Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

plaże i Adriatyk

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mac
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 29.01.2002
plaże i Adriatyk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mac » 15.04.2002 21:42

:roll: potrzebuję konkretnych informacji ,w jakich miejscowościach można spotkać piaszczystą plażę i łagodne zejście do morza Pozdrawiam :lol:
myzia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) myzia » 16.04.2002 07:32

oczywiście Omiś :D
Romek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romek » 16.04.2002 07:46

Na wyspie Hwar miejscowośc Jelsa obok kempingu
piotrnat@wp.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrnat@wp.pl » 16.04.2002 20:16

Polecam wyspę RAB -Lopar
grychtol@um.katowice.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) grychtol@um.katowice.pl » 17.04.2002 14:14

Mac napisał(a)::roll: potrzebuję konkretnych informacji ,w jakich miejscowościach można spotkać piaszczystą plażę i łagodne zejście do morza Pozdrawiam :lol:


Piaszczystą plażę polecam w miejscowośći Omiś-Dalmacja.
Sama miejscowość również zasługuje na uwagę.W tym roku wybieram się tam już poraz drugi.Pozdrawiam! Sonia
AsiaJ
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 29.04.2002
Piaszczysta plaża

Nieprzeczytany postnapisał(a) AsiaJ » 30.04.2002 07:49

Camping Prapratno w pobliżu miejscowości Ston u nasady półwyspu Peljesac. Choc dojazd do tego campingu raczej dla ludzi o mocnych nerwach... Ale ogólnie fajne miejsce - plaża piaszczysta a kilka metrów dalej skałki i niezłe miejsca do nurkowania z maską i rurką.
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 01.05.2002 11:30

myzia napisał(a):oczywiście Omiś :D


czesc myzia, wybieram sie wlasnie do omisu, mogla bys mi cos wiecej powiedziec o tym miasteczku ?
JB
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.05.2002
fajne plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) JB » 29.05.2002 11:17

Fajna plaża jest w Baśce na wyspie KRK. Łagodne zejście do morza i plaża piaszysto-żwirkowa.
Piaszcystą plaże znajdziecie też na wyspie Rab, miejscowość Lopar, miejsce to nazywają San Marino
kawa
plaże i Adriatyk

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 01.06.2002 17:21

Polecam zatokę Ljubac, niedaleko wjazdu z lądu na wyspę Pag, zwłaszcza dla małych dzieci jest to raj gdyż bardzo powoli schodzi dno /po ok.300m od brzegu jest dopiero 1,5 m głebokości/ i bardzo ciepła woda /o ok.10 st. cieplejsza niż na otwartym morzu/.Szeroka i długa 50x1500 m plaża piaszczysta choć w Chorwacji piasek nie jest taki sam jak w Polsce nad Bałtykiem, raczej jest taki "mulisty" ale nie brudny. PZDR
mastora
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.06.2002
PlaŻa W Omisu

Nieprzeczytany postnapisał(a) mastora » 05.06.2002 10:22

Mam prośbe do tyvh którzy byli w Omisu.
Ktoś powiedział mi że plaża w Omisu jest brudna a piasek to taki ciemny muł i wogule woda jest zimna jak w Bałtyku bo ochładza ją pobliska rzeka.
Proszę o kilka uwag na temat tej plaży. Dziękuję.
Marciniak
piaskowa plaża

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marciniak » 10.06.2002 00:46

Polecam gorąco Lopar właśnie na wyspie RAB. Byłem tam w ubiegłym roku z brygadą przyjaciół, ale bez dzieciaków. Kiedy zobaczyłem malucha, który nie chodził jeszcze, ale rakiem posuwał po plaży w płytkiej wodzie zamarzyłem zabrać tam synka i jedę tam za 2 tyg. Polecam też to miejsce osobom średnio pływającym - łagodny spad i ze 300 m płycizny. Pozdrawiam - Marcin adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone