Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Propozycja kwatery w Brist 08.2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomek_gosia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.12.2017
Propozycja kwatery w Brist 08.2018.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_gosia » 04.12.2017 13:55

Mamy do zaproponowania zarezerwowaną już miejscówkę w Chorwacji miejscowość Brist na riwierze Makarskiej w terminie 30.07.2018 do 8.08.2018 (tylko taki termin), w cenie 40 Euro za pokój 3 osobowy z łazienką, kuchnia, duży taras i parking, blisko morza 30 metrów i piękne góry z drugiej strony. My małżeństwo z Opola z 2 dzieci, już po raz kolejny jedziemy w to samo miejsce, więc jest sprawdzone i pewne szukamy kogoś ponieważ kuchnia jest wspólna i trzeba wynająć razem oba pokoje, które mają całkiem oddzielne wejścia. W razie pytań kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub priv.
zdj.
widok kwatery
widok z tarasu
Załączniki:
widok kwatery.jpg
widok z tarasu.jpg

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojePropozycja kwatery w Brist 08.2018.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018