Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podobne miejsce do Sumartin na wyspie Brac

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mrg81
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2010
Podobne miejsce do Sumartin na wyspie Brac

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrg81 » 10.05.2011 21:57

Witam,
chcialbym wybrac sie gdzies na tydzien na poczatku lipca.
Wazne dla mnie jest to zebym mogl z moja zona doleciec tam samolotem za stosunkowo rozsadne pieniadze i pewnie wynajac na miejscu samochod.
Bylem w zeszlym roku(samochodem) na wyspie Brac w miejscowosci Sumartin i zakochalem sie w tym miejscu.
Malo ludzi, plaze gdzie spokojnie mozna znalezc intymne miejsce z dala od innych ludzi. W dodatku pare krokow do 'cywilizacji' gdzie mozna zjesc pyszna rybke i zrobic podstawowe zakupy. Woda cudowna, ciepla i przejrzysta....no wiecie - taki raj dla lubiacych spokój i ceniacych sobie prywatnosc :)

Niestety w tym roku nie mam za duzo urlopu wiec szkoda mi czasu na podroz autem. Z moich wstepnych poszukiwan wynika ze aby dostac sie do chorwacji z naszej pieknej ojczyzny musialbym koczowac z 7 godzin w jakims monachium albo leciec z gazylionem przesiadek co wygeneruje ceny rzedu 2.000 zl za bilet (za 3.000 mozna do usa juz w obie strony poleciec heh) . Moze po prostu sie nie znam ale np norwegian (ktory ponoc w zeszlym roku mial loty z wawy do splitu) w tym roku odmawia ze mna wspolpracy.
Poradzcie cos prosze znawcy wspanialych zakamarkow naszego swiata.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.05.2011 22:03

Sumartin , to wg. mnie jedna z najsłabszych miejscówek Braca ... Jedż tym razem do Splitskiej albo do Bobovisca na moru :D
mrg81
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrg81 » 10.05.2011 22:16

Haha no to w sumie ciesze sie ze jestem malo wymagajacy i latwo mnie pozytywnie zaskoczyc czyms nowyym :)
Tam w Splitskiej czy Bobovisca mozna w pare minut znalezc sobie kamyk nad woda z dala od innych ludzi? To mi sie najbardziej podobalo wlasnie w Sumartinie. Mam nadzieje ze masz racje i Sumartin nie jest wyjatkowy pod tym wzgledem.
Ale i tak to nie rozwiazuje mojego problemu....nie mam jak tam doleciec :(
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 11.05.2011 22:05

Znajdziesz tam nie tylko kamyczki , ale całe biseri :D
Podróży do celu nie jestem w stanie Ci załatwić ... Niestety :(

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Podobne miejsce do Sumartin na wyspie Brac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone