Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję apartamentów w Makarskiej!!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.02.2006 19:53

A to co za tłumek? ;)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Plumek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.02.2006 20:19

Droga Plumku, widocznie ****maja**** jako pszczólka lubi tłumek - jak w ulu :wink:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.02.2006 20:44

Janusz Bajcer napisał(a):Droga Plumku, widocznie ****maja**** jako pszczólka lubi tłumek - jak w ulu :wink:


Nie tylko maja ;)
Ale może teraz sobie wyobrazi... jak tam jest w sezonie :)

Plumek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.02.2006 21:01

Może tak - ale my tu gadu gadu , a maja znikła :wink:
Pozdrawiam
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 02.02.2006 17:12

Witam ponownie!!!! :lol: No wiecie....byłam już w Chorwacji nie raz. Ostatnio byliśmy i Vodicach i doskonale wiem co to znaczy ścisk na plaży, ale nam to nie przeszkadza. Poza tym mamy już mniejwiecej upatrzone apartamenty bardzo blisko plaży, więc wystarczy ze ktoś rano wczesniej wstanie i pójdzie rozłożyć karimaty na plaży i miejsce bedziemy mieli gwarantowane :) Tak robi bardzo dużo osób. Chcemy jechać do takiej duzej miejscowosci też z tego powodu ze na pewno po 2 dniach sie nam ona nie znudzi.... No zobaczymy jak będzie. Jeżeli sie nam nie spodoba to za rok pojedziemy gdziej indziej...do jakiegos mniejszego miasteczka :D Przecież wszystko warto sprawdzic. A my też do osób szukajacych spokoju i odpoczynku nie należymy :lol: :lol: :lol:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 02.02.2006 18:21

Oczywiście!

Szczerze mówiąc - ja bym te karimaty ciepnęła i sama się rozłożyła w tym "zajętym" miejscu - w końcu to nie prywatna plaża ;)
Mam nadzieję, że nie stracicie majątku na codzienne życie towarzyskie ;)
Bawcie się dobrze!

Plumek
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 02.02.2006 18:30

Hehe!! No wiadomo...plaża nie jest prywatna. Ale skoro inni też tak robią..
A co do imprezowania...mamy zamiar mieszkać hdzieś na uboczu, zdala od centrum, więc oczywste jest to, że nie każdemu będzie się chciało codziennie łazić do miasta. Ale jak rzeczywiście spędzimy te wakacje okaże sie na miejscu. Teraz tylko nie moge sie doczekać na ten wyjazd :wink: zresztą nie tylko ja :D

Póki co piszcie jeżeli chcecie w jakis sposób mi doradzić, czy pomóc...Moze ktoś znajdzie jakiś na prawde ciekawy apartament. Co prawda mamy juz na oku 2 dość ciekawe domki, ale wiadomo...na pewno są inne, których ja nie znalazłam :wink:

PaPa
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.02.2006 22:29

*****maja****** napisał(a):Witam ponownie!!!! :lol: No wiecie....byłam już w Chorwacji nie raz. Ostatnio byliśmy i Vodicach i doskonale wiem co to znaczy ścisk na plaży, ale nam to nie przeszkadza. Poza tym mamy już mniejwiecej upatrzone apartamenty bardzo blisko plaży, więc wystarczy ze ktoś rano wczesniej wstanie i pójdzie rozłożyć karimaty na plaży i miejsce bedziemy mieli gwarantowane :) Tak robi bardzo dużo osób. Chcemy jechać do takiej duzej miejscowosci też z tego powodu ze na pewno po 2 dniach sie nam ona nie znudzi.... No zobaczymy jak będzie. Jeżeli sie nam nie spodoba to za rok pojedziemy gdziej indziej...do jakiegos mniejszego miasteczka :D Przecież wszystko warto sprawdzic. A my też do osób szukajacych spokoju i odpoczynku nie należymy :lol: :lol: :lol:

Maja, widzę,że "starych" to Ty masz czadowych....może jeszcze bardziej od Ciebie samej :wink: ...przeto nie szukaj już zacisznego miejscunia..tylko wal tam gdzie ruch jakiś panuje w rozrywce. W końcu ważne jest by bawić się w wakacje i odpocząć po swojemu...
P.S.
Jakbyś chciała zabrać na wakacje także babcię...to daj znać....postaramy się podać jakieś zaciszne miejsca..... :lol:
Pozdravki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.02.2006 23:51

*****maja****** napisał(a): A my też do osób szukajacych spokoju i odpoczynku nie należymy :lol: :lol: :lol:

W Makarskiej jest dyskoteka w grocie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:papa:
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 03.02.2006 00:04

Dzięki za posty!!! Co do rodziców i reszty rodzinki to prawda :D :D :D są tacy jak mówisz, ale ja również :lol: Aha i Tobie Januszu bądź panie Januszu :wink: bardzo dziekuję za ciekawy link!
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 03.02.2006 00:11

Aha jeszcze jedno: namairy na apartamenty jakby ktoś miał i chciał się podzielić prosze kierować na asalacz@wp.pl Przypominam że interesują nas apartamenty mogące pomieści łącznie 12osób i znajdujace sie najdalej 200m od plaży.

Dzięki!!! PaPa[/i]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2006 00:14

*****maja****** napisał(a):Dzięki za posty!!! Co do rodziców i reszty rodzinki to prawda :D :D :D są tacy jak mówisz, ale ja również :lol: Aha i Tobie Januszu bądź panie Januszu :wink: bardzo dziekuję za ciekawy link!

Ty masz 15 - ja 55, a wiec sama zdecyduj o formie.
A o który link chodzi-"korektor błędów", czy o "grocie"?
:papa:
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 03.02.2006 18:59

Mam pytanko... Mieszkał ktoś moze w Makarskiej w Apartamencie "Filipowić" lub "Letica"? A jeżeli nie to może chociaż mieszkał ktoś na ulicy Maslinarskiej bądź Kresimira IV?
*****maja******
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *****maja****** » 04.02.2006 19:19

Chyba już nie mam co liczyć na jakieś odpowiedzi.... :cry: :cry: :cry:
qqryq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 22.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) qqryq » 06.02.2006 11:12

Nie łam się, może po prostu nikt nie mieszkał, a przeciez wszyscy nie napiszą: "ja nie mieszkałem/am" :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję apartamentów w Makarskiej!!!! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone