Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pakostane i okolice 2017, czyli koniec pewnej epoki?

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2018 14:40

Slavko1974 napisał(a):Już nie ma tej fascynacji, tylko traktuję to jako kolejne wakacje.
Może potrzebna jest jakaś roczna przerwa? Nie wiem, na razie nieśmiało zaczynam szukać kolejnej mieściny w Chorwacji ale również myślę o Grecji... Nigdy tam nie byłem.

No i jednak "mieścina" Bjela Uvala :wink: :lol:

Czyli nie koniec epoki ... a Grecja musi dalej poczekać na swoją epokę .... :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.02.2018 14:45

Janusz Bajcer napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Już nie ma tej fascynacji, tylko traktuję to jako kolejne wakacje.
Może potrzebna jest jakaś roczna przerwa? Nie wiem, na razie nieśmiało zaczynam szukać kolejnej mieściny w Chorwacji ale również myślę o Grecji... Nigdy tam nie byłem.

Czyli nie koniec epoki ... a Grecja musi dalej poczekać na swoją epokę .... :oczko_usmiech:

Już mu pisałam w innych działach, że czekam na relację z tego kempingu, więc jedź i później wrzuć chociaż kilka zdjęć :D
Slavko1974
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 22.02.2018 18:00

:D
Poczyniłem pewne kroki, żeby w tym roku było coś innego niż Chorwacja,ale jak mi Pani z zaprzyjaźnionej agencji przesłała oferty to się za głowę złapałem. Więc wybór mógł być tylko jeden, a Grecja jak napisałeś, jeszcze poczeka :)
Slavko1974
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 22.02.2018 18:03

agata26061 napisał(a):

Już mu pisałam w innych działach, że czekam na relację z tego kempingu, więc jedź i później wrzuć chociaż kilka zdjęć :D

Oczywiście, że będzie relacja :)
W 2015 roku gościłem na Lanternie i było super, a w 2016 roku zbudowali tam aquapark, więc pewnie jest jeszcze lepiej. Chciałem tam wrócić w tym roku ale za długo się namyślałem i Lanternę mi wykupili :(
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.02.2018 18:21

Slavko1974 napisał(a):Oczywiście, że będzie relacja :)
W 2015 roku gościłem na Lanternie i było super, a w 2016 roku zbudowali tam aquapark, więc pewnie jest jeszcze lepiej. Chciałem tam wrócić w tym roku ale za długo się namyślałem i Lanternę mi wykupili :(

No, to jak będzie relacja, to bardzo dobrze, bo z chęcią sobie przypomnę stare kąty...
karus
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) karus » 19.04.2018 11:40

hej, ciekawa opowieść :)

jedno tylko pytanie: co to jest Kamenjak? mapa wskazuje mi coś koło Puli
pzdr
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2018 12:30

karus napisał(a):jedno tylko pytanie: co to jest Kamenjak? mapa wskazuje mi coś koło Puli
pzdr

Tak - jeden Kamenjak jest koło Puli.
Drugi Kamenjak to punkt widokowy w okolicy Pakoštane.
https://www.pakostane.hr/pl/dobrze-wied ... -pakostane
karus
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) karus » 19.04.2018 12:47

karus napisał(a):jedno tylko pytanie: co to jest Kamenjak? mapa wskazuje mi coś koło Puli
pzdr

Tak - jeden Kamenjak jest koło Puli.
Drugi Kamenjak to punkt widokowy w okolicy Pakoštane.
https://www.pakostane.hr/pl/dobrze-wied ... -pakostane

Dzieki !
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pakostane i okolice 2017, czyli koniec pewnej epoki? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019