Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja na booking- 4 czy 4+1 apartament?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
browar_
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Rezerwacja na booking- 4 czy 4+1 apartament?

Nieprzeczytany postnapisał(a) browar_ » 17.06.2014 20:21

Dzień Dobry. Pozwoliłem sobie założyć post. Kilka tygodni temu pisałem na forum post o kampingach w okolicach Makarskiej ,ale oglądając oferty, podliczając koszta wyszło że lepiej dopłacić i wziąść apartament. Mam pytanko dotyczące oferty na bookingu. A konkretnie, znalazłem oferte pisze że max 4 osoby ale u dołu jest że bezpłatnie dodatkowe łóżko. Czy dobrze rozumiem że mamy zarezerwowany apartament dla 4 osób z normalnymi łóżkami + bezpłatną dostawke dla 5 osoby , czy to chodzi o to że podczas pobytu jak pokłóce sie z dziewczyną żebym miał gdzie spać? :D
Niestety ani od bookingu ani od gospodarzy odpowiedzi na maila nie dostałem


Link do oferty
http://www.booking.com/hotel/hr/villa-m ... htbox-open

w ogłoszeniu pisze: Bezpłatnie! Jedno starsze dziecko lub dorośli - pobyt bezpłatny, na dodatkowym łóżku
Ostatnio edytowano 17.06.2014 21:03 przez browar_, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2014 20:34

W razie kłótni z dziewczyną zostaje spanie w aucie albo na plaży :wink:
Ostatnio edytowano 17.06.2014 21:08 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2014 21:04

No to wszystko jest wyjaśnione w ofercie :!:



Generalnie nie wolno umieszczać linków do kwater :roll:

Moim zdaniem 84 euro za 1 noc, pół kilometra od morza, 1,5 kilometra od promenady, to trochę za dużo
No i na fotkach wyposażenie jest niespecjalne za taką cenę.
I to jest studio, nie normalny apartament :!:
Nie podoba mi się ta oferta :?

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Rezerwacja na booking- 4 czy 4+1 apartament?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone