Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.02.2017 20:33

Al Jarreau nie żyje. [*]
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2872
Dołączył(a): 20.10.2013
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 14.02.2017 04:18

KrzysiekO napisał(a):Nowa płyta KREATOR „Gods of Violence” polecam :)
Na YouTube jest oficjalny teledysk: „Gods of Violence”
01. Apocalypticon
02. World War Now
03. Satan Is Real
04. Totalitarian Terror
05. Gods Of Violence
06. Army Of Storms
07. Hail To The Hordes
08. Lion With Eagle Wings
09. Fallen Brother
10. Side By Side
11. Death Becomes My Light

Jak przewiniesz 2 strony wstecz a nawet 3, to znajdziesz również to samo info :D :twisted:
SgwdYrEira
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4294
Dołączył(a): 18.01.2013
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) SgwdYrEira » 14.02.2017 16:33

Miałem dzisiaj okazję pogadać trochę z niejakim Kevinem Antreassianem, całkiem wyluzowany gość :)
romuald22
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5602
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 14.02.2017 16:52

SgwdYrEira napisał(a):Miałem dzisiaj okazję pogadać trochę z niejakim Kevinem Antreassianem, całkiem wyluzowany gość :)

A co mu się stało? :)
SgwdYrEira
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4294
Dołączył(a): 18.01.2013
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) SgwdYrEira » 14.02.2017 16:56

Nie czytałeś?
romuald22
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5602
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 14.02.2017 16:58

SgwdYrEira napisał(a):Nie czytałeś?

Czytałem o pewnym wypadku samochodu z muzykami w Polsce środkowej. To to to ?
SgwdYrEira
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4294
Dołączył(a): 18.01.2013
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) SgwdYrEira » 14.02.2017 17:36

Tak.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6700
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 14.02.2017 18:07

coby se tak popaczeć :)
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3858
Dołączył(a): 01.08.2011
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 14.02.2017 19:17

SgwdYrEira napisał(a):Tak.



Jeszcze siedzą w PL?
Miałem bilet. Niesamowita kapela koncertowo. To trzeba zobaczyć. Jak się dowiedziałem, to z jednej strony fajnie, że nic strasznego się nie stało, a z drugiej złość totalna, że to się wydarzyło i koncert (a docelowo cała trasa) odwołany.

Hehe, wystarczy spojrzeć na moje podsumowanie 2016r.
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2872
Dołączył(a): 20.10.2013
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 15.02.2017 13:24

Drugi singiel współpracy Nergala z Poterem: Me And That Man - Ain't Much Loving


ciekawi mnie ta płyta coraz bardziej. 8O
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6700
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 16.02.2017 00:21

Harrym ? 8O
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3858
Dołączył(a): 01.08.2011
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 16.02.2017 00:22

bluesman napisał(a):Harrym ? 8O


:-)
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2872
Dołączył(a): 20.10.2013
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 17.02.2017 12:43

bluesman napisał(a):Harrym ? 8O

Wiadomo o co chodzi :D :lol:
DCK
Mistrz Ekstraklasy
Avatar użytkownika
Posty: 1383
Dołączył(a): 04.02.2013
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) DCK » 17.02.2017 14:55

Jak było to przepraszam, ale nie mogłem się oprzeć jak to zobaczyłem

bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6700
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 17.02.2017 16:33

Zbyszko666 napisał(a):Wiadomo o co chodzi :D :lol:


Nie no, co Ty! ja nie wiem :mrgreen:


Ta kapela powyżej całkiem ciekawa :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ogólna dyskusja na tematy muzyczne - strona 531
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone