Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okrug Gornji - czy warto?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2008 00:24

AndrzejJ. napisał(a):Chodzi o To Janusz ,żeby to było fajne miejsce dla tych co pierwszy raz na ten przykład jadą do Chorwacji. :D A Ciovo do fajnego miejsca ma 5800 km. :D :D :D


Zgoda , ale jak widzisz z forum, są osoby, które były pierwszy raz w Chorwacji właśnie na Ciovo i wróciły zadowolone.
Są i takie , które jadą tam kilka razy.
Nie twierdzę, że jest to najpiękniejsze miejsce na wybrzeżu chorwackim , są piękniejsze i jest ich wiele.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 29.10.2008 00:31

Janusz Bajcer napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):Chodzi o To Janusz ,żeby to było fajne miejsce dla tych co pierwszy raz na ten przykład jadą do Chorwacji. :D A Ciovo do fajnego miejsca ma 5800 km. :D :D :D


Zgoda , ale jak widzisz z forum, są osoby, które były pierwszy raz w Chorwacji właśnie na Ciovo i wróciły zadowolone.
Są i takie , które jadą tam kilka razy.
Nie twierdzę, że jest to najpiękniejsze miejsce na wybrzeżu chorwackim , są piękniejsze i jest ich wiele.

A ja nie twierdzę ,że już pojechałem po bańdzie jak ktoś napisał. :D
Wszystko jeszcze przed nami. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2008 00:50

A można zapytać Andrzeju co robiłeś w Cro w październiku - podróż służbowa jak mniemam :?: :wink:
Ewa 40
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 312
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa 40 » 29.10.2008 02:17

Oj widzę,że niezły sporek tu wyszedł o otok Ciovo :devil: ale dobrze,bo każdy wysunie wniosek dla siebie.Ja każdego ranka,jak już znajdę się w Chorwacji to widok Ciovo mam z hotelu Medena.Hm-widok przepiękny! No i sporo kilometrów zaliczyłam pieszo na wyspie-i wcale nie żałuję:) Fotek nie wrzucę,bo nie umiem.Nie mogę również co roku sobie odmówić rybki na fish picnic-po prostu mam do niej słabość. :oops: Korzystam z przewożnika Filip-Marina(tak dla ciekawości są to imiona dzieci właściciela statków Milo i jego żony Dolores)Koszt imprezy-25 euro.Małą atrakcją rejsu jest jeden obsługujacych na statku-Boris Ostrić,który śpiewa z zespołem Ribari,także jest muzyka na żywo,gdzie również można kupić jego płyty(2 szt.)w solowym wydaniu.Jestem posiadaczką owych płyt i z chęcią bym się z Wami podzieliła ich zawartością. :wink: Ja raczej ten czas spędzam z właścicielami od "kuchni",ale polecam wyprawę.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.10.2008 08:39

Janusz Bajcer napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):Chodzi o To Janusz ,żeby to było fajne miejsce dla tych co pierwszy raz na ten przykład jadą do Chorwacji. :D A Ciovo do fajnego miejsca ma 5800 km. :D :D :D


Zgoda , ale jak widzisz z forum, są osoby, które były pierwszy raz w Chorwacji właśnie na Ciovo i wróciły zadowolone.
Są i takie , które jadą tam kilka razy.
Nie twierdzę, że jest to najpiękniejsze miejsce na wybrzeżu chorwackim , są piękniejsze i jest ich wiele.

To co napiszą, jak inne miejsca zobaczą... :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 29.10.2008 08:43

Janusz Bajcer napisał(a):A można zapytać Andrzeju co robiłeś w Cro w październiku - podróż służbowa jak mniemam :?: :wink:

Widzę ,że nie masz nic do powiedzenia w tym temacie ,,czy warto ?"" :D
Do Chorwacji jeżdżę by ;popływać w Adriatyku , na lampkę Dingaća czy Zlateno Plavaca , na prsut , na pomidory ,na mandarynki prosto z drzewa , na spacer wąskimi uliczkami dalmatyńskich miasteczek , popatrzeć ma miesce gdzie gwiazdy wpadają do morza ,podpatrywać życie codzienne rybaków ,próbować mówić po chorwacku i jeszcze zostało sporo innych powodów ,których nie zrozumiesz. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2008 08:45

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2008 08:57

AndrzejJ. napisał(a):Widzę ,że nie masz nic do powiedzenia w tym temacie ,,czy warto ?"" :D


Wg mnie na Ciovo warto pojechać, jeśli się komuś spodoba pojedzie drugi raz, jeśli nie - to poszuka sobie innego miejsca na kolejne wakacje.

Skoro pływasz w morzu pod koniec października , to pewnie jakiś "morsem" jesteś :wink: :lol:

Skoro wiesz od dawna , że Ciovo jest "ble" to tam robiłeś 20 października :?:

Może jakąś relacje spłodzisz , chętnie poczytamy Twoje spotkania z Chorwacją :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2008 09:01

FUX napisał(a):To co napiszą, jak inne miejsca zobaczą... :wink:


Piszą, piszą :lol: - nie czytasz relacji :?: :wink:
agguśka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agguśka » 29.10.2008 10:34

W tym roku zaczeliśmy swoją przygodę z Chorwacją właśnie na wyspie Ciovo Okrug Donji i może z braku porównania choć trochę zwiedziliśmy chorwackich plaż i miejscowości podobało nam się bardzo. Plaża Kawa bardzo nam odpowiadała dzieci upodobały sobie jedno miejsce i czy to ze Slatine czy z plaży gdzieś po drodze z Dubrownika do Trogiru chciały zawsze na swoją w Okrug D. Cisza i spokój tej miejscowości to jak dla nas jak największy atut. A wyjazd z wyspy parę razy musiał trochę potrwać - korki to chyba największy minus ale przecież to nie tylko Ciovo staliście w korku w Omisiu też koszmar. A wyjazd na wycieczki planowaliśmy w miarę wcześnie więc nie było problemów z wydostaniem się z wyspy. Jeśli w przyszłym roku dana nam będzie Chorwacja to choć na parę dni wrócimy na Ciovo choć w planach Brela lub Marusici.
Tak więc myślę że ilu przeciwników tylu też zwolenników..............
Pozdrawiam Agnieszka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2008 10:51

Coś dla zwolenników wyspy Ciovo :lol:

Bedzie nowy most na Čiovo

Animacja
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 29.10.2008 21:59

Janusz Bajcer napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):Widzę ,że nie masz nic do powiedzenia w tym temacie ,,czy warto ?"" :D


Wg mnie na Ciovo warto pojechać, jeśli się komuś spodoba pojedzie drugi raz, jeśli nie - to poszuka sobie innego miejsca na kolejne wakacje.

Skoro pływasz w morzu pod koniec października , to pewnie jakiś "morsem" jesteś :wink: :lol:

Skoro wiesz od dawna , że Ciovo jest "ble" to tam robiłeś 20 października :?:

Może jakąś relacje spłodzisz , chętnie poczytamy Twoje spotkania z Chorwacją :lol:

Pobyt na Ciovo utwierdził mnie w przekonaniu ,że nie warto ,bo to że nie warto to warto spojrzeć na mapę. :wink:
Relacji się nie płodzi tylko tworzy jak się ma natchnienie.Jak będę miał to stworzę.Co do pływania w pażdzierniku w Adriatyku ,to nie jest inne niż w sierpniu.Ale nigdy na Ciovo. Masakryczny brzeg i woda:D
Ewa 40
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 312
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa 40 » 29.10.2008 23:03

Januszku-dziękuję Ci za udostępnienie utworków Borisa. :D Myślę,że nie tylko mi się jego twórczość podoba :D
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 30.10.2008 00:07

AndrzejJ. napisał(a):Pobyt na Ciovo utwierdził mnie w przekonaniu ,że nie warto ,bo to że nie warto to warto spojrzeć na mapę. :wink:
Relacji się nie płodzi tylko tworzy jak się ma natchnienie.Jak będę miał to stworzę.Co do pływania w pażdzierniku w Adriatyku ,to nie jest inne niż w sierpniu.Ale nigdy na Ciovo. Masakryczny brzeg i woda:D

Czytając wszystko to co napisałeś o Ciovo już jestem spokojny, że to nie ja jestem dziwakiem, że podobało mi się na Ciovo! Najmocniejsze Twoje argumenty to... banici i trędowaci he he:) A więc jak KTOŚ (czyli ja ) napisał o jeździe po bandzie to napisał to z rozmysłem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.10.2008 00:36

AndrzejJ. napisał(a):Pobyt na Ciovo utwierdził mnie w przekonaniu ,że nie warto ,bo to że nie warto to warto spojrzeć na mapę. :wink:

Co do pływania w pażdzierniku w Adriatyku ,to nie jest inne niż w sierpniu.Ale nigdy na Ciovo. Masakryczny brzeg i woda:D


Dla Ciebie nie warto być na Čiovο, dla innych warto, tak już jest , że nie wszystko wszystkim musi się podobać.

Na mapę patrzeć umiem i gdybym wybierał pobyt na Ćiovo , to tylko w tej części wyspy od strony pełnego morza, nigdy od strony Trogiru.

Samo pływanie w Adriatyku jest takie same w sierpniu jak w październiku , tylko temperatura wody jest różna, bo chyba nie powiesz, że po 20 października woda jest tak samo ciepła jak w sierpniu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Okrug Gornji - czy warto? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone