Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 14.08.2014 09:34

Grzybow napisał(a):hej maniusc, nie zapominaj o swoich wypowiedziach...."stać mnie.... tylko po co?" chyba były mocno nie na miejscu.... ktoś woli inaczej, chce jechać dłużej, chce zaproponować polskie jedzenie w Loparze itd.....jego wola... nie sądzisz? nie zapominaj jaki jest wątek :idea:
Staż...hmmm :hut: 5x razy w Chr. i byłem na Rabie.

to nadal słabo...
jak już mnie cytujesz :) ... to rób to dokładnie!!! :? ... a nie "zbitka" z kontekstu wyrwana ... :)
co do "polskiej kuchni" ... to jest to jednak reklama... :) a tego nie powinno tu być!
nie mam racji?
pozostańmy przy swoich zdaniach...
pozdrawiam Cię :papa:
Reiser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reiser » 22.08.2014 10:45

Bog!

Poraz kolejny spędziliśmy urlop na wyspie Rab. Pomimo tego iż była to nasza trzecia wizyta na tej wyspie nie znaleźliśmy chwilę na nudę... Plażowanie, rejsowanie, piesze wycieczki i rozkoszowanie się chorwackimi przysmakami :) Nie ma się co kłócić, gdzie jest lepiej, taniej/drożej... kto był ten wie, kto nie był... ten zawsze może zajrzeć ;) ważne jest, że za rok również tam wrócimy :) tym razem już do naszych dobrych przyjaciół z Banjolu i Zagrzebia :)

Pozdro
Piotr
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 23.08.2014 07:19

ja to rozumiem...
po 4 razach na Rabie, postanowiliśmy "poszukać szczęścia" w Dalmacji...
teraz już wiemy, że NIC nie zastąpi RABU!
za rok na 100% w BANJOLU! :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 23.08.2014 15:45

rab.jpg
tak tylko... ;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.08.2014 16:14

maniusc, gdzie na Rabie znajdę zadoopia, czyli małe zatoczki z max kilkoma domami? Możesz mi mniej więcej wskazać, gdzie szukać? Mogą być też maleńkie wsie zabite dechami, byle nad morzem.
Rozglądam się po wyspach Kvarneru, bo znajomi mają być z półrocznym maluchem w przyszłym roku, więc nie chcę ich ciągać daleko na południe. Jak nic tam nie znajdę, będzie pewnie mimo wszystko Brač. Na Pagu mam fajne miejsce, ale staram się zawsze jeździć w nowe okolice, bo inaczej zwiędłabym z nudów oglądając ciągle to samo.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 23.08.2014 17:36

Tutaj http://wyspa-rab.chorwackie.pl/ znajdziesz wszystko, prawie wszystko...
Małe skupiska są wzdłuż całej trasy wiodącej przez Rab. W większości jest tylko jedna droga i należy z niej zjechać.
Ja "parkuję" w Banjolu, ale TY musisz sama wybrać... :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 02.11.2014 22:14

Pytam już o apartamenty na wakacje 2015. Zdecydowanie RAB, blisko morza. Potrzebujemy jeden apartament 4-osobowy. (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
Tadziorek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 26.12.2014 22:06

Faktycznie na Rabie jest dużo komarów?
Bardzo proszę o odpowiedź osoby , które już tam były.
Szukam apartamentu dla 2 osób na przełomie czerwca i lipca 2015, jakby ktoś coś...to proszę o info
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 01.01.2015 17:00

Tadziorek napisał(a):Faktycznie na Rabie jest dużo komarów?
Bardzo proszę o odpowiedź osoby , które już tam były.
Szukam apartamentu dla 2 osób na przełomie czerwca i lipca 2015, jakby ktoś coś...to proszę o info


to nie jest prawdą, przynajmniej w sierpniu komarów brak!
Tadziorek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 03.01.2015 10:51

Dzięki za info,mamy w planach Rab ale jeśli są tam komary to raczej nas by tam nie było :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 04.01.2015 19:10

Tadziorek napisał(a):Dzięki za info,mamy w planach Rab ale jeśli są tam komary to raczej nas by tam nie było :)

na Rabie byliśmy już 4 razy (zawsze w drugiej połowie sierpnia) i nie było żadnych komarów
dymek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dymek » 13.01.2015 19:50

Byłem raz na koniec czerwca i komarów niet...ale w Banjol. Za to w Vodicach w 2014 roku było zatrzęsienie ale takie malutkie i nie chciały pić Polskiej krwi (chyba zatruta - rakiją)
Za to na wyspie Rab brakowało mi właśnie swojskiej Rakiji i Wina (w końcu kupiłem 0,7l za 90kn, a w Dalmacji 1 litr za 25-30kn)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 14.01.2015 19:04

dymek napisał(a):Byłem raz na koniec czerwca i komarów niet...ale w Banjol. Za to w Vodicach w 2014 roku było zatrzęsienie ale takie malutkie i nie chciały pić Polskiej krwi (chyba zatruta - rakiją)
Za to na wyspie Rab brakowało mi właśnie swojskiej Rakiji i Wina (w końcu kupiłem 0,7l za 90kn, a w Dalmacji 1 litr za 25-30kn)

musiałeś słabo szukać... ;)
arrturo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) arrturo » 14.01.2015 19:31

Witam
Pierwszy raz wybieram sie na RAB 1 połowa sierpnia szukam apartamentu dla 2 dorosłych i 3 dzieci w wieku 8-10-15 lat jeśli macie namiary prosze o pomoc na prv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tadziorek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 17.01.2015 23:36

Jakby co to ja szukam na czerwiec/lipiec dla 2 osób :)
sprawdzone i bez komarowe opcje!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone