napisał(a) piter83pl » 15.04.2012 01:14
kulka53 napisał(a):Czyli będzie tak jak w wielu miejscach w Polsce... u nas ludzie przywykli ale dla Greków to nowość

. Zimy trochę łagodniejsze mają, jak widać przeżyli

Tu raczej chodziło o partyzanckie rąbanie drewna i karczowanie lasu.
kulka53 napisał(a):Być może w tym roku z niej skorzystam, więc zapytam czy były jakieś opłaty za przejazd?
A tak w ogóle... sympatyczne fotki wypluwa z siebie Twój NEX

Pozdrawiam
Co do opłat to tylko w okolicach Salonik, jednak widziałem że gdzieniegdzie powstają punkty poboru opłat więc chyba szybko się zmieni odpłatność z zerowej...
A co do nex'a, to zauważyłem że z 16mm zdjęcia są bardzo nierówne, ale za to z yashici 50/1,7 mają swoją magię...bardzo lubię ten obiektyw.. i kosztował niecałe 100 zł
Pozdrawiam