Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak, app. Djerek - i jak wrażenia?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005
Pisak, app. Djerek - i jak wrażenia?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 02.08.2007 14:09

Witam,
wiedziony sentymentalną ciekawością pytam Was - tych, którzy byli u Joski Djereka w apartamentach w Pisaku - "i jak wrażenia"?

Wyrażałem się pochlebnie o tym miejscu i plaży i polecąłem je. Proszę więc o info, czy porada się przydała? Krystof
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 02.08.2007 14:53

Krystof :) a ja proszę o namiary Pisak adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję
Ostatnio edytowano 02.08.2007 15:32 przez Adam.B, łącznie edytowano 1 raz
wojtek51
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek51 » 02.08.2007 15:03

Ja również poproszę namiary na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 03.08.2007 07:04

hmmm, może poczekajcie na relacje świadków :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezinteresownie polecam, krystof
flowercia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowercia » 14.08.2007 16:27

Krystof napisał(a):hmmm, może poczekajcie na relacje świadków :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezinteresownie polecam, krystof


Witaj
ja bede u Derka 01.09 - 15.09 to juz moj 3 raz w Pisaku))) z tymi samymi znajomymi :-) zresztą których poznaliśmy dzięki temu forum
jak 4 lata temu jechaliśmy do Pisaka po raz pierwszy...
Zawsze patrzylam na apartmany Dereka i myslalam moze w następnym roku u niego i jakos nie wychodzilo) a tym razem sie zdecydowalam, czy ktos jeszcze jedzie w tym czasie do Dereka?
Pozdrawiam flowercia z wrocławia
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 14.08.2007 21:13

flowercia napisał(a):
Krystof napisał(a):hmmm, może poczekajcie na relacje świadków :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezinteresownie polecam, krystof


Witaj
ja bede u Derka 01.09 - 15.09 to juz moj 3 raz w Pisaku))) z tymi samymi znajomymi :-) zresztą których poznaliśmy dzięki temu forum
jak 4 lata temu jechaliśmy do Pisaka po raz pierwszy...
Zawsze patrzylam na apartmany Dereka i myslalam moze w następnym roku u niego i jakos nie wychodzilo) a tym razem sie zdecydowalam, czy ktos jeszcze jedzie w tym czasie do Dereka?
Pozdrawiam flowercia z wrocławia


A jak się u niego zamawia (rezerwuje apartmen)?
flowercia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowercia » 16.08.2007 09:32

stafid napisał(a):
flowercia napisał(a):
Krystof napisał(a):hmmm, może poczekajcie na relacje świadków :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezinteresownie polecam, krystof


Witaj
ja bede u Derka 01.09 - 15.09 to juz moj 3 raz w Pisaku))) z tymi samymi znajomymi :-) zresztą których poznaliśmy dzięki temu forum
jak 4 lata temu jechaliśmy do Pisaka po raz pierwszy...
Zawsze patrzylam na apartmany Dereka i myslalam moze w następnym roku u niego i jakos nie wychodzilo) a tym razem sie zdecydowalam, czy ktos jeszcze jedzie w tym czasie do Dereka?
Pozdrawiam flowercia z wrocławia


A jak się u niego zamawia (rezerwuje apartmen)?


Na stronie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jest wszystko podane ale podaje tutaj, ja pisałam do niego smsa a potem przerzuciłam się na maila odpisuje b. szybko. Jeszcze ma chyba 2 apartmany wolne jeden od 1.09 drugi chyba od 28.08.


Telefon: 00 385 21 538 523
Mobitel: 00 385 98 417 062
E-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

BARDZO SZYBKO ODPISUJE!
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 16.08.2007 20:23

Dzięki flower :roll:
flowercia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowercia » 20.08.2007 12:42

stafid napisał(a):Dzięki flower :roll:


nie za ma co jak cos to sie spotkamy na miejscu, podobno gospodarz dorzuca winko i jakies domaszne alkohole na powitanie)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2007 17:30

Krystof napisał(a):hmmm, może poczekajcie na relacje świadków :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezinteresownie polecam, krystof


Namiar zapisany, być może po wielu latach spędzonych w Cro pod namiotem nastąpi "przesiadka" do apartamentów, a ponieważ znajomi, którzy nie byli nigdy w Chorwacji coś nieśmiało mówią, że może w przyszłym roku będą chcieli, aby ich tam zabrać, zbieram info o dobrych kwaterach, podobnej jak ta w Pisaku.
Dlatego nieśmiałe 2 pytania do osób które tam były:
- z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować tą kwaterę na rok 2008 ?
- czy można ją rezerwować od środka tygodnia , czy tylko od soboty do soboty ?
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 21.08.2007 07:16

Witaj Januszu,
apartament, jak widzę, robi się popularny :o Aż się boję, bo sam chciałem znów tam jechać w 2008 (w sensie: boję się, że trzeba się będzie spieszyć z rezerwacją).
Trudno przewidzieć, kiedy rezerwować - gdybym był pewien terminu io tego, że to będzie znów Kro, rezerwowałbym pewnie w okolicach kwietnia.

A Josko, niestety, upiera się, że od soboty do soboty - jest to mankament, ale jako stry wyga campingowy możesz sobie przecież te 2 dni przeczekać w namiociku w Baskiej :wink: .
flowercia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowercia » 21.08.2007 07:29

Krystof napisał(a):Witaj Januszu,
apartament, jak widzę, robi się popularny :o Aż się boję, bo sam chciałem znów tam jechać w 2008 (w sensie: boję się, że trzeba się będzie spieszyć z rezerwacją).
Trudno przewidzieć, kiedy rezerwować - gdybym był pewien terminu io tego, że to będzie znów Kro, rezerwowałbym pewnie w okolicach kwietnia.

A Josko, niestety, upiera się, że od soboty do soboty - jest to mankament, ale jako stry wyga campingowy możesz sobie przecież te 2 dni przeczekać w namiociku w Baskiej :wink: .


Witajcie z tego co wiem apartmany mozna juz rezerwowac rok wcześniej) wtedy chyba cena jest lepsza zależy też, który apartman chce się wynająć ten najwiekszy Exclusive mial już dawno zajęty te mniejsze A i B od września są zawsze wolne ja w zeszłym roku miałam do niego pojechac i pisałam maile na początku sierpnia i A i B były wolne, a teraz tez zarezerwowałam apartamenty 15 sierpnia na 1-15 wrzzesnia. Jesli chodzi od soboty do soboty to u mnie nie robił problemów jak chciałam najpierw przyjechać od środka tygodnia może się coś zmieniło)
Zazwyczaj Pisak się wyludnia po 1 września..
pozdrawiam flowercia
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2007 08:29

Krystof napisał(a):Witaj Januszu,
apartament, jak widzę, robi się popularny :o Aż się boję, bo sam chciałem znów tam jechać w 2008 (w sensie: boję się, że trzeba się będzie spieszyć z rezerwacją).
Trudno przewidzieć, kiedy rezerwować - gdybym był pewien terminu io tego, że to będzie znów Kro, rezerwowałbym pewnie w okolicach kwietnia.

A Josko, niestety, upiera się, że od soboty do soboty - jest to mankament, ale jako stry wyga campingowy możesz sobie przecież te 2 dni przeczekać w namiociku w Baskiej :wink: .


Piękne dzięki za szybką odpowiedź, apartament pewnie robi się popularny, bo nie wiele jest takich, które w tej cenie mają wliczoną taksę klimatyczną, klimatyzację, no i na powitanie trzy butelki napojów :P :lol:
Ale może jest takich ofert więcej, tylko o nich nie wiem, bo do tej pory kwaterami interesowałem się pobieżnie.
Jak pojadę do kwatery (nie koniecznie do Pisaka) to zabieranie namiotu odpada, bo nie tylko on jest potrzebny do przespania, ale trzeba zabrać wiele innych rzeczy, a poza tym znajomi, których ewentualnie ze sobą zabiorę nie chcą spać pod namiotem ani jednej nocy.
Troszkę zmartwiła mnie informacja, że tylko "od soboty do soboty" oraz że apartament Exclusive taki "obłożony", bo akurat taki byłby odpowiedni dla dwóch rodzin. Wiem że wrzesień luźniejszy, ale akurat ten miesiąc odpada u mnie na urlop.
Mam jeszcze trzy małe pytanka:
- ile schodków na plażę z Djerka ? (bo z położenia Pisaka i innych ofert apartamentów widzę, że leży na stromym stoku- w innych apartamentach czasem jest do 200 schodków na plażę".
- jak daleko Jadranka, tzn czy jej odgłosy nie są uciążliwe w nocy ?
-czy jest troszkę "przeciągu" w kanale pomiędzy lądem a wyspą Brač ?
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 21.08.2007 09:52

- z informacji "od soboty do soboty" oczywiście się wycofuję - mi się nie udało, florci - tak, co oznacza, ze da radę :D
- zejście do plaży nie należy do ... hmmm ... wymarzonych, ale dawaliśmy sobie (z dzieckiem 2,5 roku) spokojnie radę; jest tam kilkanaście schodów, potem zejście skarpą - czasowo, to pewnie byłoby ok. 3 minuty, nieco dłużej (4 :wink: ) pod górę; w mojej sytuacji (pierwsze dziecko już ponad 5 lat, a drugie ponad rok) spokojnie zdecydowałbym się na ten apartament - nie widziałbym kłopotu z wnoszeniem Kubusia (wszystkie rzeczy zostawialiśmy na plaży)
- co masz na myśli pisząc o przeciągu? chcesz sobie popływać z żaglem, czy martwisz się o czystość wody? jeśli chodzi o to drugie, to czystszej nigdzie nie widziałem (a już na pewno nie na Ciovo :evil: )
flowercia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowercia » 21.08.2007 10:14

Krystof napisał(a):- z informacji "od soboty do soboty" oczywiście się wycofuję - mi się nie udało, florci - tak, co oznacza, ze da radę :D
- zejście do plaży nie należy do ... hmmm ... wymarzonych, ale dawaliśmy sobie (z dzieckiem 2,5 roku) spokojnie radę; jest tam kilkanaście schodów, potem zejście skarpą - czasowo, to pewnie byłoby ok. 3 minuty, nieco dłużej (4 :wink: ) pod górę; w mojej sytuacji (pierwsze dziecko już ponad 5 lat, a drugie ponad rok) spokojnie zdecydowałbym się na ten apartament - nie widziałbym kłopotu z wnoszeniem Kubusia (wszystkie rzeczy zostawialiśmy na plaży)
- co masz na myśli pisząc o przeciągu? chcesz sobie popływać z żaglem, czy martwisz się o czystość wody? jeśli chodzi o to drugie, to czystszej nigdzie nie widziałem (a już na pewno nie na Ciovo :evil: )


Tak na prawde kolo Dereka to są 3 plaże jedna o której wspomina Kristof, jest jeszcze druga troszkę wcześniej ze skała tez po stromych schodach noi ostatnia plaża na samym końcu ulicy zejsie też klopotliwe ale nie po schodach tylko po skarpach dla mniejszych dzieci polecam druga strone pisaka chodzi o stronę za kościołem tam zejscia na plazę sa bardzo wygodne... tez mozna znalezc fajne apartmany, lub blisko małego portu tam zrobili chyba 2 lata temu nowe plaże) a Plaże w Pisaku sa na prawdę cudne ...
pozdrawiam flowercia
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak, app. Djerek - i jak wrażenia?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone