Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję apartamentów w Makarskiej!!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006
Poszukuję apartamentów w Makarskiej!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 22.01.2006 00:44

Prosze o pomoc!!! Od dłuższego czasu poszukuje odpowiednich apartamentów jednak niezbyt mi to wychodzi... Powinien to być dom z apartamentami mogącymi powiescic conajmniej 13osób, mieć taras lub ogród na grillowanie i znajdowac sie w odległosci nie wiekszej niz 150m od plazy i najlepiej nie za blisko centrum, a dokładnie to z prawej strony od centrum w kierunki Baski Vody. Z góry dzieki... Czekam na jakies namiary. Piszcie tu albo na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 22.01.2006 00:52

Masz dziewczyno! W necie wystarczy pogmyrać, ale nikt nie będzie szukał za Ciebie :)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Plumek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.01.2006 01:22

Masz dziewczyno jeszcze tu :lol:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:papa:
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 22.01.2006 01:29

Dzięki wam wszystkim za te linki ale niestety na nich wszystkich już byłam i nic nie znalazłam ciekawego... :(
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 22.01.2006 11:00

No to widać wymagająca jesteś...

Plumek
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 23.01.2006 12:34

:D Faktycznie wymagania duze, moze sprobuj w jakims biurze podrozy
f-cia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) f-cia » 23.01.2006 20:40

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

jak jeszcze i tu nic dla siebie nie znajdziesz, to proponuje zakup lub wypozyczenie duzej przyczepy campingowej.... :)
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 23.01.2006 21:51

Chyba rzeczywiscie jestem wymagajaca......W takim razie podajcie mi namiary na apartamenty w których wy byliscie......ja zabardzo sie nie orientuje i wydaje mi sie ze wiecej jak 150m od plazy to troche za daleko...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.01.2006 22:20

Chcesz bliżej niż 150 m od morza, to musisz zmienić wakacyjne miejsce
pobytu w Chorwacji- w Makarskiej z racji jej położenia apartamentów 10-50 m od morza raczej nie znajdziesz, ale na Riwierze Makarskiej tak.
A pozatym spacerek 150-sięcio metrowy po całym dnie leniuchowania na plaży jest jak najbardziej wskazany.
:wink:
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 23.01.2006 22:46

Nie no mi nie chodzi o kwatery 10 czy 15m od plazy bo wiem ze tam takich nie ma...Może być i 150m ale raczej nie wiecej i w jakies cichej okolicy(nie przy głównej ulicy) Gdzies w poblizu Hotelu Meteor lub Dalmacja.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.01.2006 00:59

Tu maja - 'wybredna pszczółka" ma 105 kwater w Makarskiej.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Niech szuka :wink:
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 24.01.2006 01:21

Dzieki ale tam też juz przejrzałam wszystko i musze powiedzieć ze jest tam z czego wybierać ale niestety wszystkie apartamenty, które tam są, są strasznie drogie!!!

A tak na marginesie: nie chodzi o to że ja jestem taka wybredna, tylko ze mną jedzie 15innych osób i oni tez mają swoje zdanie. Bo dla 4 czy 5 osób nie trudno jest cos znaleźć, a dla tylu to już niestety gorzej. I cena nie może przekraczać 18euro za dzień/osoba.
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 24.01.2006 01:23

I jeszcze jedno, jakby ktoś miał chęć wysłac mi jakieś zdjęcia z makarakiej byłabym wdzięczna :D najlepiej na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A może jednak jechać do Baska Voda....??? Hmm... Jakie macie zdanie...??? Gdzie lepiej???
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.01.2006 01:44

W Makarskiej byłem przez jeden wieczór, zdjęcia mam "papierowe"
a bez liku jest ich na stronach z apartamentami.
Makarska to "mały kombinat turystyczny" i centrun Riwiery Makarskiej
i dlatego jest tam drogo.(im większa miejscowość, tym drożej)
Baska jest chwalona przez forumowiczów, czy jest taniej na kwaterach,
to trzeba sprawdzić (google=Baska Voda) (lub google=Podgora)
też tam ładnie jak wszędzie w Cro.
Ja kwatery znam tylko wirtualnie(z netu) bo wszytkie moje pobyty
w Chorwacji były na kempingach.
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 24.01.2006 02:06

Gdyby ktoś miał plan miasta Makarska to była bym bardzo wdzięczna za podzielenie się nim...jak wcześniej wspomniałam: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Chodzi mimo taki dość szczegółowy plan...żeby było mniejwęcej widać wiekszosć budynków i ulic :) dzięki!
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję apartamentów w Makarskiej!!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone