Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji-Podgora i może coś jeszcze...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 25.06.2014 22:47

Jejku tak wiele ciekawych miejsc do zobaczenia i odwiedzenia ,że mam mętlik w głowie. Zastanawiam się na co postawić: na długo wyczekiwany odpoczynek czy maraton po najciekawszych miejscach Dalmacji?
Może wena przyjdzie na miejscu...?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.06.2014 18:49

Myślę, że najlepiej będzie jak wydrukujesz sobie informacje o najciekawszych miejscach według Was i po prostu weźmiesz to ze sobą, a na miejscu wszystko się okaże, czy dacie radę zwiedzać, czy może lepiej plażować. Wszystko zależy od pogody. My w zeszłym roku mieliśmy zamiar mnóstwo miejsc zobaczyć i w sumie sporo widzieliśmy, ale to i tak nie wszystko co chcieliśmy, więc jest okazja, żeby wrócić w okolice Szybenika.
Życzę udanego urlopu i szerokiej drogi :D
I oczywiście czekam na relację - jak nie live to napisz koniecznie po powrocie jak urlop minął :D
Pozdrawiam
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 26.06.2014 19:01

agata26061 napisał(a):Myślę, że najlepiej będzie jak wydrukujesz sobie informacje o najciekawszych miejscach według Was i po prostu weźmiesz to ze sobą, a na miejscu wszystko się okaże, czy dacie radę zwiedzać, czy może lepiej plażować. Wszystko zależy od pogody. My w zeszłym roku mieliśmy zamiar mnóstwo miejsc zobaczyć i w sumie sporo widzieliśmy, ale to i tak nie wszystko co chcieliśmy, więc jest okazja, żeby wrócić w okolice Szybenika.
Życzę udanego urlopu i szerokiej drogi :D
I oczywiście czekam na relację - jak nie live to napisz koniecznie po powrocie jak urlop minął :D
Pozdrawiam

Postaram się relacjonować w miarę live...
Pozdrawiam
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 26.06.2014 19:12

No i pierwsze przeciwności losu dały znać o sobie :evil: . Mężuś pojechał do Warszawki załatwić pewne sprawy i gościu przywalił nam w przednie drzwi naszej Zafi grrrrrrrr. Szkoda niewielka bo wgniecenie ale krew przed wakacjami zepsuta....jakbyśmy mieli mało na głowie :(
Mam nadzieje że nic więcej się nie wydarzy....?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 26.06.2014 19:21

aniulek51 napisał(a):No i pierwsze przeciwności losu dały znać o sobie :evil: . Mężuś pojechał do Warszawki załatwić pewne sprawy i gościu przywalił nam w przednie drzwi naszej Zafi grrrrrrrr. Szkoda niewielka bo wgniecenie ale krew przed wakacjami zepsuta....jakbyśmy mieli mało na głowie :(
Mam nadzieje że nic więcej się nie wydarzy....?

Współczuję i znam to z autopsji.
W 2011 r. na tydzień przed wyjazdem do Tucepi , na trasie Gdańsk-Kwidzyn jakiś idiota tak zapier#$@#ł , że nie wyrobił i upierdzielił mi na łuku drogi lewe lusterko.
Aż strach pomyśleć , że brakowały milimetry by mi skasował cały bok , albo mnie wypchnął na drzewo.

Stres za ganianiem za lustro , auto 2-letnie wtenczas ........."bezcenny" . :evil: :evil:
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 26.06.2014 21:08

Masakra jakaś
Michał1994
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał1994 » 26.06.2014 21:13

Za tydzień wybieram się w okolice Trogiru najpierw, a później przejeżdżam do miasta Omiš. Relacja będzie, założę bloga, na którym będę na bieżąco starał się informować o wszystkim. Myślę, że można by było ( tak jak ktoś napisał wyżej ) zobaczyć sobie gdzieś na stronie, czyt. forum dotyczące Chorwacji o najciekawszych miejscach, gdzie można coś zobaczyć. I załóżmy tydzień sobie podróżować, jeździć, zwiedzać i.t.d, a drugi tydzień po prostu, odpoczywać na plaży :-). Tyle, że na to też trzeba mieć pewną kwotę przeznaczoną, ale patrząc z drugiej strony to taki urlop, wolne od pracy ma się raz do roku, więc można skorzystać z tego, że możemy coś nowego zobaczyć, dowiedzieć się :-).

Pozdrawiam, Michał.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.06.2014 22:01

Michał1994 napisał(a):I załóżmy tydzień sobie podróżować, jeździć, zwiedzać i.t.d, a drugi tydzień po prostu, odpoczywać na plaży :-).


A co będzie jeśli ten drugi tydzień będzie nie dość ciepły, żeby plażować, a okaże się, że pierwszy gorący tydzień spędziliśmy na zwiedzaniu w upale?

To wszystko okaże się na miejscu. Może być tak że pierwsze 3 dni będą upalne, które można spędzić na plaży, a kolejne 3 nieco chłodniejsze, które można wykorzystać na zwiedzanie. Sami podczas wyjazdu zdecydujecie kiedy zwiedzać a kiedy plażować. Wszystko wyjdzie w praniu. To przecież wakacje, więc wszystko spokojnie :D
Pozdrav
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 26.06.2014 22:47

Tak też Agatko chcemy do tego podejść...Nie chcę się teraz gorączkować i planować bo wiem że zazwyczaj wszystko idzie swoim torem. Mamy internet na miejscu, więc jak pierwsze emocje opadną wtedy się poszuka ciekawych miejsc do zobaczenia.
Poza tym jedziemy z 2 dzieci i to pewnie one będą pośrednio,,decydentami,, naszego harmonogramu
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 27.06.2014 18:33

IMG_0159.JPG

...jeszcze nie na temat, ale muszę zrobić po pierwsze test nowego aparatu a po drugie nauczyć się dodawać zdjęcia w odpowiednim rozmiarze. Być może to ostatnie zdjęcie mojego kwiatuszka na balkonie...po naszym powrocie pewnie będzie w innym stanie :cry:
anitkaN88
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 22.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anitkaN88 » 29.06.2014 18:33

aniulek51 czekam na twoją relacje bo też w tym roku wybieramy się do Podgory ale to dopiero w sierpniu więc chętnie poczytam
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 29.06.2014 21:23

anitkaN88 napisał(a):aniulek51 czekam na twoją relacje bo też w tym roku wybieramy się do Podgory ale to dopiero w sierpniu więc chętnie poczytam

Na razie nic szczególnego się nie dzieje więc nie relacjonuję...teraz tylko odliczamy dni do niedzieli do 7.00 rano, mam nadzieję że szybko zleci ehh :D
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 29.06.2014 21:49

aniulek51 napisał(a):...dodam jeszcze że wyjeżdżamy z podwarszawskiej miejscowości...

Prawa czy lewa strona Wisły?
Ładny avatar czy to autoportret?

teraz tylko odliczamy dni do niedzieli do 7.00 rano, mam nadzieję że szybko zleci ehh

my ruszamy tydzień później i też odliczmy

Pozdrawiam
Rafał
aniulek51
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 26.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulek51 » 29.06.2014 23:55

Rafał78 napisał(a):
aniulek51 napisał(a):...dodam jeszcze że wyjeżdżamy z podwarszawskiej miejscowości...

Prawa czy lewa strona Wisły?
Ładny avatar czy to autoportret?

teraz tylko odliczamy dni do niedzieli do 7.00 rano, mam nadzieję że szybko zleci ehh

my ruszamy tydzień później i też odliczmy

Pozdrawiam
Rafał

Rafał -ja okolice Tarczyna... tak na marginesie mój mężuś też Rafał i rocznik 78 hehe...Na zdjęciu to ja...
rudik_a
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudik_a » 30.06.2014 10:59

Aniulek51 - my po relacji Cinamongirl na swoją pierwszą podróż do Cro też wybraliśmy Podgorę, tak nam się spodobało, że kolejne wakacje miał być Orebić a wylądowaliśmy ...w Podgorze :)
Jest magiczna...w tym roku też miała być Podgora - tym razem w większym gronie, ale okazało się, że jestem w ciąży i póki co bardzo źle ją znoszę, więc sobie darowaliśmy wyjazd w tym roku :(

Miłego wypoczynku i czekam na relacje..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pierwszy raz do Chorwacji-Podgora i może coś jeszcze... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone