Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję dwóch apartamentów na lipiec 2016

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leniwiec1982
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.11.2015
Poszukuję dwóch apartamentów na lipiec 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leniwiec1982 » 19.11.2015 20:07

Witam, chcemy się wybrać na dwa samochody w lipcu przyszłego roku na wakacje do Chorwacji. Poszukujemy namiarów na sprawdzone apartamenty (dwa w jednym miejscu) w każdym będzie dwójka dorosłych + dwójka dzieci. Najlepiej żeby był basen i cena do 50 Euro za apartament. Najlepiej niedaleko do plaży i nie na totalnym odludziu. Jade pierwszy raz więc proszę wybaczyć jeżeli czegoś nie wiem lub pisze "oczywiste oczywistości". Miejsca konkretnego obranego nie mamy wiec i wyspa np. Brać czy kontynent wchodzą w grę.
Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi
onyx6208
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) onyx6208 » 20.11.2015 18:43

Cześć...cena do 50eu za ap.4os. to raczej nie jest realne zwłaszcza w sezonie..
Ale życzę Ci owocnych poszukiwań
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.11.2015 18:57

onyx6208 napisał(a):Cześć...cena do 50eu za ap.4os. to raczej nie jest realne zwłaszcza w sezonie..
Ale życzę Ci owocnych poszukiwań

Realne, ale ciężko i nie nad samą plażą i przy wczesnej rezerwacji, np w Orebiciu, popatrz na mój opis w Banku kwater i jak coś to pytaj na priv.
Mikromir też fajny app. opisała w banku, w Gradac na Riwierze Makarskiej, więc bliżej niż mój Orebic

Edit:
teraz zauważyłam ten basen... to cena nie realna. Z basenem to licz min 80-100 euro (takie miałam propozycje w 2014 r.) Jest też wątek o domach z basenem - poszukaj poprzez wyszukiwarkę. Tylko po co ci basen jak jedziesz nad morze? Tego nie potrafię zrozumieć u nikogo kto jedzie nad morze. Morze ma tyle dobroczynnych właściwości, a pchać się do chlorowanej czy ozonowanej wody to można w pozostałe 11 miesięcy w roku.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.11.2015 19:08

Leniwiec1982 napisał(a):Witam, chcemy się wybrać na dwa samochody w lipcu przyszłego roku na wakacje do Chorwacji. Poszukujemy namiarów na sprawdzone apartamenty (dwa w jednym miejscu) w każdym będzie dwójka dorosłych + dwójka dzieci. Najlepiej żeby był basen i cena do 50 Euro za apartament. Najlepiej niedaleko do plaży i nie na totalnym odludziu.

Zapomnij.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.11.2015 19:10

piekara114 napisał(a): Tego nie potrafię zrozumieć u nikogo kto jedzie nad morze. Morze ma tyle dobroczynnych właściwości, a pchać się do chlorowanej czy ozonowanej wody to można w pozostałe 11 miesięcy w roku.

Kiedyś też tego nie rozumiałem, ale podobno są ludzie, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą z uroków morza korzystać.
I pod tym warunkiem (tylko) jestem w stanie to zrozumieć.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.11.2015 19:28

anakin napisał(a):
piekara114 napisał(a): Tego nie potrafię zrozumieć u nikogo kto jedzie nad morze. Morze ma tyle dobroczynnych właściwości, a pchać się do chlorowanej czy ozonowanej wody to można w pozostałe 11 miesięcy w roku.

Kiedyś też tego nie rozumiałem, ale podobno są ludzie, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą z uroków morza korzystać.
I pod tym warunkiem (tylko) jestem w stanie to zrozumieć.

O tym nie pomyślałam... Ale szczerze jaki % a raczej promil osób jadących nad morze do miejscówek z basenami to osoby chore nie mogące z darów morza korzystać?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.11.2015 19:52

Leniwcu1982, ten wątek powinien Cię ściągnąć na ziemię.
noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195-1020.html
Najlepiej czytać od najbardziej aktualnego końca.
Żeby nie było całkiem smutno, podeślę Ci na PW coś z basenem nieco tylko przekraczającego podany zakres cenowy. Ale radziłabym z tego basenowego luksusu zrezygnować - wtedy masz szansę znaleźć studio w tej cenie.
Aha, wyjaśnij co znaczy dla Ciebie niedaleko plaży.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.11.2015 20:42

piekara114 napisał(a):
O tym nie pomyślałam... Ale szczerze jaki % a raczej promil osób jadących nad morze do miejscówek z basenami to osoby chore nie mogące z darów morza korzystać?

Myślę, że niewielki.
Gro z tych, któzy szukają z basenem kieruje się......nie wiem czym ( i nawet chyba nie chcę wiedzieć).
Wg mnie to po prostu nieporozumienie.

Ale jeden jeździ na Salomonach, innemu zwykły worek styknie. :wink:
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 20.11.2015 20:43

Leniwiec1982 napisał(a):Witam, chcemy się wybrać na dwa samochody w lipcu przyszłego roku na wakacje do Chorwacji. Poszukujemy namiarów na sprawdzone apartamenty (dwa w jednym miejscu) w każdym będzie dwójka dorosłych + dwójka dzieci. Najlepiej żeby był basen i cena do 50 Euro za apartament. Najlepiej niedaleko do plaży i nie na totalnym odludziu. Jade pierwszy raz więc proszę wybaczyć jeżeli czegoś nie wiem lub pisze "oczywiste oczywistości". Miejsca konkretnego obranego nie mamy wiec i wyspa np. Brać czy kontynent wchodzą w grę.
Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi


Cena nierealna w tym okresie i za te warunki jakich poszukujesz.
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 20.11.2015 20:46

teraz zauważyłam ten basen... to cena nie realna. Z basenem to licz min 80-100 euro (takie miałam propozycje w 2014 r.) Jest też wątek o domach z basenem - poszukaj poprzez wyszukiwarkę. Tylko po co ci basen jak jedziesz nad morze? Tego nie potrafię zrozumieć u nikogo kto jedzie nad morze. Morze ma tyle dobroczynnych właściwości, a pchać się do chlorowanej czy ozonowanej wody to można w pozostałe 11 miesięcy w roku.


No paczpani, te dziesiątki tysięcy basenów nad morzami całego świata powinny się zawstydzić po przeczytaniu twojego wpisu :D
Leniwiec1982
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leniwiec1982 » 21.11.2015 13:24

No widzę że się wiadro pomyj na mnie wylało za ten basen (choć każdy kto ma małe dzieci powinien zrozumieć że one nie zawsze w falach chcą siedzieć, poza tym basen to był pomysł drugiej rodziny z którą myślimy pojechać) i za beznadziejne pytanie ogólnie. Ponieważ chcemy do Chorwacji jechać pierwszy raz stąd moja nieznajomość charakterystyki cen i miejsca. Dla mnie niedaleko plaży to do ok 300m. Zawsze na forach rozśmiesza mnie ton osób które mają wiedzę w jakiejś materii - wyśmiać niewiedzę pytającego, sprowadzić go do roli totalnego głupka (może coś sobie chcą zrekompensować??). Jak bym wszystko wiedział to bym z tego forum nie korzystał i jechał w sobie tylko znane miejsce. Proszę nie piszcie że trzeba najpierw korzystać z wyszukiwarki bo każdy kto z takowej kiedyś korzystał wie że nie jest łatwo znaleźć żądaną odpowiedz w nieprzebranym gąszczu stron. Więc ponawiam wcześniej zadane pytanie zakładając oczywiście bufor przy cenie i miejscu od plaży. Pozdrawiam wszystkich
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.11.2015 13:31

Leniwiec1982 napisał(a):No widzę że się wiadro pomyj na mnie wylało za ten basen

W kórym miejscu?
Leniwiec1982 napisał(a):wyśmiać niewiedzę pytającego, sprowadzić go do roli totalnego głupka

W którym miejscu?

Dostałeś odpowiedź, że cena absolutnie nierealna w tym terminie i z takimi oczekiwaniami.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.11.2015 18:12

Leniwiec1982 napisał(a): Proszę nie piszcie że trzeba najpierw korzystać z wyszukiwarki bo każdy kto z takowej kiedyś korzystał wie że nie jest łatwo znaleźć żądaną odpowiedz w nieprzebranym gąszczu stron.


Też byłam tu nowa i miałam wiele pytań, ale zaczęłam od użycia wyszukiwarki i na wiele dla mnie wtedy ważnych pytań, miałam odpowiedź w jeden wieczór. Trzeba się tylko wysilić, bo podobny wątek już jest. Trzeba tylko chcieć, wyszukiwarka i hasło dom basen i już masz.
300 m i basen i 50 eur, 2+2, to mało nierealne (choć możliwe, ale trzeba zacząć szukać po stronach z apartamentami w danej miejscowości). Powtarzam co już napisałam, ofert z 2014 za 2+1 z basenem miałam po 80 eur wzwy,ż wtedy było to blisko plaży.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.11.2015 19:13

Leniwiec1982 napisał(a): Zawsze na forach rozśmiesza mnie ton osób które mają wiedzę w jakiejś materii - wyśmiać niewiedzę pytającego, sprowadzić go do roli totalnego głupka (może coś sobie chcą zrekompensować??).

Może niedowidzę, ale nie zauważyłam tego w tym wątku.
Wręcz przeciwnie - kilka osób udzieliło Ci konkretnych odpowiedzi, dostałeś PW także z konkretem.
Może zamiast się tak długo żalić i robić z siebie ofiarę wyimaginowanych pomyj, należałoby użyć raczej jednego słowa na d.
Proszę nie piszcie że trzeba najpierw korzystać z wyszukiwarki bo każdy kto z takowej kiedyś korzystał wie że nie jest łatwo znaleźć żądaną odpowiedz w nieprzebranym gąszczu stron.

Byłam na wakacjach w Chorwacji 5 razy, za każdym razem w innym miejscu, co wymagało dowiadywania się wielu nowych rzeczy - zawsze przed wyjazdem korzystałam najpierw z wyszukiwarki. Prawie wszystkie potrzebne mi informacje znalazłam w ten sposób, a o to czego nie znalazłam pytałam w konkretnych wątkach związanych z tematem / miejscem. Zawsze wyczerpujące odpowiedzi otrzymywałam i niczego na mnie nie wylano. Nie zgadzam się więc z Twoim stwierdzeniem.
Więc ponawiam wcześniej zadane pytanie zakładając oczywiście bufor przy cenie i miejscu od plaży. Pozdrawiam wszystkich

Rozumiem, że priorytetem jest cena i odległość od plaży do 300m, ale już nie basen?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 21.11.2015 19:46

Napiszcie do villi Klisovic w Rogoznicy-jest basen,jest blisko do plaży.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję dwóch apartamentów na lipiec 2016
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone