Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podgora i okolice 2013, czyli pierwszy raz w Cro...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WIOLAB
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 10.07.2014 23:58

janalicja napisał(a):Mam taka obawę, że Tucepi jest najlepszym miejscem na spędzenie wypoczynku. Z uwagi, że bylismy tylko tam, mam obawę, że żadna inna miejscowośc nie dorówna, a nie chciałbym sie rozczarowac. z drugiej strony jeździc tylko w jedno miejsce? Pytanie skierowane do cromaniaków posiadających duże duże "doswiadczenia".

Twoje obawy są nieuzasadnione.
Podgora jest moim zdaniem dużo lepszym miejscem na odpoczynek niż Tucepi.
Jestem 5 raz w Cro i zawsze wybieram inne miejsca np. Istria, Peljesac i teraz drugi raz Makarska, 1x Tucepi teraz Podgora, osobiście bardziej przypadła mi do gustu
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Podgora i okolice 2013, czyli pierwszy raz w Cro... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019