Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróże te małe i te duże :)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 01.02.2018 09:55

Pääkäyttäjä napisał(a):O, wspomnienia :) Choć my znad Gardy to mamy akurat deszczowe wspomnienia i woda w sierpniu miała temperaturę 20°C...


Nam akurat pogoda bardzo się udała chociaż niestety też momentami deszcz zagościł :)
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 01.02.2018 09:56

khml napisał(a):Szybka relacja .... ale ten błękit na zdjęciach hmm.... :roll:
Zachęcił mnie do odwiedzenia tego miejsca :lol:
Czekamy na kolejną :papa:


Nigdy nie robiłam wcześniej relacji :) I takich zdjęć które by się nadawały. Zawsze bardziej skupiałam się na zdjęciach albumowych :) Podczas kolejnego urlopu na pewno się to zmieni :) I przygotuję się odpowiednio do zrobienia relacji :)
Użytkownik usunięty
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.02.2018 10:39

NataliaSze napisał(a):
khml napisał(a):Szybka relacja .... ale ten błękit na zdjęciach hmm.... :roll:
Zachęcił mnie do odwiedzenia tego miejsca :lol:
Czekamy na kolejną :papa:


Nigdy nie robiłam wcześniej relacji :) I takich zdjęć które by się nadawały. Zawsze bardziej skupiałam się na zdjęciach albumowych :) Podczas kolejnego urlopu na pewno się to zmieni :) I przygotuję się odpowiednio do zrobienia relacji :)


Nie wiem, czy akurat o to chodzi ale z błękitem nad jeziorem jest pewien problem - jest najczęściej rano albo po deszczu/wietrznej pogodzie, potem nad jeziorem unosi się mgiełka i już nie jest tak bajkowo :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.02.2018 12:20

Dzięki za podzielenie się wrażeniami i fotkami :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18146
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.02.2018 12:52

Spędziłem południe w bardzo miły sposób - z Twoją relacją , odrabiając zaległości forumowe :D

NataliaSze napisał(a):Nigdy nie robiłam wcześniej relacji :) I takich zdjęć które by się nadawały. Zawsze bardziej skupiałam się na zdjęciach albumowych :) Podczas kolejnego urlopu na pewno się to zmieni :) I przygotuję się odpowiednio do zrobienia relacji :)


Tu muszę zaprotestować - w tej relacji nie zauważyłem ani jednego nienadającego się do relacji zdjęcia :D
Dziękuję za ciekawą relację ( kolejną , która kusi do powrotu 8) ) i czekam na Belgię


Pozdrawiam
Piotr
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 01.02.2018 13:06

gusia-s napisał(a):Dzięki za podzielenie się wrażeniami i fotkami :)


Ja również dziękuję za czytanie mojej relacji :)
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 01.02.2018 13:06

Pääkäyttäjä napisał(a):
NataliaSze napisał(a):
khml napisał(a):Szybka relacja .... ale ten błękit na zdjęciach hmm.... :roll:
Zachęcił mnie do odwiedzenia tego miejsca :lol:
Czekamy na kolejną :papa:


Nigdy nie robiłam wcześniej relacji :) I takich zdjęć które by się nadawały. Zawsze bardziej skupiałam się na zdjęciach albumowych :) Podczas kolejnego urlopu na pewno się to zmieni :) I przygotuję się odpowiednio do zrobienia relacji :)


Nie wiem, czy akurat o to chodzi ale z błękitem nad jeziorem jest pewien problem - jest najczęściej rano albo po deszczu/wietrznej pogodzie, potem nad jeziorem unosi się mgiełka i już nie jest tak bajkowo :)


Lub po edycji w Photoshopie :)
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 01.02.2018 13:07

piotrf napisał(a):Spędziłem południe w bardzo miły sposób - z Twoją relacją , odrabiając zaległości forumowe :D

NataliaSze napisał(a):Nigdy nie robiłam wcześniej relacji :) I takich zdjęć które by się nadawały. Zawsze bardziej skupiałam się na zdjęciach albumowych :) Podczas kolejnego urlopu na pewno się to zmieni :) I przygotuję się odpowiednio do zrobienia relacji :)


Tu muszę zaprotestować - w tej relacji nie zauważyłem ani jednego nienadającego się do relacji zdjęcia :D
Dziękuję za ciekawą relację ( kolejną , która kusi do powrotu 8) ) i czekam na Belgię


Pozdrawiam
Piotr


Dziękuję bardzo, Pozdrawiam. :)
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 01.02.2018 20:10

NataliaSze napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
NataliaSze napisał(a):
khml napisał(a):Szybka relacja .... ale ten błękit na zdjęciach hmm.... :roll:
Zachęcił mnie do odwiedzenia tego miejsca :lol:
Czekamy na kolejną :papa:


Nigdy nie robiłam wcześniej relacji :) I takich zdjęć które by się nadawały. Zawsze bardziej skupiałam się na zdjęciach albumowych :) Podczas kolejnego urlopu na pewno się to zmieni :) I przygotuję się odpowiednio do zrobienia relacji :)


Nie wiem, czy akurat o to chodzi ale z błękitem nad jeziorem jest pewien problem - jest najczęściej rano albo po deszczu/wietrznej pogodzie, potem nad jeziorem unosi się mgiełka i już nie jest tak bajkowo :)


Lub po edycji w Photoshopie :)


No proszę .... a ja liczyłem na taki widok na żywo - codziennie, nie tylko rano lub po deszczu :roll:
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Polsko - Włoskie wakacje LAGO DI GARDA 2017 fotorelacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 03.02.2018 15:07

khml napisał(a):
NataliaSze napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
NataliaSze napisał(a):
khml napisał(a):Szybka relacja .... ale ten błękit na zdjęciach hmm.... :roll:
Zachęcił mnie do odwiedzenia tego miejsca :lol:
Czekamy na kolejną :papa:


Nigdy nie robiłam wcześniej relacji :) I takich zdjęć które by się nadawały. Zawsze bardziej skupiałam się na zdjęciach albumowych :) Podczas kolejnego urlopu na pewno się to zmieni :) I przygotuję się odpowiednio do zrobienia relacji :)


Nie wiem, czy akurat o to chodzi ale z błękitem nad jeziorem jest pewien problem - jest najczęściej rano albo po deszczu/wietrznej pogodzie, potem nad jeziorem unosi się mgiełka i już nie jest tak bajkowo :)


Lub po edycji w Photoshopie :)


No proszę .... a ja liczyłem na taki widok na żywo - codziennie, nie tylko rano lub po deszczu :roll:



Ale widok bardzo od rzeczywistości nie odbiegał akurat :)
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Blankenberge Belgia 2015 r.

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 03.02.2018 18:19

Kierunek Turnich - Koln Deutschland a stamtąd do Belgii :)
Do Blankenberge jechaliśmy z Kolonii w Niemczech razem z moimi rodzicami na ostatnie dwa tygodnie czerwca 2015.

Droga do wyglądała tak:

282.JPG


A tu moje ulubione miejsce :) Zawsze tu przychodzę gdy jestem u rodziców :)
Zamek Turnich i park wokoło :)

284.JPG

286.JPG


CDN....
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 06.02.2018 11:56

Droga do Blankenberge przebiegła sprawnie, ale temperatura i deszcz nie zachęcały...
Dojechaliśmy w miarę szybko zameldowanie na kempingu, rozpakowywanie i zwiedzanie ośrodka...
Tyle uliczek pomiędzy domkami, że zgubić się można 8O .
Idziemy na plażą. W linii prostej niby nie daleko, trzeba przejść przez most nad bardzo ruchliwą drogą. W kolejnych dniach na plażę jeździliśmy autem i parkowaliśmy wzdłuż drogi na bezpłatnym parkingu...

316.JPG


A potem cieszyć się szeroką piaszczystą plażą, chociaż pogoda nie zachęcała do plażowania, spacer musiał być.

322.JPG


Pogoda się pogarsza:
324.JPG


Zawiedzanie portu:
326.JPG


CDN....
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 07.02.2018 10:50

CD...
Wycieczka do Brugii - Belgijskiej Wenecji... Było zimno i deszczowo, ale miasteczko bardzo ładne. Można było wykupić bilet i popłynąć w rejs kanałami Brugii, Klimatyczna starówka...

365.JPG

364.JPG

363.JPG


I to co kobiety lubią najbardziej :)

362.JPG

360.JPG

357.JPG


Mule musiały być obowiązkowo, rewelacyjnie przyrządzone :)

368.JPG


Po pysznym obiedzie czas wracać...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.02.2018 15:50

No rzeczywiście ciut jak w Wenecji i jedzenie odpowiednie :)
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 07.02.2018 16:17

gusia-s napisał(a):No rzeczywiście ciut jak w Wenecji i jedzenie odpowiednie :)


Jedzenie rewelacyjne, a do Wenecji z tamtą daleko :):):):) :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Podróże te małe i te duże :) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone