Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.01.2018 09:32

W Dubrowniku w tym terminie to w tej kasie to raczej się nie zmieści....
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 17.01.2018 11:26

Huwoxo napisał(a):40 EUR za noc, 150-200m do morza, koniecznie widok z tarasu.


Zadanie z rodzaju mission impossible, choć jak ktoś uparty to i może znajdzie :) W tamtym roku jak mój brat chciał dołączyć do mnie w Bibinje w wysokim sezonie, szukając w ciemno znalazł jeden pokój za 40EUR... przy magistrali, 15 min do wody i bez klimy, po dwóch godzinach udało się trafić za 50EUR z malutkim aneksikiem i klimą, 10 min do wody. Nie chodzi tu że przebierał i szukał jak najtaniej, tylko było takie obłożenie, że wszędzie był full :)

Mikromir napisał(a):Bez pełnego aneksu kuchennego? Czyli może być sam pokój z lodówką i łazienką? Zamierzacie stołować się w knajpach mimo wysokich kosztów? Samych pokoi jest niewiele, ale są tańsze.


Tu z koleżanką się zgodzę w 100%, lepiej dorzucić kilka € i mieć aneks dla świętego spokoju. My też ostatnio jechaliśmy z założeniem stołowania się w knajpach, przez 3 dni było OK, potem się niestety zraziliśmy i uratowała nas kuchnia którą mieliśmy w salonie :)
Ostatnio edytowano 17.01.2018 13:17 przez Endrju, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.01.2018 12:33

piekara114 napisał(a):W Dubrowniku w tym terminie to w tej kasie to raczej się nie zmieści....

Miałam na myśli odległość od Dubrovnika, który planują zwiedzić.
Huwoxo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Huwoxo » 17.01.2018 22:18

Jednak mission possible - samo zarejestrowanie się na tym forum przynosi chyba szczęście :lol:

Mikromir, Piekara114 - Bardzo dziękuję, udało się znaleźć nad samym morzem, skorzystałem ze wskazówek.

Przenoszę się na inne działy czytać co nieco gdzie warto jechać zwiedzać by urwało to coś.

Pozdrawiam Panie cieplutko! :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.01.2018 00:53

Huwoxo napisał(a): udało się znaleźć nad samym morzem

No miejże litość dla ciekawych kobiet i powiedz gdzie? :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.01.2018 09:44

Mikromir napisał(a):
Huwoxo napisał(a): udało się znaleźć nad samym morzem

No miejże litość dla ciekawych kobiet i powiedz gdzie? :lol:

Dokładnie. Co znalazłeś, gdzie, i jaka cena - te informacje to też podpowiedź dla innych i Twój wkład w forum...
Myjok21
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Myjok21 » 19.01.2018 12:59

Witam poszukuję apartamentu dla 2 rodzin 4 dorosłych i 3 dzieci w regionie plejasac w terminie 13.07 do 22.07. Będę bardzo wdzięczny. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 22.01.2018 00:08

Moi Drodzy,

wiem, ze juz kilku Cromaniakom "meczylem tyłek" o namiary na apartamenty...ale niestety dalej szukam... :?

Generalnie poszukuje apartamentu z dwoma sypialniami ( rodzinka 2 +2; dzieciaki 9lat i 6 lat), z A/C, parkingiem przy posesji i dostępem do morza/plaży (ale nie platfromy), ewentualnie bardzo, bardzo blisko do plaży, do 50 metrów. Celujemy z terminem w polowe sierpnia (12.08.18 - 25.08.18). Co do samej miejscowości to zupełnie nie mamy większych wymagań...może być naprawdę chorwacka wieś, grunt, żeby był jakiś sklep i chociaż jedna konoba.... :D
W tym roku generalnie nastawiamy się na lokalne zwiedzanie okolicy, czyli w grę wchodzi:
- Płw. Peljesac
- Korcula
- Hvar
- Brać
- inne na południe od Peljesac

Czy moglbym prosić o sprawdzone namiary?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.01.2018 10:06

Jeśli region obojętny to zajrzyj do banku kwater - sama podałam tam kilka namiarów (na mniejsze app, ale zawsze z właścicielem można się skontaktować).
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 22.01.2018 19:39

Patrzyłem na te app z banku kwater...niestety trochę małe....

Może, ktoś , coś innego...

W poprzednim poście niedokładnie się wyraziłem , nie jest tak do końca, ze rejon nie jest ważny...Celujemy w Peljesac, a później w wyspy:)
retro520
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 09.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) retro520 » 22.01.2018 19:57

Witajcie, tym razem i ja się podłączę do pytania. Szukam dwóch apartamentów dla dwóch rodzin z dziećmi 2+2 na wyspie Brać. Sam od siebie mogę polecić dobry apartament na Hvar, byłem dwukrotnie, jednakże w tym roku chcemy inna wyspę zobaczyć. W grę wchodzą także inne miejscówki, niekoniecznie na Brać byle na południe od niej. Podzielcie się proszę swoimi namiarami. Pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.01.2018 19:58

Już pisałam, że wystarczy napisać do właścicieli i zapytać się o większe, w Orebić czy Pakostane są większe app. a właściciele sprawdzeni... Bez pisania nie znajdziesz upragnionej miejscówki.
kleopatra9891
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleopatra9891 » 25.01.2018 13:47

Witam,

szukam kwatery najlepiej

4 osoby dorosłe i 2 dzieci (2 i 3 lata mogą spać z nami)

i na okres jednego tygodnia najlepiej w tym samym miejscu
12-19 sierpnia
2 osoby dorosłe i 2 dzieci (7 i 3 lata)

Zależy mi na bliskości morza i klimatyzacji

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzmot5
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzmot5 » 25.01.2018 23:04

Witam
poszukuję kwatery dla dwóch rodzin 2x2+2, w terminie od 15,07,2018 minimum tydzień
Rejon który mnie interesuje to Dalmacja środkowa( Omis, Makarska...)
Co do standardu kwater to uważam że powinno się w tym zawierać:
-klima
-aneks kuchenny
-łazienka do własnej dyspozycji.
-max. 0,5 km. do morza ( idealnie było by z widokiem na morze z kwatery)
Chciałbym aby kwatery znajdowały się w jednym miejscu, dwa apartamenty .
To wszystko oczywiście w rozsądnej cenie.

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kepo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kepo » 29.01.2018 20:59

Uszanowanko!
U nas w tym roku znowu padło na Orebić. O ile 2 lata temu były tylko 4 osoby, to teraz zrobiło się nam 9-12, bez dzieci.

Czy macie może namiary na jakieś większe miejscówki? Najlepiej cały domek, lub chociaż 2-3 większe apartamenty.
Im bliżej morza tym lepiej. Zakładany budżet 20EUR/os. Mam nadzieję, że przy tylu osobach już uda się coś znalezc w tych pieniądzach.

Termin 21-28 lipca

Z góry dzięki!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 153
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone