.png)
.png)
.png)
Bahama napisał(a):kafur napisał(a):I to niezła niespodziankaCypisek88 napisał(a):Uwaga w Żorach niespodzianka.Bahama napisał(a):A ja jadę w tym roku od Wrocławia i wymysliłem sobie - Gliwice - Knurów - Żory - Pawłowice - Cieszyn - Cadca Zylina i dalej... czy ktoś ma duże zastrzeżenia ???:D
No już znalazłem info o remoncie DK81, to lepiej Ślązacy napiszcie jak to bezstresowo objechać , chociaż będę tam koło 6.00 rano, więc chyba tragedii nie będzie.
Poprosze kogoś z miejscowych o możliwie najlepszy zjazd z A4 na Cieszyn, może jednak Katowice - Bielsko ?, czy Gliwice - Knurów ? A może jeszcze inaczej, byloe szybko i bez niespodzianek
Dziękuję z góry !
Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi
