Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacyjna podróż w znane i nieznane 2023

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4702
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 20.01.2024 12:37

Szkoda że to już koniec :?:
Dzięki za fajną relację. Bardzo lubię z Wami podróżować.
A gdzie te ferie będziecie spędzać ?.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.01.2024 18:32

maslinka napisał(a): Grillowane kalmarki takie, że aż mi ślinka cieknie :mg:

I słusznie, bo pyszne były
maslinka napisał(a):A widok z tarasu - koniec skali :D :D :D

:hearts:
maslinka napisał(a):Dziękuję za piękną relację. Super było podróżować z Wami :D

Ja również dziękuje :cmok:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.01.2024 18:36

piotrf napisał(a):W sprawie Niszu całkowicie zgadzam się z Tobą , bardzo polubiłem to miasto i chętnie tam znowu pojedziemy , podobnie jak do kilku innych ciekawych serbskich miast , które - przyznaję - większość traktuje po macoszemu . . .

Też to sobie obiecujemy, ale zawsze szkoda nam wakacyjnego czasu na lądowe miejscowości, bo wolimy skupić się na nadmorskich, ale kto wie :) .
piotrf napisał(a):Dziękuję za kolejną piękną ( zaraźliwą 8) ) relację :proszedzieki:
Wspaniałych ferii :papa:
Pozdrawiam
Piotr

Dziękuję za komentarze zachęcające do pisania i za życzenia feryjne, które się spełniły :D .
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.01.2024 18:39

Kapitańska Baba napisał(a):Nie za dobrze Wam???

Oj dobrze :lol:
Kapitańska Baba napisał(a):Bawcie się cudnie gdzieś daleko :cmok:

Rozkaz wykonany ;)
Kapitańska Baba napisał(a):Pozdrawiam z Rzymu :mg:

Wyjechaliście w trasę koncertową? Oj Tobie też dobrze!
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.01.2024 18:50

Bbee88 napisał(a):Dziękuję Wiolu za piękną relację :) Cała przyjemność podróżować z Tobą poprzez relację :serduszka: Korfu mnie urzekło :D piękne miejsce. Ile Wam zajęła podróż z Grecji? Mam wrażenie, że trochę to potrwało ogólnie.

Dziękuję za miłe towarzystwo i przemiłe komentarze :)
Ruszyliśmy z Korfu o 10:30, przyjazd do domu o 1 w nocy w sumie w drodze byliśmy 38,5 h w tym nocleg, przeprawa promowa, 3 granice nieunijne, a najgorsza z nich serbsko - węgierska. Z małymi dziećmi zaplanowałabym 2 noclegi.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.01.2024 18:55

tony montana napisał(a):dzięki za kolejną super relację!
:papa: :papa: :papa:

Dziękuję :D
tony montana napisał(a):A dokąd to?

Do Maroko :D
Ostatnio edytowano 27.01.2024 18:57 przez wiola2012, łącznie edytowano 1 raz
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.01.2024 18:57

megidh napisał(a):Szkoda że to już koniec :?:
Dzięki za fajną relację. Bardzo lubię z Wami podróżować.
.

Dziękuję Gosiu, cieszę się, że Ci się podobało :cmok:
megidh napisał(a):A gdzie te ferie będziecie spędzać ?.

Postanowiliśmy odwiedzić ciepły kraj w styczniu i padło na Maroko :D .
Ps. Już wróciliśmy :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2024 19:06

Maroko, rewelacja. Pisz i nie zwlekaj, bo to jeden z moich pomysłów na kwiecień, tylko chyba będzie problem z lotami....


Co do powrotu, to trasę Iguemnista-Saloniki-Nisz znam, stąd Wasz czas oceniam jako świetny.... Nie kusiło odbić na Niki/Bitola zamiast na główne przejście? My tak już 2krotnie jechałyśmy i uważam, że to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jak się jest na zachodzie Grecji.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.01.2024 19:33

piekara114 napisał(a):Maroko, rewelacja. Pisz i nie zwlekaj, bo to jeden z moich pomysłów na kwiecień, tylko chyba będzie problem z lotami....

Chciałabym napisać, tylko nie wiem czy uda mi się oddać moje odczucia związane z podróżą i różnorodność kraju, a bez tego relacja będzie niekompletna.
Jeśli nie jesteś osobą przyzwyczajoną do pięciogwiazdkowych hoteli, która kocha sterylność, to jedź i na pewno będziesz zadowolona :)
...tylko chyba będzie problem z lotami.

Chodzi Ci o dostępność lotu czy cenę?
Gdybym leciała jeszcze raz, to rozważyłabym przylot do jednego miasta np Marrakesz, a wylot z innego. Maroko jest dużym krajem. .
piekara114 napisał(a):Co do powrotu, to trasę Iguemnista-Saloniki-Nisz znam, stąd Wasz czas oceniam jako świetny.... Nie kusiło odbić na Niki/Bitola zamiast na główne przejście? My tak już 2krotnie jechałyśmy i uważam, że to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jak się jest na zachodzie Grecji.

Raz jechałam przez Bitolę ze Skopje na Lefkadę i nie przypadła mi ta trasa do gustu. Może trafiłam na złą porę: ogromne natężenie ruchu w tym jakieś ciągniki i samochody dostawcze, ciągłe ograniczenia, na granicy sznur samochodów..i się zniechęciliśmy.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2024 21:19

5* nie potrzebuję, a z lotami problem, bo nap Wizz lata tam tylko okresowo do końca marca, a ja nie chcę lecieć w okresie ramadanu.
Relację pisz, będę się udzielać, aby Cię zmobilizować :mg:

W Bitoli nigdy nie staliśmy 8O raz była totalna pustka, a w zeszłym roku ze 3 auta przed nami, więc szybko i sprawnie. Gorzej jakoś drogi tuż za granicą w Macedonii Północnej, ale w 2023 ją naprawiali a w kanionie do autostrady też były spore inwestycje, ale przejazd na tak.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 28.01.2024 18:32

piekara114 napisał(a):5* nie potrzebuję, a z lotami problem, bo nap Wizz lata tam tylko okresowo do końca marca, a ja nie chcę lecieć w okresie ramadanu.

Też bym nie chciała w ramadanie lecieć, zawsze to jakieś ograniczenia, chociaż podobno w miejscowościach typowo turystycznych nieodczuwalne. Lata z Krakowa Ryanair, w niedzielę chyba, ale cenę dość wysoką sobie rząda.
piekara114 napisał(a):W Bitoli nigdy nie staliśmy 8O raz była totalna pustka, a w zeszłym roku ze 3 auta przed nami, więc szybko i sprawnie. Gorzej jakoś drogi tuż za granicą w Macedonii Północnej, ale w 2023 ją naprawiali a w kanionie do autostrady też były spore inwestycje, ale przejazd na tak.

Muszę zatem spróbować jeszcze raz :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2024 11:21

wiola2012 napisał(a):Wyjechaliście w trasę koncertową? Oj Tobie też dobrze!


Nie, siedzimy cały czas u siebie. Ale że akcja Toski dzieje się w Rzymie to tak mi się napisało pod "toskowym" zdjęciem :lol:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 30.01.2024 23:56

Kapitańska Baba napisał(a):
wiola2012 napisał(a):Wyjechaliście w trasę koncertową? Oj Tobie też dobrze!


Nie, siedzimy cały czas u siebie. Ale że akcja Toski dzieje się w Rzymie to tak mi się napisało pod "toskowym" zdjęciem :lol:

A ja już sobie scenariusz dopisałam :mg:.
Zdjęcie ładne :) .
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 31.01.2024 11:19

wiola2012 napisał(a):A ja już sobie scenariusz dopisałam :mg:.
Zdjęcie ładne :) .


Chętnie bym pojechała na taki wyjazd ale to przeogromne wyzwanie logistyczne - w przypadku Toski to 3-4 autokary ludzi do tego tiry ze sprzętem.... chyba nie da razy :rotfl:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wakacyjna podróż w znane i nieznane 2023 - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone