Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

podróż poślubna wrzesień 2015

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zwiewnaaa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2015
podróż poślubna wrzesień 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiewnaaa » 21.07.2015 10:20

Witam kochani:)
Bardzo przepraszam, że piszę tutaj a nie przejrzałam żadnych innych wpisów - przyznam, że jestem osobą bardzo zapracowaną i nie mam czasu na to po prostu:(
Chcemy z narzeczonym po ślubie (od 23 września do 29 lub 30 wrzesnia) pojechać w podróż poślubną do Chorwacji samochodem.
Interesuje mnie Pula lub inne miasta utrzymane w takim klimacie.
I stąd moje pytanie kochani...
Co polecacie? Jaką miejscowość żeby było najcieplej, urokliwie i ciekawie. Pula będzie ok? Czy są jeszcze inne miasta w takim klimacie (ja to nazywam antycznym klimatem hah). Dodam, że nie interesują nas dyskoteki ani wielkie kurorty, ale nie chcemy też być jedynymi klientami opuszczonego ośrodka po sezonie:) Ważne jest też jedzenie - żeby było świeże i w miarę takie jak wszędzie hah i czystość - bez mrówek w pokoju i stęchlizny.
Oczywiście ośrodek z basenami ale też blisko plaży - wiadomo:)
Baaardzo dziękuję Wam za pomoc :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2015 14:53

Moim zdaniem Pula jest strasznie brzydkim miastem :roll:
Amfiteatr, łuk triumfalny, świątynia Augusta, katedra, to są perły, ale reszta miasta jest bardzo zapuszczona :roll:

W Rovinj jest bardzo ładnie i znajdziecie też tam hotele bez mrówek :wink:

Najfajniejsza jest Opatija, tam też hoteli bez mrówek nie brakuje :wink:

Jest urokliwa, ciekawa, po prostu ją polecam 8)

Co do namiarów na konkretny nocleg w Opatiji, to napiszcie na PW 8)
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 28.07.2015 17:50

Lednice napisał(a):Moim zdaniem Pula jest strasznie brzydkim miastem :roll:
Amfiteatr, łuk triumfalny, świątynia Augusta, katedra, to są perły, ale reszta miasta jest bardzo zapuszczona :roll:

W Rovinj jest bardzo ładnie i znajdziecie też tam hotele bez mrówek :wink:

Najfajniejsza jest Opatija, tam też hoteli bez mrówek nie brakuje :wink:

Jest urokliwa, ciekawa, po prostu ją polecam 8)

Co do namiarów na konkretny nocleg w Opatiji, to napiszcie na PW 8)


A jak cenowo wypada Opatija? Pytam, bo przymierzam się do wyjazdu na początku września do Opatiji, a nie wiem jak z cenami pobytu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2015 18:20

Moim zdaniem ceny w sklepach jak wszędzie.
W knajpach też ceny są do zniesienia i nie jest na pewno drożej niż gdzie indziej.

Co do noclegów, to jest dużo drogich hoteli :roll:
, nam udało się "upolować" niedrogi i dobry :D
"Palace-Bellevue", nad samym morzem

Ceny kwater prywatnych jak wszędzie.

Jest tam przepięknie i jak ktoś nie ucieka przed ludźmi, lubi promenady, dużo ludzi, morze i góry razem, to jest to dobry wybór :wink:

Nie jest to miejsce dla szukających bezludnej wyspy :wink: :wink: :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
podróż poślubna wrzesień 2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone