Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Prośba o radę - Hvar, Korcula

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ona15
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ona15 » 04.09.2017 11:47

Witajcie,

Od 2 tygodni intensywnie zastanawiam się nad miejscem przyszłorocznego urlopu. A ponieważ już 6 razy byliśmy na lądzie, dlatego tym razem wymarzyłam sobie wyspy – Hvar albo Korcula... w ostateczności Półwysep Peljesac.

Na Hvarze szczególnie interesuje mnie zatunelowa część. Korculę zgłębiam na razie.

Kilka ofert już nawet mam, natomiast prosiłabym o wskazówkę, w które miejscowości najlepiej celować?
Priorytetem dla mojej rodzinki 2+1 jest spokój, cisza, i tym razem chcielibyśmy apartament w miarę blisko morza.

Niestety mąż uparł się, że plaża ma być żwirkowa (przyzwyczajenie z dotychczasowych miejscówek na lądzie), tymczasem znajduję same oferty ze skałami, betonowym podestem i zejściem do głębokiej wody po schodkach – i mąż bardzo kręci nosem ("no bo jak i gdzie tu się opalać???").

Czytałam już wiele relacji, jednak mam wrażenie, że na Hvarze i Korculi fajne żwirkowe plaże to jednak koniecznie z dojazdem. I tu też chciałabym tego uniknąć. Mąż by mnie udusił, gdybym kazała mu codziennie wsiadać w auto w poszukiwaniu plaż.

Z góry dziękuję za wszystkie cenne rady (jeżeli ktoś ma namiar na fajny apartament, tym bardziej :)).
szymi81
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymi81 » 04.09.2017 12:13

Wpisz w wyszukiwarkę "Zarace, Toni Bak".

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019