.png)
Jacek S napisał(a):Carlos Santana na jedynym koncercie w Polsce
.png)
bluesman napisał(a):Fakt ale ............ warto było wcześniej się profilaktycznie rozejrzeć dookoła. Raz było nerwowo ale całe szczęście, że "i Herkules dupa gdy narodu kupa"
.png)
bluesman napisał(a):Fakt ale ............ warto było wcześniej się profilaktycznie rozejrzeć dookoła. Raz było nerwowo ale całe szczęście, że "i Herkules dupa gdy narodu kupa"
.png)
Jacek S napisał(a):bluesman napisał(a):Fakt ale ............ warto było wcześniej się profilaktycznie rozejrzeć dookoła. Raz było nerwowo ale całe szczęście, że "i Herkules dupa gdy narodu kupa"
Profilaktycznie zacznij od siebie...proszę!
.png)
