Żółwiki były jedną z atrakcji mini-zoo w beduińskiej wiosce.
A o jeżdżeniu po Kairze kilka słów było tutaj

:D :papa:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 04.08.2009 17:16

No tego nie przegapiłam :D Bardziej to może odczucia innych niż Twoje :) My poruszaliśmy się głównie taksówkami i zawsze (prawie) był to horror-widocznie taki styl jazdy to ichnia cecha narodowa :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.08.2009 17:25

Anetko - podzielam w pełni odczucia Rafała :D :D Myślę,że nie zdecydowałbym się na jazdę samochodem po Kairze ... :D :D
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 04.08.2009 17:44

wojan napisał(a):Anetko - podzielam w pełni odczucia Rafała :D :D Myślę,że nie zdecydowałbym się na jazdę samochodem po Kairze ... :D :D


Ja też nie :D no chyba że zdezelowanym poldkiem albo fiacikiem dużym lub małym, który to po tym rajdzie pójdzie w odstawkę (niekoniecznie na plażę :wink: )
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 04.08.2009 19:47

Wojan, dziękuję za wirtualną wycieczkę po Egipcie. :wink:
Pozdrawiam.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.08.2009 21:30

Jacek 206 napisał(a):Wojan, dziękuję za wirtualną wycieczkę po Egipcie. :wink:
Pozdrawiam.

Bardzo proszę,a ze swojej strony dziękuję za zainteresowanie ... :D :D
Pozdrav.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2009 15:41

Endrju, tak pięknie to wszystko opisałeś i obfotografowałeś, że w 100 % wczuliśmy się w klimat Egiptu. Mimo, że dzisiaj we Wrocku upał, dodatkowo włączyliśmy "farelkę" i byliśmy tam razem z Wami :lol:
Zaoszczędziliśmy w ten sposób trochę kasy, którą wydamy za rok w CRO.
Pozdravki
Nata i Sławek
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.08.2009 23:01

Slapciu wyłącz tą farelkę,bo tyle za prąd wybulisz,że o przyszłorocznej Chorwacji możesz zapomnieć ...
Wielkie dzięki za "bycie" z nami. :D :D
Pozdrawiamy serdecznie :papa:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 12.08.2009 14:54

wojan,

Tyż dzięki za relację :) ... teraz śledzę jeszcze twórczość LRoberta, ale powiem szczerze, że o ile sam hotel przypadł mi do gustu, to ta cała reszta już dużo mniej :(, włączając w to te wszystkie miejsca, które zwiedzaliście ... po pierwsze primo, lubię jak jest sporo zieleni, a tam widzę piach piachem pogania, nawet w okolicach Nilu, że o temperaturach nie wspomnę ... po drugie primo, lubię jak jest w miarę czysto i schludnie, a tam widzę syf i malaria, że w porównianiu z tym bułgarski nieład i niechlujność jawią się niczym szwajcarski perfekcjonizm :? ... jazda po Kairze to myślę w tym wszystkim najmniejszy problem, ale suma sumarum, na tą chwilę Egipt spada na naszej 'liście marzeń' na dalszą pozycję, bo okazuje się, że nie jest aż tak fajny jak myślałem :( ...

Jeszcze raz dzięki za 'otworzenie nam oczu' swą relacją :) ...

Pozdrawiam,

PAP
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 12.08.2009 17:18

PAP Egipt jest fajny tylko taki trochę inny i specyficzny :D Trzeba się też przestawić na inny sposób podróżowania i spedzania czasu.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.08.2009 17:31

PAPciu :D powtórzę się po raz kolejny - Egipt mimo tych wszystkich minusów, które wymieniłeś warto i trzeba zobaczyć.Tak że mimo wszystko gdzieś tam go na końcu swojej podróżniczej listy miej :D :D
Pozdrav.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 17.08.2009 15:47

oooo i ja dołączam do podziękowań :D D :D Bardzo sympatycznie się z Wami oglądało egipskie zakamarki :D
A swoją drogą ciekawe, czy w przyszłym roku Wasz rozwód nadal będzie trwał?

pozdrawiam
:papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 17.08.2009 19:15

Cieszę się Madziu,że Ci się podobało :D :D
A co do rozwodu - to mi jakoś tak tęskno,że z większą niz zwykle uwagą oglądam i czytam tegoroczne crorelacje ... Chociaż tyle ... :D :D
Pozdravki.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 17.08.2009 20:03

Dzięki wielkie za tą egzotyczną relację :)
Zgadzam się z tym , że Egipt warto zobaczyc :hut:
Pozdrawiam
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 17.08.2009 22:06

piotrf napisał(a):Dzięki wielkie za tą egzotyczną relację :)


Proszę bardzo :D :D
Pozdrawiam prawie krajana :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rozwód po ośmiu latach szczęśliwego pożycia ... - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone