Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji-Podgora i może coś jeszcze...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 21:20

Lody w Omiśu...duże i smaczne kugle po 7KN
Załączniki:
lody2.jpg
lody1.jpg
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 21:29

Ostatni rzut okiem na góry i wracamy do Podgory bo pogoda się klaruje a my spragnieni leżakowania na plaży. I tu pewna uwaga... po wglądzie na plażę w Omiśu stwierdziliśmy że chętnie byśmy tam chwilkę dłużej zostali ale nie mamy ze sobą stroi kąpielowych. Jeśli wybieracie się na odwiedziny do pobliskich miejscowości zabierajcie kostiumy bo można natrafić na fantastyczne plaże z których żal nie skorzystać . Ta w Omiś jest prawie piaszczysta, taki drobniuteńki żwirek.
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 21:36

Powrót z Omiśa do Podgory
Załączniki:
powrót2.jpg
Widoki z powrotu do Podgory
powrót z omis.jpg
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 21:41

I takie widoczki niesamowite...cudowny kolor wody nie do opisania 8O
Musieliśmy się zatrzymać choć na chwilkę żeby to uwiecznić na zdjęciu...
Załączniki:
powr2.jpg
powr.jpg
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 21:49

Tu też musieliśmy się zatrzymać KONIECZNIE...jak tak dalej pójdzie to nie zdołamy dziś poplażować, ale to siła wyższa :wink:
Załączniki:
kot3.jpg
kot2.jpg
kot1.jpg
anitkaN88
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 22.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anitkaN88 » 28.07.2014 21:54

śliczne te focie :) :roll: :lol:
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 28.07.2014 22:03

Ja wraz moją rodzinką również rozpoczęliśmy poznawanie Chorwacji od Makarskiej Riwiery, był to malowniczy i spokojny Brist, później były Drasnice i Podgora. Gdzieś tutaj w tej kopalni wiedzy wyczytałem, że nie jest dobrze zacząć przygodę z CRO od Makarskiej Riwiery, bo później już nigdzie nie będzie się tak podobać jak właśnie tam. I jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. :D
p.s. Piękne zdjęcia
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 22:09

Zdążyliśmy jeszcze szybko wskoczyć w kąpielówki i wyskoczyć na plażę- tą zaraz za mariną w stronę hotelu Sirena bo najbiżej apartmanu . Siedzieliśmy tam do 19ej i zeszliśmy jako ostatni. Wróciliśmy do apartmanu podziwiać z naszego balkoniku jak słońce chowa się za ,,Skrzydłami Mewy,, :papa:
Załączniki:
noc.jpg
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 22:12

anitkaN88 napisał(a):śliczne te focie :) :roll: :lol:

Dziękuję :D
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 22:17

Miken77 napisał(a):Ja wraz moją rodzinką również rozpoczęliśmy poznawanie Chorwacji od Makarskiej Riwiery, był to malowniczy i spokojny Brist, później były Drasnice i Podgora. Gdzieś tutaj w tej kopalni wiedzy wyczytałem, że nie jest dobrze zacząć przygodę z CRO od Makarskiej Riwiery, bo później już nigdzie nie będzie się tak podobać jak właśnie tam. I jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. :D
p.s. Piękne zdjęcia

Chyba tak będzie...a co gorsza Podgora tak nam przypadła do gustu że odwiedzając pobliskie Baski Vody i inne Makarskie stwierdziliśmy że musimy jak najszybciej wracać do ,,domu -do Naszej Podgory,,
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 22:24

Alen napisał(a):Do Podgory wybieramy się w sierpniu dlatego mamy małą prośbę.
Możecie polecić nam sprawdzone przez was knajpki?

W Podgorze byliśmy chyba w każdej z konob ale najlepsze jedzenie zdecydowanie w Roko, kelnerzy przesympatyczni i świetnie mówią po polsku. Jeszcze konoba Klemić, duży wybór dań, menu po Polsku i można zamówić dzień wcześniej Pekę.
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 28.07.2014 22:39

aniulek51 napisał(a):
Miken77 napisał(a):Ja wraz moją rodzinką również rozpoczęliśmy poznawanie Chorwacji od Makarskiej Riwiery, był to malowniczy i spokojny Brist, później były Drasnice i Podgora. Gdzieś tutaj w tej kopalni wiedzy wyczytałem, że nie jest dobrze zacząć przygodę z CRO od Makarskiej Riwiery, bo później już nigdzie nie będzie się tak podobać jak właśnie tam. I jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. :D
p.s. Piękne zdjęcia

Chyba tak będzie...a co gorsza Podgora tak nam przypadła do gustu że odwiedzając pobliskie Baski Vody i inne Makarskie stwierdziliśmy że musimy jak najszybciej wracać do ,,domu -do Naszej Podgory,,


Czyli do moich Żivogośćów, też Wam się nie udało dojechać :? Znam to, my też stwierdziliśmy, że wszędzie dobrze ale w "domu" najlepiej :wink: Ale ja się w Podgorze zatrzymałam (wracając z Makrskiej) i nawet focia przy łodzi była :wink: Pozdrawiam :papa:
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 28.07.2014 22:50

JoannaMaxel napisał(a):
aniulek51 napisał(a):
Miken77 napisał(a):Ja wraz moją rodzinką również rozpoczęliśmy poznawanie Chorwacji od Makarskiej Riwiery, był to malowniczy i spokojny Brist, później były Drasnice i Podgora. Gdzieś tutaj w tej kopalni wiedzy wyczytałem, że nie jest dobrze zacząć przygodę z CRO od Makarskiej Riwiery, bo później już nigdzie nie będzie się tak podobać jak właśnie tam. I jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. :D
p.s. Piękne zdjęcia

Chyba tak będzie...a co gorsza Podgora tak nam przypadła do gustu że odwiedzając pobliskie Baski Vody i inne Makarskie stwierdziliśmy że musimy jak najszybciej wracać do ,,domu -do Naszej Podgory,,


Czyli do moich Żivogośćów, też Wam się nie udało dojechać :? Znam to, my też stwierdziliśmy, że wszędzie dobrze ale w "domu" najlepiej :wink: Ale ja się w Podgorze zatrzymałam (wracając z Makrskiej) i nawet focia przy łodzi była :wink: Pozdrawiam :papa:

Najdalej wypuściliśmy się do Splitu a w drugą strone do Draśnic :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pierwszy raz do Chorwacji-Podgora i może coś jeszcze... - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone