Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez Cieszyn czy Chałupki

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
db78
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 16.11.2012
Re: cieszyn czy chałupki

Nieprzeczytany postnapisał(a) db78 » 23.11.2012 14:20

ouizzard napisał(a):Kichol, rozwiałeś moje wątpliwości. Co prawda ja podróżuje z Warszawy, ale upewniłeś mnie w doborze trasy. Mam argument dla żony, choć ona ciągle insynuuje abyśmy przez Cieszyn i Słowację jechali. Chyba nie ulegnę. Jako że jadę do Plitvickich i mam zamiar dotrzeć tam do godziny 19(wyjeżdżam o 2 rano). Zobaczymy więc jak to wygląda...

Witam.
Ja 1 raz jade z wawy do cro (plitvice, potem ciovo) w lipcu 2013. Jaką trasę w końcu wybrałeś i co polecasz ?
pozdrawiam
Darek
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 09.04.2013 13:03

W połowie lipca ruszamy z okolic Katowic w strone Istrii po drodze zachaczając na pare dni o Salzburg.
Z analizy Viamichelin chyba najwygodniej i najszybciej będzie jechaś przez Chałupki. Gdyby jechac przez Cieszyn i wjeżdżać na czeska autostrade kolo miejscowości Hranice to winiete na czeskie drahy trzeba będzie nabyć.

Pozdraiamy
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 09.04.2013 13:09

Najwygodniej i najszybciej będzie jechać przez Gorzyczki, czyli przejście na A1.
zibi70
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 10.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 03.05.2013 22:52

dids76 kilka razy jechałem przez Cieszyn .Kolega często jeździ transitem i właśnie wspominał że obecnie ze względu na A1 i remont w okolicach Tychów żeby jechać na Chałupki. Natomiast piszesz że teraz najlepiej przez Gorzyczki ,tak ??Przyznam że nie znam tamtych stron .
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.05.2013 23:15

Gorzyczki, to przejście na A1. Autostrada jest otwarta na odcinku od Pyrzowic do Świerklan, potem trzeba z niej zjechać i wjechać na węźle Mszana o tak:
http://goo.gl/maps/lPUw4
Można też jechać jak mówił Ci twój kolega, czyli na Chałupki, ale trasą przez Gorzyczki jest szybciej:
http://goo.gl/maps/5BzFw
zibi70
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 10.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 03.05.2013 23:21

Dzięki ,już dużo wiem ,właśnie znalazłem inny temat o zakupie na Shellu na A1 tak jak podałeś . Co prawda wyjazd za 3 miesiące ,ale jak jest chwila to rozważam traskę .
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Przez Cieszyn czy Chałupki - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone