Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pociągiem lub samolotem do Chorwacji

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
GOOH (gooh@poczta.onet.pl
pociągiem lub samolotem do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOOH (gooh@poczta.onet.pl » 15.04.2002 10:16

witajcie, :hut:

wybieram się z rocznym dzieckiem do Chorwacji (ewntualnie jeszcze z druga mama i jej rocznym synkiem) - wakacje mam z synkami :lol: :lol: :lol: .

autokar nie wchodzi w gre (za mało miejsca dla dziecka i za długa podróż) :cry:

prosze o inforamcje, jak można dojechac tam pociagiem lub samolotem... podejrzewam, ze pociągiem będzie dużo taniej

czy znacie przykłądowe ceny takiej podróży?


będe wdzięczna za szybką odpowiedź

pozdrawiam bardzo serdecznie

GOOH
:papa:
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 22.04.2002 21:57

OH GOOH,
jestesz bardzo odwazna. Jak jusz polecam samolot ale tutaj w Chorwacji bendzie ci ciezko poruzsac sie z dzieckiem. W sumie wakacje maja bic odpoczinek. Ja tez mam male dziecko ktore niedawno wozile do Polski ale pociagem bim sie nie wibral. Bardzo odwazni zamiar. Nie odwazil bim sie.
Pozdrawiam Leon
darek

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek » 23.04.2002 22:41

Polecam przewodnik Pascala-"Chorwacja" .Sa tam podstawowe praktyczne wiadomości.
Agnieszka
pociągiem do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka » 09.06.2002 23:34

Absolutnie Ci to odradzam. Jechałam z moją wtedy dwuloetnią córką do Holandii. Podróż miała trwać 13 godz. a przeciągnęła do dwudziestu kilku. Powód: korki, długie postoje na granicach itd. moja córka miała dość nie mówiąc już o mnie, w połowie drogi zabrakło nam prowiantu (nie liczyłam na to,że podróż może się tak przedłużyć). A współtowarzysze podróży:
SAMA SŁODYCZ, nie mogli zrozumieć tego, że dziecko nie zrobi "kupki" do toalety(jeżeli ten wychodek można nazwać toaletą) kiedy wyjęłam nocnik myślałam że mnie wyrzucą z autokaru. PRZECIEŻ TO
Agnieszka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka » 09.06.2002 23:37

Sorry, coś żle nacisnęłam, kontynuuję:
Smierdzi. Ta kobieta pewnie nigdy nie miała dzieci. No ale cóż, tak bywa. Jeszcze raz proszę zastanów się nad tym, czy warto sobie szarpać nerwy
Serdecznie pozdrawiam
Konri
fajnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konri » 01.06.2003 14:47

A mnie podoba sie pomysł.
Trzeba go tylko troszeczkę "przerobić"
Sprubuj poszukac oferty kto mógłby ewentualnie zabrac Ciez dzieciakiem w podróż.
Ja z zoną i 1,5 rocznacóreczka wybieramy sie ale jeszcze nie naoewno no i nie znamy jeszcze konkretnego terminu . Wrazie czego odezwę się.
Pozdrawiam !
Ps. powodzenia !!!
Korala
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korala » 01.06.2003 22:40

Uważam, że jedyne wyjście to samolot. Pociągiem jest tanio ale pojedziesz z kilkoma przesiadkami ponad 24 h. Niesądzę, żeby się to dziecku podobało. Zresztą jak będziesz sama to kto Cię będzie "przesiadał" w środku nocy z licznymi przecież bagażami, wózkiem i płaczącym dzieckiem?
W zeszłym roku były jakieś promocje w Locie, który lata do Zagrzebia www.lot.com , któreś z biur turystycznych oferowało tez sam przelot. Trochę drożej ale odrazu na wybrzeże. A za dziecko nie zapłacisz. Z Zagrzebia są połączenia lotnicze do Zadaru Splitu i Dubrownika. http://www.croatiaairlines.hr Sprawdź tez ewentualnie Czechów, bo mają tanie przeloty przez Pragę. Jeśli już pociąg, to żeby zaoszczędzić leć tylko do Zagrzebia, a potem pociągiem.
A jak się będziesz poruszać na miejscu? Taksówki w Chorwacji są paskudnie drogie!
Ostatnio edytowano 04.06.2003 22:44 przez Korala, łącznie edytowano 1 raz
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 02.06.2003 01:28

GOOH (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl napisał(a):witajcie, :hut:

wybieram się z rocznym dzieckiem do Chorwacji (ewntualnie jeszcze z druga mama i jej rocznym synkiem) - wakacje mam z synkami :lol: :lol: :lol: .

autokar nie wchodzi w gre (za mało miejsca dla dziecka i za długa podróż) :cry:

prosze o inforamcje, jak można dojechac tam pociagiem lub samolotem... podejrzewam, ze pociągiem będzie dużo taniej

czy znacie przykłądowe ceny takiej podróży?


będe wdzięczna za szybką odpowiedź

pozdrawiam bardzo serdecznie

GOOH
:papa:
:!: Witaj :D :D
Z Warszawy sa bezposrednie linie lotu do Splitu ,doradzam ci wejsc do agencji ktora oferuje wczasy tego typu ,to nie musi byc hotel,mozesz zadac apartament w prywatnym domu i poleciec z Okencia zorganizowana grupa wczasowiczow wtedy podroz wachodzi dozo taniej,takie loty sa w kazda sobote.Niekoniecznie musi to byc Polska agencja ,mozesz to załatwic przez TUI lub NECKERMAN.
Pozdrowienia z upalnego Splitu :D :D
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 12.06.2003 16:08

jeżeli się już zdecydujesz co osobiście odradzam to najwcześniej we wrześniu, upału dla rocznego szkraba mogą być BARDZO groźne, po za tym, że dzieci aklimatyzują sie nawet 2-3 tygodnie, dobrze ci radze porozmawiać z pediatrą zanim się zdecydujesz.
wojmoj
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 10.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojmoj » 12.06.2003 18:12

czy nie zauważyliśie, że pytanie GOOhy jest sprzed roku, i ona pewnie już dawno wróciła i planuje tegoroczne wakacje
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 13.06.2003 07:19

he he he he , a to z nas bystrzaki. :oops: :oops: :oops:

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
pociągiem lub samolotem do Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone