Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż poślubna - pierwszy raz Chorwacja !

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BartoBartin
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2009
Podróż poślubna - pierwszy raz Chorwacja !

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartoBartin » 31.07.2009 02:50

Witam Serdecznie !

Może na początku za nim napisze cokolwiek proszę o wyrozumiałość ze względu na mój pierwszy post na tym szanownym forum.

Planuję podróż poślubną z moją ukochaną do Chorwacja a szczególnie interesuje mnie wyspa KRK. Sporo wiem na temat tej wyspy z cro.pl, biur turystycznych oraz przewodników.
Sam się zastanawiam dlaczego akurat wybrałem tą wyspę to szczerze sam nie wiem.
Oglądając wasze zdjęcia i czytając relacje z KRK postanowiłem, że to jest chyba to.

Proszę Was o porady, gdyż do Chorwacji zamierzam się udać po raz pierwszy (dodam, że to będzie podróż poślubna - tak wyszło :) ).

Planujemy wyruszyć w tydzień po ślubie 26 czerwiec 2010r. właśnie na Krk (własne auto).
Jednocześnie ta wycieczka, wyprawa ma być niespodzianką dla mojej przyszłej żonki, która wie o wyjeździe zagranice ale nie wie tak na prawdę dokąd i myśląc o tym wyjeździe pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa to czy w tym terminie nie będę miał problemu ze znalezieniem kwatery czy jakiegoś niedrogiego studia na wyspie jeżeli zdecyduję się pojechać "w ciemno"?
Waszym zdaniem powinienem zdać się na pośredników?
Miejscowości do jakich chciałbym ją zabrać na początku to :
- Baška, Vrbnik lub Krk stolica wyspy.

Jeśli ktoś w tych miejscowościach już był i ma namiary na jakieś dobre kwatery w sensownych pieniążkach to proszę o linki lub maila.

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam serdecznie,
Bartek.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2009 08:18

... witaj Kawalerze!

Najwięcej w jednym miejscu o Krku jest tu;

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15200

P.S. Uważaj z szalenstwami weselno-poprawinowymi; ja po swoich w 2006 planowałem podróż z Rijeki na Korculę, ale po dwóch nieprzespanych nocach kiepsko sie prowadzi... Skonczyło sie na dojechaniu autem do varazdin, pociągiem do Splitu - później Hvar i Korcula i tez było super.

P.S.2 Do czerwca jeszcze tyle sie tu naczytasz, ze z tym Krkiem to różnie może być...
wusia
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wusia » 31.07.2009 09:53

Do tego czasu proponuję nazbierać pieniążki i zabrać żonę do hotelu z basenem a nie w miarę taniej kwatery.To w końcu wasza podróż poślubna ,,,zaszalej trochę z tą niespodzianką :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.07.2009 10:09

BartoBartin napisał(a):Witam Serdecznie ...


nie pomoge

kazdy mial tu kiedys pierwszy post :wink:

my tez jechalismy pierwszy raz do cro i to wlasnie w podroz poslubna w dodatku tez pod koniec czerwca. to byly swietne wakacje z tym ze na campach pod namiotem - dla nas mobilnych ludzi to idealne rozwiazanie :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2009 10:10

... pieniążki to się dostaje w prezencie, kwestia kto co lubi, hotel, czy kwatera, tania nie tania ma trzymać pewien standard i wtedy hotel z basenem (? po co?) wysiada dla mnie.

Moja żona podczas podrózy poslubnej nosiła plecak, łapała stopa, moze jakies tam jeszcze niedogodności były i wróciła zachwycona i szczesliwa...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.07.2009 10:43

Rozumiem, że chcesz wszystko zaklepać i sprawić by był to najwspanialszy wyjazd ale:
- spokojnie można jechać w ciemno,
- jeżeli kasa to nie problem to można przez agencję/biuro/etc.
- co do atrakcji poczytaj kilka relacji i zdecyduj sam co Ci odpowiada,
- napisałeś, że na mejla ale adresu nie podałeś.
BartoBartin
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartoBartin » 31.07.2009 12:15

Zapomniałem o adresie :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

No właśnie z tymi hotelami jest różnie ale przecież nie chodzi tutaj o jakieś ekskluzywne wyposażenie na wysokim poziomie tylko o wspólny wypoczynek, zwiedzanie i spędzenie ze sobą czasu. No ale wszystko jeszcze jest w proszku więc najpierw muszę się rozejrzeć za kwaterkami, hotelami i wtedy podjąć decyzję.
Dziękuję wszystkim za odpowiedz.

PS. Z jakich ogłoszeń polecacie mi skorzystać? Czy są one wiarygodne z opisem?
Pozdrawiam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.07.2009 12:25

A Czytałeś dział "Apartamenty..."?
BartoBartin
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartoBartin » 31.07.2009 12:32

JacYamaha napisał(a):A Czytałeś dział "Apartamenty..."?


Przeglądam na bieżąco. Każdego dnia coś nowego znajduję.

Może trochę zrzędzę ale pierwszy raz tam jadę ;) Nie chcę, żeby coś nie wypaliło i wszyscy byli zadowoleni, hehe.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.07.2009 12:42

BartoBartin napisał(a):
JacYamaha napisał(a):A Czytałeś dział "Apartamenty..."?


Przeglądam na bieżąco. Każdego dnia coś nowego znajduję.

Może trochę zrzędzę ale pierwszy raz tam jadę ;) Nie chcę, żeby coś nie wypaliło i wszyscy byli zadowoleni, hehe.


zawsze cos moze nie wypalic

moze np. Twoja zona stwiedzi ze straszna zrzeda z Ciebie i do powrotu do kraju nie bedzie sie do Ciebie odzywac :wink:

wszystkiego nie przewidzisz :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.07.2009 12:44

BartoBartin
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartoBartin » 31.07.2009 12:54

Słuchajcie jeszcze mam jedno pytanie.
Nie mogę się połapać na tej stronie. :(
Czy cena za ten apartament jest liczona za dwie osoby (całość) w przykladowym terminie czy za jedną osobę na tydzień??
http://booking.splendido.hr/Room.aspx?i ... caTip=1728

Quantity to tam się chyba wpisuje ilość pokoi czy osób??
Ehh.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.07.2009 13:09

BartoBartin napisał(a):Słuchajcie jeszcze mam jedno pytanie.
Nie mogę się połapać na tej stronie. :(
Czy cena za ten apartament jest liczona za dwie osoby (całość) w przykladowym terminie czy za jedną osobę na tydzień??
http://booking.splendido.hr/Room.aspx?i ... caTip=1728

Quantity to tam się chyba wpisuje ilość pokoi czy osób??
Ehh.

Cena od osoby w wierszu "daily - apartment"
To niżej to dostawka i ceny dla kolejnej/nych.
W podanym przez Ciebie linku nie widzę nigdzie "quantity" ale mz chodzi o ilość osób - nie widzę też okresu tylko, że za dzień/dobę.
BartoBartin
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartoBartin » 02.08.2009 11:14

Hej! Mija już kilka dni pod rząd na czytaniu forum.
Jednak chyba zdecyduje się na Baszkę (krK) co nie oznacza, że wykluczam inne miejscowości ale jak na razie ona przoduje.

Przez ten czas wysyłałem maile z zapytaniami o pokoje i apartamenty.
Nie powiem bo poznałem ciekawych ludzi. Jednak nadal boję się jechać w ciemno :( jak na pierwszy raz.

Waszym zdaniem ile przed wyjazdem trzeba rezerwować pokoje by spokojnie znaleźć coś dla siebie?

Podobno w Baszce jest ogólnodostępne i nieodpłatne WIFI, czy to prawda?

Czy ktoś z cromaniaków miał okazję stacjonować w tym pensjonacie:

http://web.vip.hr/doris.skocanic.vip/
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 27.12.2010 14:23

witam serdecznie,
chociaż termin raczej narciarski to zadam pytanko takie jak BartoBartin,
czy ktoś może tu był - http://web.vip.hr/doris.skocanic.vip/ , znam co prawda Baske, ale o tym apartamencie jeśli można to bardzo proszę parę słów...
pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podróż poślubna - pierwszy raz Chorwacja !
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone