Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pisak + mała pętla po Bośni i Hercegowinie 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.09.2014 15:05

Natala
Buuuuu ... część zdjęć mi się nie otwiera (pewnie z połowa).
kaszubskiexpress
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 25.09.2014 15:32

a to ja napisał(a):Natala
Buuuuu ... część zdjęć mi się nie otwiera (pewnie z połowa).

atojka Twój avatar mi się nawet nie otworzył 8O
a to ja
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.09.2014 19:48

kaszubskiexpress napisał(a):atojka Twój avatar mi się nawet nie otworzył 8O

Mi również, ale myślałam, że tylko ja tak mam ...

Natala, sorry za OT. Wracaj i ... pisaj, wklejaj :)
Roland90
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 26.09.2014 00:26

Witam zasiadam i czekam na dalsze zdjęcia .
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 09:36

Nie ma za co ,zasiadam i kontynuuje relację ;)

W okolicach mostaru zahaczyliśmy jeszcze o Blagaj ,ze swoim malowniczym "źródełkiem" rzeki Buny .

Tak to mniej więcej wygląda z daleka :D
blagaj1.jpg

a tak z bliska ...
blagaj2.jpg

No i poziom wody trochę wysoki siedząc w barze można było stópki schłodzić bo woda lodowata 8O
blagaj 3.jpg

Zwiedzamy i zwiedzamy aż tu nagle o kurcze to już 16 !!! A w planach był jeszcze Poćitelj ,Madjugorie i wodospady Kravica .Ja już widziałam Mejdugorie i stwierdzam że nic tam ciekawego nie ma ale moja druga połówka uparła się że musimy tam pojechać. Czas nas naglił a chcieliśmy bardzo wykąpać się w wodospadach ,więc wypadł z planu Poćitelj :(
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 11:35

No to lecimy dalej :)
Medjugorie jak dla mnie dobra machina do nabijania kasiory nic więcej :roll:
Handel kwitnie ,można kupić wszystko od okularów ray-ban ,przez buty nike'a do torebek Louis Vitton oczywiście podróbki pierwsza klasa :D
medju1.jpg

Nawet nasz Polski Big Star się znalazł
medju 3.jpg

Jezus ułożony w kształcie krzyża z którego kolana sączy się ponoć krew .Niezauważyłam niestety krwi ,ale zauważyłam nowy biznes można zakupić specjalne chusteczki z napisem Medjugorie i pocierać nimi kolano ,niesamowite jeszcze dwa lata temu nie były dostępne w sklepikach :roll:
medju 2.jpg

I żeby nie było nie mam nic do wiary i ludzi wierzących ale przeraża mnie biznes jaki ludzie z tego robią ;/

Trochę zniesmaczeni uciekamy nad wodospady ;)
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 11:56

Około godziny 18 dojeżdzamy do wodospadów ,cali rozochoceni bierzemy stroje i ręczniki :D Hurra wkońcu się schłodzimy po intensywnym zwiedzaniu ,będzie super :D

Już widać wyłaniające się z doliny wodospady :D
krawica1.jpg

Schodzimy coraz niżej i niżej ...coraz chłodniej .Dochodzimy do wody a tam lodówa że hej , no to lipa kąpiel odpada .Mój luby szczególnie załamany ,bo ja już miałam okazje kąpać się w wodospadach :(
No cóż pozostaje pofocić trochę i wracamy do Pisaka.

kravica2.jpg

kravica3.jpg

kravica4.jpg

kravica5.jpg
Kasia i Krzyś
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 26.09.2014 11:58

popatrzę sobie również

w BiH widzę same znajome kąty - no może poza Medjugorie
w ogóle fascynuje mnie, że tyle osób z wątku odwiedza to miejsce, no chyba, że z poczucia baaaardzo głębokiej wiary
mnie ono przeraża swoją kiczowatością 8O
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 12:01

Kasia i Krzyś mnie również to miejsce przeraża dlatego bardzo nie chciałam drugi raz tam jechać , mój luby się uparł a szybciej chciał uciekać stamtąd niż ja :D Teraz żałuje mogłam się uprzeć i zobaczyć Poćitelj ,no ale cóż będzie po co wracać ;)
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 12:20

Dzień 3 (4 września )

Pogoda dalej nie dopisywała ,chociaż nie było już najgorzej ;)
Zrobiliśmy sobie zatem małą wycieczkę na zatokę Vrulje ,aby w końcu zobaczyć ją z dołu :D
Zejście nie było zbyt łatwe ,a my w japonkach niczym turyści wchodzący na Giewont.
zatoka3.jpg

zatoka 1.jpg

gdzieś po drodze w dół ...
zatoka2.jpg

Bez wątpliwości warto zejść ,ale w upale na pewno bym się nie odważyła na ten wyczyn :D
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 12:42

Dzień 4,5,6,7,8 i 9 :D

Wszystko co mieliśmy w planie zwiedzić przez cały nasz wypoczynek ,zostało zwiedzone 8)
Pozostało nam słodkie nic nie robienie ,plan kolejnych dni wyglądał następująco :
rano -plażing :D
popołudniu- obiad (po obiedzie znów plażing )
wieczór - drinkowanie :D :D :D
I tak przez całe 6 dni .
Plaża część lądowa :D
nasza plaza 2.jpg

plaza.jpg

i część podwodna ;)
pod woda.jpg

Wieczorem na drinka wpadali do nas goście :lol:

Gość nr 1
gosc1.jpg

Gość nr 2
gość 2.jpg

A no i jeszcze odwiedził nas okoliczny kocur cwaniaczek :oczko_usmiech: Miauczał nam bidulina pod oknem więc ja dobroduszna podkarmiłam go trochę ,na co on gdy chcieliśmy go pogłaskać wypioł się na nas i poszedł pod kolejne okno żebrać 8O co za cham !
kocur.jpg
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 26.09.2014 13:10

Jestem i ja:)

W zeszłym roku byliśmy w Stanici,pogoda była cały tydzień no lampa...nie pojechaliśmy do tych jeziorek i teraz żałujemy,mój M ostatnio napomknął,że może znów byśmy pojechali w to samo miejsce?
Grecja to większy wydatek,Chorwacja o wiele tańsza i równie piękna ...masz porównanie?
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 13:17

loverosa ,z tego co rozmawiałam ze znajomymi to jeżeli chodzi o wydatki na miejscu to jest bardzo podobnie :) Orientowałam się też cenowo ile za nocleg trzeba liczyć i jest delikatnie drożej .
Dla nas jako pary z Gdańska wcale Chorwacja nie jest taka tania bo jak zliczysz paliwo i winiety to sam przejazd wychodzi prawie 2 tysiące ;/ A do Grecji można dorwać już lot czrterówką za 3 stówki od osoby do tego wynajmujesz samochód na tydzień i wychodzi nawet mniej niż podróż własnym samochodem do Cro :)
natala
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 26.09.2014 13:20

Wracając jeszcze do jeziorek do super sprawa szczególnie że można w nich popływać i woda też całkiem przyjemna była ;)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pisak + mała pętla po Bośni i Hercegowinie 2014 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019